Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 26, 07:50)
Ingrida kokia forma pirkai?

Norfoje tikrai lyginant su kitomis parduotuvėmis nebrangios atsegamos formos ,tik keturkampės.Pirkau tris mažutes ir vieną didesnę.Kitose parduotuvėse tos apvalios atsegamos,kosmosas kainos. blink.gif Mano taip susidevėjo tos apvalios iš trejų viena liko. ax.gif
Dar nusipirkau maximoje keramikinę,dabar akcija,apkepams.Viena suskilo man,sugalvojau pripilti vandenms ir padėti orkaitėje apačioje kad nepridegtų pyragas ir aišku suskilo.
Atsakyti
LAbukas

Tortu nekepu,tai formos kaip ir nereikalingos biggrin.gif Turiu apvalia atsegama,bet naudojau gal tik kokius 2x biggrin.gif
Moline forma irgi turiu,bet ji su rankenelem ir man i orkaite netelpa ax.gif TAi pirkau panasia bet be rankeneliu-idealu kugeliui,nors jau labai senai kepiau..Mesa ten kepu mirksiukas.gif

Na ka,oras nuostabus,daiktai sukrauti,tuoj link juros pajudesim mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mus tai šalta.
Kažin ar dar kada matysiu jūrą?
Kuičiuosi sodelyje, akmenis dėlioju, nlb gaunasi, nes visi skirtingo dydžio. Įrėminsiu vilkdalgius, o tai jie kaip be vietos. Perkėliau juodą serbentą. Tulpių buvau neiškasus, ištraukiau, pusė supuvę. Priemolis pas mane.
Čiaumas žudikas, du žvirblius nudubasino ir juodą katiną apmušė, visai į šeimininką. Juodis net nesipriešino. Vat ir nesuprantu ar juodis ji ar kastratas. Bet fainas katinas, kasdien paėsti ateina, net į vidų užsuka, Čiaumo bliūdą pamažina.
Atsakyti
Nu jau salta, pas mus visai silta.
Labas
apsitvarkiau troba, vyras i darba isvaziavo, tai reikejo tvarkytis.
Laukiu kol atves, eisiu siltnamin lentu dazyt, nes kaimynui musu stelazo reiks, gal pirmadieniui ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 08 26, 15:17)
Nu jau salta, pas mus visai silta.
Labas
apsitvarkiau troba, vyras i darba isvaziavo, tai reikejo tvarkytis.
Laukiu kol atves, eisiu siltnamin lentu dazyt, nes kaimynui musu stelazo reiks, gal pirmadieniui ax.gif

nu tikrai trumpom rankovem ir dar po prakaitu

Atsakyti
Laba 4u.gif
Aš užvakar pečių buvau pakūrus bigsmile.gif . Nu taip nemalonu buvo namie, drėgna lauke. Tai ir pakūriau su keliom malkom ir daug visokių popierių, per vasarą prikištų į krosnį smile.gif . Taip smagu pasidarė nuo šilumos. O vakar jau nebereikėjo pečiaus, nes saulutė visą dieną. Vakare į roko festivalį GERS išvarėm. Nu galiu pasidžiaugt, kad kasmet jis vis geresnis darosi. Tik vedantysis nepatiko, nes vis ragino eit pirkt alkoholio, bo tik iki 23 val leidžiama bus juo prekiaut. ax.gif O kaip čia roko festivalis be girtų biggrin.gif Matyt, kokių draugelių biznis buvo ta alinė-palapinė . Ir šiukšlių nesimatė - visur šiukšliadėžės ir žmonės tik į jas šiukšles krauna. Bet pasidarė šalta, tai Bixų ir fejerverkų nebesulaukėm biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pas mus vakar irgi triatlonas buvo,koncertas,fejerverkai įspūdingi turūt buo,nes pusę valandos šaudė,bet taip smarkiai,gaila mūms per abi puses langų nesimatė,o lipti iš 5aukšto tingėjosi. ax.gif Po kelionės kažkaip pavargę buvome,už tai mama tai dar nulėkė ir koncerto pažiūrėti ir fejerverkų. blink.gif
Žolyte kurioje panašiai vietoje gyveni?Nes vakar nuo Liniuko 5 km malėmės,gal netoli ir tavęs buvome. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 27 rugpjūčio 2017 - 08:12
Aš nuo Liniuko sąlyginai arti -tik 40 km nuo manęs iki jos biggrin.gif . Aš tai netoli naftos gamyklos bazuojuos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 08 27, 09:51)
Aš  nuo Liniuko  sąlyginai arti  -tik 40 km nuo manęs iki jos  biggrin.gif  .  Aš tai netoli naftos gamyklos bazuojuos  ax.gif

tada aš salyginai arti Merri irgi tik biggrin.gif apie 40 km bigsmile.gif
Atsakyti
Sakyčiau, kokie čia tie atstumai Lietuvoj - visi kaimynai biggrin.gif Pabendravus kur , žiūrėk, ir giminių aptinkam ax.gif
Jau reiktų obuolienę virt, alyviniai byra nuo obels. Bet dar iš pernai daug yra.
Šiąnakt lietaus žada. Kol kas pas mus sausa.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 08 27, 19:29)
.  
Šiąnakt lietaus žada. Kol kas pas mus sausa.

laimingi žmones smile.gif, pas mus nuo pirmos valandos pliaupia ir galo nematyt, gerai, kad dar sunus spejo žole nupjaut, aš su trimeriu pralekiau, tai ramu savaitei bus o dar sako į rudenį žolė lėčiau auga,...išmilsas grynas unsure.gif, paskui į kapus jau su lietumi nulėkėm , visur begte ....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 27 rugpjūčio 2017 - 19:28
Laba,

Grįžau iš lauko, pabaigiau braškes sodinti per lietų, o tai darbo savaite prasides, nebebus kada po darzą zylioti.
Išsiviriau ir as alyviniu obuolienes su persikais. Netycia po ranka pasimaišė, tai ir paskaninau.
Gal esat bandziusios iš alyvinių sultis spausti? Sako, kad netinka, bet kur juos det blink.gif mastau.gif Gal dar kiek pasidziovinsiu.
Pomidorų padazo gamyklą visą savaitę buvom atidarę. Dariau pagal naują receptą, tiksliau, be recepto biggrin.gif

Dar su šparaginem mišrainę užsivakavau, kolege pavaisino, labai patiko, tai susigundziau. Namiškiai neišpeikė rolleyes.gif
Atsakyti