Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Sveikos 4u.gif
Žollia,a kude dukrai taip anksti kelt unsure.gif Man pusamžei sunku anksti išsiverst is lovos,o jaunam ojojoj.
Mano vaikis mokinsis agroverslus,tikis,kad veliau gal į kalbas vieta atsiras tai noretu pereit rolleyes.gif O agroversluose sake biologija didelę dalį sudaro kurios jis nemėgsta,bet siaip aplinkosauga yra,o tai jį domina,na gal įsitrauks ir patiks,pašiūpeliavo statybose mėnesį,sakė eina sau kaip sunku biggrin.gif Tai va kaą norejau pasakyt,kad maniskiui irgi teks kelt anksti,gerai kai vidurine buvo prie namų,o dabar bus dejavimų ax.gif
Atsakyti
Tai va, man irgi nepatinka, kad paskui savaitgaliai irgi darbo laiku prasideda smile.gif
O jai anksti todėl, kad 7:00 geltonasis jau paima . Mes gi kaimuky gyvenam ax.gif Pradinukus tai grįžta antru reisu ir paima 7:30. Jeigu pati vežiočiau, tada galėtumėm 7:30 išvažiuot. o didžiokams neleidžia lipt į antrą reisą
Aš jau irgi norėčiau bulves kast ax.gif Ne tiek tos bulvės svarbu, kiek balandos žmogaus ūgio biggrin.gif . Kaip medžių giraitė prižėlė, kirvio reiks ax.gif
Burbuline, aplinkosauga -gera specialybė. 4u.gif
Atsakyti
Giega, kokių pirkai trąšų, kokios pas anglus dabar ant bangos?
Šiaip jau šiuo laiku augalų nepataria tręšt, jei ką.
Man jau lomkės kaip noriu orchių, bet gal praeis, tikiuosi rolleyes.gif Visa laimė, kad maksėj kasdien galiu ratą apsukt aplink pilnus padėklus ir visos prastos, neįdomios. Kiek gali vežt tais pačiais raštais ax.gif
Atsakyti
Sudeties as neskaitau biggrin.gif PArasyta-rozems,kitas buteliukas -orchidejoms biggrin.gif Akcija buvo,tai ir paemiau mirksiukas.gif
O kodel nebereikia trest lauke?PAs mus ziemu nebuna,rozes zydi iki lapkricio men ir isnaujo pradeda kova lapus leist mirksiukas.gif O siemet man jos tokios nuvargusios...Velai rudeni kirpsiu daug.

As gavau gimtadienio dovanu dazyta orchideja biggrin.gif Is pradziu tokia naturali atrode,bet sakau,kad pirma karta tokias spalvas matau..ir ka-sekantys ziedai sviesus prazydo biggrin.gif
Atsakyti
užbėgau pažiūrėti kaip gyvente.
Sūnėnas baigęs aplinkosaugą kolegijoje,darbo nei su žiburiu.Jų gi kasmet kiek prikepa,o kiek jų reikia???? blink.gif
Atsakyti
čia gal kaip kam va, pusbrolio sunus baige vandentvarką buvusioj žemkėj iš kart i savivaldybę isidarbino pagal specuialybę, o irgi labai pergyveno kad darbo niekur neras tik griovius melioracijoje kasti smile.gif na alga kolkas kukli, bet vieta gera su perspektyvom, o ir be jokiu pažinčiu, matyt pakliuvo laiku ir vietoj

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Tai turbūt, kad svarbu laiku atsidurt reikiamu laiku reikiamoj vietoj 4u.gif
Pas mus salė nuo ryto , tik vėjas nemažas. Vakar 2 debesys savo turinį išpylė ir viskas . gerai, kad ne ištisai pila.
Šiandien išskrenda gandrai verysad.gif Šiemet jų labai daug aplink mus buvo. Ir laukuose pastoviai varliaudavo pulkais.
sėdžiu, laukiu, kol akumuliatorius mašinai nors kiek pasikraus. Susiruošėm su dukra miestan, mašina neužsivedė. Porą kartų burbtelėjo ir užgeso.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 24 rugpjūčio 2017 - 11:54
hmm.gif tai,kad nesuprasi ko dabar reik,sako buhalterių tiek nereik,teisininkų nereik,pradedu galvot,kad tik paprasto eilinio darbininko reikia nes šie baigia išsibegiot ir emigruot.Drauges dukra soc.darbuotoja mokinos ir ką...kaip ir reik,bet pinigeliai katino ašaros,isvaziavo į londę.
Na ko tikrai trūksta tai daktarų,paziūrekit kokios eiles prie kabinetų.
Labas 4u.gif
Atsakyti
daktaru irgi baigia nemažai bet iškeliauja kur duona skalsesne beto pastebejau kiek visokiu juodulių biggrin.gif pas mus mokos medicinoje šitie tai jau tikrai nedirbs čia baigę bigsmile.gif

ooras pypt pypt bigsmile.gif , visi kvitkai nulyti, rožes tik pradejo skleistis ir jau amen žiedukams
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Masiškai daktariukų važiuoja Vokietijon.Mažiaus visi draugai daktariukai emigruoja,vienas tik liko traumatologu dirbti LT.Tai kad sako čia LT neprileidžia prie operaijų,o Vokietijoje jau gali rezidentūroje ir operuoti prižiūrimi. bigsmile.gif
Na kaip atitiko mano nauja forma pyragams pagal dydį supakuoti dėžutė. ax.gif Reiks pripirkti daugiau,su rankenėlėmis dėžutė,patogi nešti o ir atrodo gražiai. mirksiukas.gif Buvau kalėdoms nusipirkųsi ir nepanaudojau,o dabar nauja forma tiko kaip tik. rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Ingrida kokia forma pirkai?
Atsakyti