Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Sveikos, ką veikiam?
vartotojo įkelta nuotrauka
Jei jau nekalbadieniai, bent gyvūnus pasirodome biggrin.gif
Ir gero visoms darbadienio rytoj 4u.gif
Atsakyti
Nesuprantu kur tas šeštadienis su sekmadieniu nugaruoja blink.gif Kazkokia nesamone,prie puodu pastovi,kampus nubrauki su skurliu jau žiū vakaras,tamsu,varau gult ryt darbas fear.gif
Mano šunelis serga,vezem pas vete tai ant sirdies renkas skysciai,nebeoperuos nes senas,neatlaikys sake.Skyre vaistus,kad kiek palengvintu,labai sunkiai kvepuoja,o ir iskritęs priepuoliu jau buvo porą kart,jau taip gaila verysad.gif
Mane myli,jei tik guli salia manęs tai diedui neleidzia prieit,tuoj urzgia biggrin.gif
Na tai geros dienos ryt visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 08 20, 21:29)
Nesuprantu kur tas šeštadienis su sekmadieniu nugaruoja blink.gif Kazkokia nesamone,prie puodu pastovi,kampus nubrauki su skurliu jau žiū vakaras,tamsu,varau gult ryt darbas fear.gif
Mano šunelis serga,vezem pas vete tai ant sirdies renkas skysciai,nebeoperuos nes senas,neatlaikys sake.Skyre vaistus,kad kiek palengvintu,labai sunkiai kvepuoja,o ir iskritęs priepuoliu jau buvo porą kart,jau taip gaila verysad.gif
Mane myli,jei tik guli salia manęs tai diedui neleidzia prieit,tuoj urzgia biggrin.gif
Na tai geros dienos ryt visoms 4u.gif

Burbuline, ko tu stebies dviem dienom, jei aš nežinau kur visa savaitė atostogų nugaravo smile.gif, tiksliau žinau, bet kaip viskas greitai prabego mirksiukas.gif

Uzjaučiu del šuniuko, pas mus panašiai su kate buvo, dar išleido namo pastiprinę ir sako spreskit del operacijos o ta vargsiuke ir numire greit unsure.gif

Labas rytas, lietingas pirmadienio rytas blink.gif
Atsakyti
Laba

Aš irgi noriu išmokti prie puodų nestoveti. Rekia gal patiekalus kitus ruošti. Gal orkaitę dazniau naudoti g.gif Man mano metuose sunkiai mokslai sekasi blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 21 rugpjūčio 2017 - 14:51
Labas mergikes 4u.gif
Grazus vakaras,pradejau braskes karpyt,o kad dirbu be pirstiniu tai vis turiu uz zliužo baisuoklio pagriebt,tadu jau cypteliu.Net juokinga is savęs,užsispyrus boba.
Źiuriu filmą O aušros čia tykios,šimtą kart matytas,bet vistiek kai rodo žiūriu,vaikystes kinas. ax.gif
Atsakyti
Labukas

Zinokit,kai pakeitem mityba,tai dabar tikrai maziau prie puodu stoviu mirksiukas.gif Anksciau is krutineles kijevo kotletus kepciau,dabar paprastai i griliu ikusu ir kelios min tekept reikia mirksiukas.gif O kai bulviu nevalhom,tai ir skust nereikia biggrin.gif
Dar indaplove labai padeda mirksiukas.gif

Na ka,po vestuviu,po darbu mirksiukas.gif
Nupirkau rozems ir orchem trasu.. Kazkaip siemet mano rozes vargsta.. Ir lapai nurudo,ir kirmeles muede..
Atsakyti
Aš tai nesiskundziu styovejimu, nes tikrai mažai gaminu, o kokiems pomidorams su rietine ar agurkams su rugpieniu ilgo stovejimo nereik mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

prašom smile.gif
Atsakyti
LAbukas

O tai Ingrida atostogose,kad cia Lyzuka pusryciu gaminima pereme?

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 08 23, 09:58)
LAbukas

O tai Ingrida atostogose,kad cia Lyzuka pusryciu gaminima pereme?

išleidom atostogų smile.gif, gi per metus priklasuo žmogui nors kartą normaliai paatostogaut tongue.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif

Trumpos Ingridai tos atostogos, greit grįš biggrin.gif Ir moksleivių atostogos į pabaigą jau unsure.gif Dukrai vėl kėlimasis nuo 6:30 verysad.gif Nors nėr ji miegalė, bet laimingesnė rytais būtų, jei keltis reiktų 7:30. Tai va, kartu ir mes su kylam .Kažkaip gaila vasaros: atėjo rugpjūtyje ir išeina rugpjūty ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 08 23, 12:30)
Labas 4u.gif

Trumpos Ingridai tos atostogos, greit grįš  biggrin.gif  Ir moksleivių atostogos į pabaigą jau  unsure.gif  Dukrai vėl kėlimasis nuo 6:30 verysad.gif  Nors nėr ji miegalė, bet  laimingesnė rytais būtų, jei keltis reiktų 7:30.  Tai va, kartu ir mes su kylam .Kažkaip gaila vasaros: atėjo rugpjūtyje ir išeina rugpjūty  ax.gif

tai normaliai dar tokiu laiku, pas mus mokyklos buvo ne itin patogios vietose tai keldavos vaikai visa laika gerokai prieš šešias , blogiausia, kad kai ipranti tokiu laiku tai ir savaitgaliais išbundi panašiai

nulijo stipriai, o galvojau bulves kasti šiandien unsure.gif
Atsakyti