Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

peržiūrėjau FB foto, pasirodė pradžioje, kad Kauno sodas. Kaune buvau gal prieš savaitė po dvidešimt metų pertraukos, nei tada, nei dabar įspūdžio nepadarė. Paryžiuje mačiau, gal gražiau, bet augalų tokios gausos, kaip pas mus nėra, gal tiek, kad gal retesni augalai.
Vsio, varau toliau, užsukau prabėgom mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 08 16, 15:17)
peržiūrėjau FB foto, pasirodė pradžioje, kad Kauno sodas. Kaune buvau gal prieš savaitė po dvidešimt metų pertraukos, nei tada, nei dabar įspūdžio nepadarė. Paryžiuje mačiau, gal gražiau, bet augalų tokios gausos, kaip pas mus nėra, gal tiek, kad gal retesni augalai.
Vsio, varau toliau, užsukau prabėgom mirksiukas.gif

Laba,

Kad dabar kazi kas ten zydi g.gif. Rozes perzydejo, bijunai dar anksciau. Gal kokios viendienes, lelijos mastau.gif hortenzijos isibegejo smile.gif

Kiekvienam skirtingi pomegiai. Man zoo sodai ir atrakcijonai nepatinka. Tušcias laiko gaišimas ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 16 rugpjūčio 2017 - 19:37
QUOTE(Para @ 2017 08 16, 20:33)
Laba,

Kad dabar kazi kas ten zydi g.gif. Rozes perzydejo, bijunai dar anksciau. Gal kokios viendienes, lelijos mastau.gif hortenzijos isibegejo  smile.gif

Kiekvienam skirtingi pomegiai.  Man zoo sodai ir atrakcijonai nepatinka. Tušcias laiko gaišimas  ax.gif

žinok, rožių dar žydėjo, jurginai pradėję buvo kai kurie, dar tokios gėlės labai panašios į astras , gal kokios naujos veislės g.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
LAbukas

UK klimatas siltas,vasaros neperkarstos,ziemos nepersaltos...TAi zinokit jurginai ir kardeliai jau zydi gera menesi mirksiukas.gif O vienoj vietoj maciau Magnolija zydincia..Sunkiai tie ziedai tarp lapu matos,bet vistiek ji zydi mirksiukas.gif

Isnesiau vakar skalbinius i lauka,o nakti lyt pradejo..Iki dabar...Viska is naujo man perskalbe...Bet diena lygtai jau neberodo lietaus,gal isdius iki vakaro..O tai tingiu eit perkabint kitur,po stogu ax.gif
Atsakyti
Flioksu jura smile.gif
https://scontent.fvn...amp;oe=5A27B007


Sveikos
Atsakyti
Laba 4u.gif
O pas mane flioksai miltlige apėjo. Turiu 3 spalvų, bet tokie aukšti jie man, galėtų ir žemesni būt. O baltieji labai skaniai kvepia wub.gif
UK augalams tikras rojus : drėgmės pakankamai nuo tų rūkų angliškų, ir šiluma tokia beveik pastovi ax.gif
Zoo sode esu buvus kelis kartus, bet nepatinka man ten verysad.gif Ir atrakcionai nepatinka , čia draugė Parai galiu būt friends.gif O parkuose galiu šliaužiot smile.gif Nesvarbu, kad gėlės tos pačios ir net nužydėjusios. Tik , kai kojos paskausta, tada jau nė parkas neįdomu pasidaro ax.gif
Pas mus lietus kaupiasi, jau reiktų mano smėlyne ax.gif

nusišypsokim biggrin.gif
Mokytojas:
- Jeigu rašai rašinį, tai pirma rašyk į juodraštį, paskiau perrašyk į švarraštį.
- O iš karto į švarraštį negalima?
- Na, kas taip daro?! – paprieštaravo mokytojas. – Net Dievas, kurdamas žmogų, pirma sukūrė vyrą, paskiau moterį…

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 17 rugpjūčio 2017 - 12:23
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Pagaliau atveso,lyja smile.gif Visą dieną kojos is namų nekeliau,kvepuot nebuvo kuom,o jegų visai nerasta nors labai norejau braskiu lapus nukarpyt,nusiravet.
Gal ryt pavyks pritūpt lysvėse nors kai su anyta drauge gyvenam tai toji pyksta jei sekmadienį pamato ką dirbant biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 08 19, 20:26)
Sveikos 4u.gif
Pagaliau atveso,lyja smile.gif Visą dieną kojos is namų nekeliau,kvepuot nebuvo kuom,o jegų visai nerasta nors labai norejau braskiu lapus nukarpyt,nusiravet.
Gal ryt pavyks pritūpt lysvėse nors kai su anyta drauge gyvenam tai toji pyksta jei sekmadienį pamato ką dirbant biggrin.gif

Vakar žiauriai tvanku buvo, vaikas pieva nusienavo, aš ėjau su grėbliu,, nes jau daug žolės buvo tai galvojau saulės smūgį gausiu unsure.gif
Paskui dar ant kapų lekem į vazas vandens dapilti tai mašinoj kaip pirtį

Sveikos
Atsakyti