Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(sapniukass @ 2017 08 15, 12:46)
Nu jau neturi zmones pinigu. Turi, bet dejavimas del pinigu, mums kaip trecia religija. biggrin.gif
As nedejuoju.
Paziurek krautuvese kokie zmoniu vezimai, atrodo kad pusmeciui perka ar pasaulio pabaigai ruosiasi.

Ne visi, kur dirbu, tikrai rajonas vargingas, nes dauguma pagyvenę.
Dėl pirkimo, tai tie pilni vežimai vienkartiniai, gavus atlyginimą ar pašalpą, paskui būna štilius daugumai tautiečių.
Ir dėl religijos nebesutinku, kad dirba dėl pilvo jau ir spauda rašo, bet žmogui reik ne tik pavalgyti, bet ir dvasinio peno. Vidurinė karta, na 35-40-mečiai beveik spaudos neperka, deja, pasikliauja virtualiu eteriu, kur viskas gandų lygyje, nes niekas nededa savo parašo po to, ką prirašo ir nėra atsakingas. Žurnalas ar laikraštis yra kas kita. Autoriai nesislepia po nikais ir prisiima atsakomybę.
Susivedžiau prekinę ataskaitą. Nesuprantu, niekad nesutampa su buhalterijos duomenimis likučiai, kaip tai gali būti. Viską fiksuoju. Kažkokia mistika. Gerai bent kasa sueina.
Atsakyti
na, kartais nuvaziavus i maxima dar labai reik vietos masinai pastatyt paieskot biggrin.gif nesvarbu ar po algu ar pries. Po pasalpu....apie situos daug nerasysiu, bet labai daznai matau eina motina su dviem vaikais ir visu rankose traskuciai Lays, ar kaip ten anie rasosi. Neperku, tai pakuociu neskaitau.
Uz tuos pinigus iseitu smotas mesos. Pasidarius kepsnius, ilgam uztektu. O traskuciai - nuodas ax.gif Bet anu toks suoprotis.

Zurnala kioske perku vaziuojant autobusu skaityt.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 08 15, 16:28)
visu rankose traskuciai Lays

vaikai net dreba, kaip jų nori.
Klausausi Žvagulio ir Starošaitės per LRT wub.gif Kaip užšaldyta, laikas jos nekeičia.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 08 15, 12:46)
Nu jau neturi zmones pinigu. Turi, bet dejavimas del pinigu, mums kaip trecia religija. biggrin.gif
As nedejuoju.
Paziurek krautuvese kokie zmoniu vezimai, atrodo kad pusmeciui perka ar pasaulio pabaigai ruosiasi.

aš tai tyliu, beto vaikai aplamai uždraudę namuose žodį bėda, kurį aš seniau vis meau kartoti smile.gif

buvau vilniaus botanikos sode, na žmogui nuo asfalto, gatves ar kokiam spec botanikui pradedanciam gal ir yra kažkas tokio, o šiaip tik kad tu pačiu geliu plotai didesni bigsmile.gif ir daug dilgeliu visuose šaituose, o kad zmones žinotu už ką pinigus moka tai prie dilgeliu ir kortelė ismeigta biggrin.gif
Atsakyti
Mano langelis kaip klausykla ir dejonėms ir geriems dalykams biggrin.gif Įkiša galvą ir kur dėsies.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 08 15, 12:46)
Nu jau neturi zmones pinigu. Turi, bet dejavimas del pinigu, mums kaip trecia religija. biggrin.gif
As nedejuoju.
Paziurek krautuvese kokie zmoniu vezimai, atrodo kad pusmeciui perka ar pasaulio pabaigai ruosiasi.

Laba,
sutinku, pilna prie PC automobiliu. Nesuprantu kà ten veikt. Raudotoju tauta esam. ax.gif

Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 15, 19:04)
aš tai tyliu, beto vaikai aplamai uždraudę namuose žodį bėda, kurį aš seniau vis meau kartoti smile.gif

buvau  vilniaus botanikos sode, na žmogui nuo asfalto, gatves ar kokiam spec botanikui pradedanciam gal ir yra kažkas tokio, o šiaip tik kad tu pačiu geliu plotai didesni  bigsmile.gif  ir daug dilgeliu visuose šaituose, o kad zmones žinotu už ką pinigus moka tai prie dilgeliu ir kortelė ismeigta  biggrin.gif

Kaip suprantu, tai Kauno rolleyes.gif botanikos sodas lenkia Vilniaus

Teisingai, kad uždraude. ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 15 rugpjūčio 2017 - 18:44
Skaičiau sodo aprašyme, kad tai vienas didžiausių soduose vidurio ir Rytų Europoje, o be to Kauno esu ne kartą buvus mirksiukas.gif

Ryt fb pasidemonstruosiu bigsmile.gif
Atsakyti
Nezinau ka jus norit tuose soduose pamatyt... As buvau jau ir labai garsiuose,pcz Eden garden,bet kazkokiosuper yspudzio man jie ir nepaliko.. Grazu-taip,antra jarta tokius pinigus mokeciau-ne.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ate,kaip laikaisi? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 08 15, 22:53)
Nezinau ka jus norit tuose soduose pamatyt... As buvau jau ir labai garsiuose,pcz Eden garden,bet kazkokiosuper yspudzio man jie ir nepaliko.. Grazu-taip,antra jarta tokius pinigus mokeciau-ne.

Kvietkų, kvietkų norim pamatyt biggrin.gif, begalybę smile.gif, o čia jei vieni žydi tai kiti jau seniai peržydeję bigsmile.gif

va kaip čia tongue.gif

https://scontent.fvn...amp;oe=5A27B007

arba čia smile.gif
https://scontent.fvn...amp;oe=5A1BD4E1

bijunu mačiau visi stagarai nenupjaustyta , kažin ar kad laiko neturi ar šiaip kad reikia taip unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 16 rugpjūčio 2017 - 07:29
Lyžuka, o kuri kvietka antroj nuotraukoj peržydėjus? Abi puikiai žydinčios 4u.gif

Aš, kiek prisimenu, tai Kauno botanikos sodas už Vilniaus jau mano studijų laikais buvo geriau vertinamas. Matyt niekas nepasikeitė ax.gif O dabar dar ir pats Kaunas už Vilnių geriau vertinamas pradeda būt biggrin.gif .
Būsiu aplinkybių priversta sportuot : opeliukas mūsų gest pradėjo ir bijau bevažiuot su juo iki miesto rolleyes.gif Tai daba reiktų su dviračiu mint, nes autobusu tai jau jokio noro nėr . Nors stotelė šalia namų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 08 16, 10:09)
Lyžuka, o kuri kvietka antroj nuotraukoj peržydėjus?  Abi puikiai žydinčios  4u.gif 



Ačiū Žolia mirksiukas.gif , nu kuri čia bus peržydėjus, aišku kad ta , kuri jau tik su kvietkuota suknia biggrin.gif, kitai dar dirbtiniu ir pieštu kvietku nereikia bigsmile.gif
Atsakyti