Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(giega @ 2017 08 14, 10:03)
O kiek dukrai metu?
As kazkaip kai jauna pasigimdziau,nespejau nusprest-noriu as tu vaiku ar ne biggrin.gif Nebeturiu kantrybes su mazais vaikais biggrin.gif MAno beveik visi draugai ant senatves dar po vaikiuka pasigimde,bet as jau nebenorejau biggrin.gif Vis sakydavau,kad lauksiu anuku,va ir sulaukiau biggrin.gif


26 bus rudenį ax.gif Gal ir aš nežinojau-patinka man tie vaikai, ar nelabai biggrin.gif Bet jeigu jau ženota, tai tų vaikų reik smile.gif
QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 14, 13:23)
čia dabar, kaip anūkai ir protezai suderinami  biggrin.gif, nebent anūkams pažaist duosit  biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Anūkai paskui gali labai bijot pas močiutę biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas
su svente wub.gif
Atsakyti
LAbukas

MAno dukra per zoline gimus biggrin.gif Bet tada dar niekas nesvesdavo tos zolines ir eiline darbo diena budavo biggrin.gif
Atsakyti
pasirodom smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
oho kokius rumus turi biggrin.gif
kiek anoms amziaus?
Atsakyti
Wow kiciukai kokie bigsmile.gif

Sese nesenai isigijo katinuka ir mergaitei alergija.. Ciaudo,koseja.. Dar netikejo kad nuo kates,veze tyrimus padaryt... Ir ka,teko atiduot.. Asaru pakalnes buvo..
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 08 15, 10:20)
oho kokius rumus turi biggrin.gif
kiek anoms amziaus?

Apie 3 mėn amžiaus, rūmai rūmais, Ale virtuvės spintelėse vistiek smagiau pasimalt biggrin.gif
Atsakyti
Tai čia du broliai ar sesės kyciai? Faini kokie, pūkuoti wub.gif
Kol maži, tai duodasi, paskui nurims biggrin.gif
Čiaumo uodega pūstėja, jau ne kaip žiurkino, kad buvo. ir aplamai keičiasi vaikinas, gražėja.
Guli mėsos primaitintas. Šašlą ruošiasi kept, tai ir jam kliuvo smile.gif
Mes tai galėjome dirbti... nemokamai, tipo apyvartą pasikelt, bet, kad nėra motyvacijos jokios, per Mindaugines užtenka dirbau ir kas iš to, bereikalo talonus išnaudojau, tik į minusą. Nieko nesumokėjo ir prie jokių atostogų nepridės, tipo buvo maža apyvarta. Nusišauk aukštielnykas, kur gaut perkančių, žmonės neturi pinigų maistui, kur ten žurnalams, be to internete pasiskaito kam aktualu. Sakiau ne kartą vadybininkėms, kad galvotų kokių paslaugų, kad klientų pritraukt biggrin.gif Pvz., aš galėčiau atlikt kopijavimo paslaugas, mačiau maksėje eilė laukiančių, vadinas yra paklausa ar dar ką, kad ir atspausdinti kokiu ploteriu brėžinius. Galiu laminuoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 15 rugpjūčio 2017 - 11:14
Nu jau neturi zmones pinigu. Turi, bet dejavimas del pinigu, mums kaip trecia religija. biggrin.gif
As nedejuoju.
Paziurek krautuvese kokie zmoniu vezimai, atrodo kad pusmeciui perka ar pasaulio pabaigai ruosiasi.
Atsakyti
As verkslenu uz lietuviskas kainas biggrin.gif Jau kai paziuri koki daikta,ruba,akys ant kaktos lipa.. Neveltui puse lagamino buna prikrauta draugu uzsakymu.. Va ir dabar atvesiu draugeliui dzinsus ir sortus,nupirkau pas save per puse pigiau,nei LT tokius pat butu pirkes..
Atsakyti
rubai, batai tai taip, bet galima atsisiust.
Atsakyti