Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

NA iki idealios figuros ir man toli biggrin.gif O kazkada ir pastorejus buvau,ir pilvas kabejo,ir vistiek su bikiniu budavau,o ne su vientisa maudimke..MAn visiskai tas pats,ka kiti apie mane galvoja mirksiukas.gif

Oras grazus pas mus siandien buvo,bet anksti kelemes,vaziavom i blusu turgu biggrin.gif PAskui kaip ir norejos prie juros nulekt,bet ir pasnaust norejos..Tai pakritom pamiegot..O vakarop nuejom i vietini parka,ten vietinis koncertas vyko mirksiukas.gif Visai idomiai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 08 13, 21:33)
nu kurioj vietoj pas tave tas nukaręs pilvas?  mastau.gif Bent jau pernai tai kūdena buvai  4u.gif 
Atvėso, bet nelijo  ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Ačiū ačiū už nepagrįstas pagyras. ax.gif Manęs net į sporto klubą neištempia,ką jau kalbėti apie kurortus. biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas iš ryto 4u.gif Saulutė šviečia iš pačio ryto wub.gif
Ar daug čia grupėj turinčių anūkų? Užkliuvo šįryt FB , patiko biggrin.gif kas yra senelė biggrin.gif
Atsakyti
Mes turbūt nesulauksime tų anūkų.Ir neturės anūkai senelių. ax.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Nu aš tikiuosi sulaukt anūkų biggrin.gif Mano vaikai nepajuto, ką reiškia turėt seneles ir senelius. Ir aš neturėjau verysad.gif Bet norėčiau būt gera senelė ax.gif
Atsakyti
Laba, kada turesit išimamus protezus, tada ir bus anukų bigsmile.gif tongue.gif per anksti laukiat, jauniklės mirksiukas.gif
Atsakyti
LAbukas

QUOTE(žollia @ 2017 08 14, 05:30)
Labas iš ryto  4u.gif  Saulutė šviečia  iš pačio ryto  wub.gif 
Ar daug čia grupėj turinčių anūkų?  Užkliuvo šįryt FB , patiko  biggrin.gif  kas yra senelė   biggrin.gif

MAno viena anuke pakeliui biggrin.gif Nezinau,kaip elgsiuos su ja,vistiek savas kraujas,bet siaip mazu vaiku as nemyliu ax.gif Va vakar pas draugus buvom,ten 2m berniukas,tai isterikuoja nezinia del ko,tai valgydamas aptaske viska,tai ziurek sausaini prakando atgal i vaza idejo...
Bet MB tai labai laukia anukes biggrin.gif Ir jis bus tas senelis,kur viska leis ir viska pirks biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 08 14, 09:15)
Laba, kada turesit išimamus protezus, tada ir bus anukų  bigsmile.gif  tongue.gif  per anksti laukiat, jauniklės  mirksiukas.gif

Nu čia daba bigsmile.gif Sakai , anūkai tik su protezais suderinami lotuliukas.gif Va ką tik viena pasiskelbė, kad bus anūkų temoj . Giega, tu dar be protezų ir jau anūkai blink.gif Netvarka nono2.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 08 14, 07:31)
Nu čia daba  bigsmile.gif  Sakai , anūkai tik su protezais suderinami  lotuliukas.gif Va ką tik viena pasiskelbė, kad bus anūkų temoj . Giega,  tu dar be protezų ir jau anūkai  blink.gif  Netvarka nono2.gif

O is kur jus zinot-su protezais as ar be biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif GAl irgi pamerkiu i stikline nakciai biggrin.gif biggrin.gif

VAkar buvom sendaikciu turguj mirksiukas.gif Ten tikrai gali rast geru daiktu mirksiukas.gif Va pvz nupirkau garu puoda,matos,kad zmones kokius 2-3x tik jame gamino,matyt nepatiko...Zinot uz kiek?uz 2Sv mirksiukas.gif Dar anukei rubeliu parinkau,po 1-1,50sv mirksiukas.gif Irgi emiau tik tokius,kurie nenuskalbti,tvarkingi.
TAi va,renkuosi tuos rubelius,sakom,kad KAledoms laukiam leliuko,ta prekeive ziuri taip kreivai i mane-o kur pilvas biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Tai sakau-anukei cia jau,anukei biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
Svetimų vaikų daug kas nemyli, bet savi anūkai tai kitas reikalas rolleyes.gif Matai, jau dabar smagūs pirkinukai jai, o kai pamatysi , tai išsilydysi wub.gif Mano dukra sakė, kad vaikų nemyli, užtat galvoju, ar sulauksiu anūkų rolleyes.gif . Tai sakiau jai, kad kai turėsi savų vaikų, tada mylėsi. Bet ji kažkaip keistai pažiūrėjo į mane biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 14 rugpjūčio 2017 - 08:48
O kiek dukrai metu?
As kazkaip kai jauna pasigimdziau,nespejau nusprest-noriu as tu vaiku ar ne biggrin.gif Nebeturiu kantrybes su mazais vaikais biggrin.gif MAno beveik visi draugai ant senatves dar po vaikiuka pasigimde,bet as jau nebenorejau biggrin.gif Vis sakydavau,kad lauksiu anuku,va ir sulaukiau biggrin.gif
Atsakyti
čia dabar, kaip anūkai ir protezai suderinami biggrin.gif, nebent anūkams pažaist duosit biggrin.gif
Atsakyti