Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Laba, vakar laikinojoj sostinėj buvom. Šiandien jau po dedes metinių. Vargina ta kaitra, o dar kai ryte taip lijo, tai kaip tropikai dabar. Užsidarem namuose, vėsiau nei lauke rolleyes.gif
Atsakyti
Pas mus ka tik nušniokštė lietus su perkūnnija- atgaiva šiokia tokia ax.gif kepiau ant ugnies lauke vištienos ala šašlykus, tai lietus užgesino anglis biggrin.gif Parnešiau ir dabar troškintuve troškinu ax.gif Gerai bus -dūmų kvapas yra. Galvojau, kad spėsiu iškept, bet neapskaičiavau.
Atsakyti
Kaip tik norėjau klaust, kaip Žemaitija, ar praėjo audra?
Pas mus dangus juodoja, kažkur toli dunda ir vėjas kyla. Gal praeis be nuostolio žmonėms.
Atsakyti
Siandien lėkėm visa šeimyna link Trakų prie ezeriuko,ten zmines gyvena,susimoki 5evrus ir gulek visā dieną,o vaziavom paskui pro Galvę,Akmeną tai sausakimša,masina prie masinos kaip per atlaidus,mes tuo tarpu keli zmones gulejom,nemėgstu minios,kazkaip nesmagiai jauciuos vaiksciodama su maudymke pro šimtus akių,ot tamsuolė pagalvosit,bet tokia jau esu.
Gryztant autostrada papuolėm į liūtį,masinos kelkrasty sustoję net nevaziavo,kelio nematyt per lietų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Nemėgstu ir aš viešumo,jau antri metai nebuvau maudimkės apsirengųsi. ax.gif
Atsakyti
Aš tai nekompleksuoju dėl pliažų, bet mano MB pastoviai nori pajūry važiuot kuo labiau į užkampį kokį unsure.gif . Kažkoks „bijantis" žmonių . Jau neduokDie, jei reiktų arčiau nei per 3 metrus su kuo arčiau smėliu dalintis biggrin.gif . O aš maudymkės neturiu biggrin.gif Senoji jau man tokia nebemiela, pirkt nerandu kokios noriu, o internetu vėl kažkaip neaišku ką nusipirkčiau. Taip ir tempiu ax.gif
Dangus apsiniaukęs, tikriausiai lietaus bus. Medžių viršūnės linguoja ax.gif Kad ramiai palytų , tai būtų liuks thumb_yello.gif ok.gif good.gif
Atsakyti
Labukas

Nebihau nei zmoniu ir maudimkiu kelias turiu,ir gana atviru biggrin.gif Bet pluazus megstu irgi laisvesnius.. Jei yra galimybe pasirinkt kur maziau zmoniu,tai i toki ir varytumem.. Jau vien del to,kad einant maudytis nereikia likt kazkam daiktu saugot mirksiukas.gif
Atsakyti
Pas mane tokios maudymkės dviejų dalių, kurios viršutinė kaip maikė tik atviresnė, tai ją per karščius ir nešiojau.
Nu blyn, šalta darosi prie atviros vitrinos durų.
Išsiunčiau diedą pardėn, tai dvi-tris valandas ramiakas. Kol jis visas pardavėjas pakalbina ax.gif
Atsakyti
Tai Giega su tavo figūra ir aš nebijočiau žmonių.Dabar kai klubas išniręs,pilvas nukabęs........nu kam gasdinti žmones???? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 08 13, 10:12)
Tai Giega su tavo figūra ir aš nebijočiau žmonių.Dabar kai klubas išniręs,pilvas nukabęs........nu kam gasdinti žmones???? mirksiukas.gif

Vat todel ir as nenoriu demonstruotis,paziurejau slaunys negrazios kokios,bet kai pagalvoju tai negaliu atrodyt kaip lygi su dukra,nedave dievas tobulos figūros,bet uztai aciū uz sveikatą,o kūno linijos irnesakyk.gif tiekto.
Siandien vaziavau link lekeciu,diedas į miską nubėgo pasižvalgyt kol as kapus tvarkiau,sake grybų nei su žiburiu,miškas sausas,o ir pakelej su grybais nieks nestovejo,o vietiniai daznai prekiauja pakelej kai prirenka.
Atsakyti
Iš FB geras biggrin.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 08 13, 10:12)
Tai Giega su tavo figūra ir aš nebijočiau žmonių.Dabar kai klubas išniręs,pilvas nukabęs........nu kam gasdinti žmones???? mirksiukas.gif

nu kurioj vietoj pas tave tas nukaręs pilvas? mastau.gif Bent jau pernai tai kūdena buvai 4u.gif
Atvėso, bet nelijo ax.gif
Atsakyti