Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(giega @ 2017 01 16, 13:56)
Aaa biggrin.gif NA jei pas jos gimines,tai gal tikrai,kad daugiau pinigeliu uzsidirbtum ir ilgiau pabutum mirksiukas.gif

aga, kur gi ne, paskaičiavo, kad ir jiems gerai, juk mokės be abejo ne kaip vokietei mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 16, 13:57)
gera išeitis: vietoj to kad pakeltu algą, surado papildomą darbą  mirksiukas.gif

nu jo, jie savęs nenusiskriaus biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Para @ 2017 01 16, 14:13)
O gal ir tą širdininką reikės slaugyti? Galėtum pakeisti vietoj babos. Su vyrais gal paprasčiau  rolleyes.gif Prifantazuosiu tuoj aš čia hihihi.gif

nu esu tik du diedukus žiūrėjus, tikrai buvi geriau. Nors tas diedukas diedukui nelygus, gali ir už bobą būt baisiau rolleyes.gif
Kaži ar jam dar greit reiks, nėra labai senas, dar septyniasdešimt neturi rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bjaurybe: 16 sausio 2017 - 16:40
NA bet tau per du darbukus irgi visai neblogai susidarytu mirksiukas.gif Tuo labiau,kad nei pervargsti,o ir ten kasdien nereikia.



Oi,Burbuine,su miegu as problemu neturiu-padejau galva ir miegu biggrin.gif Buna dar pasiimu knyga,vos koki lapa perskaitau ir luztu biggrin.gif


Isviriau zirniene.Dabar uzkaiciau nukaulintas vistos kulseles ant groteliu ir saldziu bulviu..Buciau normalias bulves kepus,bet nebeturejau,i sriuba sudejau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 16, 14:18)
Bj, čia tau mintis gera  bigsmile.gif , pasižiurek į ta širdininką atidžiau, žinai gi tą filmuką : turtingas, aklas (šiuo atveju ligotas) auksas, o ne vyras  bigsmile.gif

ai, gal tiek to, ir taip pilna turiu rūpesčių biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(burbuline @ 2017 01 16, 14:23)
Sveikos visos 4u.gif Bj,paskaičiau,kad mankśtinies ir galvoju ar su bobuke pasitąsyt,pakilnot neskaitai mankšta?juk turbüt kaip su bulvių maišu rolleyes.gif
Nueisi pas diedą namų tvarkyt ir žiūrėk patiksi našliui tongue.gif O tai uz vaziavimą neskaiciuos pinigų?
Giega,išsitūsinai tai miegojai kaip užmušta mirksiukas.gif

tai tam ir mankštinuosi, kad nugarą pastiprinti mirksiukas.gif , babą ne kasdien reikia tampyt, šią savaitę visai neblogai su pagalba užsikabinus už kėdės pasikelia, bet būna dienų, kad tikrai kaip maišas. Tada labai sunku, bet ne tai, kad negali, ale rėkia ir neprisileidžia, šikną atgal verčia ir ką tu jai padarysi unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2017 01 16, 16:39)
NA bet tau per du darbukus irgi visai neblogai susidarytu mirksiukas.gif Tuo labiau,kad nei pervargsti,o ir ten kasdien nereikia.

vistiek nesusidarys ta suma, kaip kad anksčiau gaudavau. Ale, vis į kišenę mirksiukas.gif Galvoju, gal po trisdešimt eurų duos, nežinau net unsure.gif Sakau, jei nespėsiu, sako nesvarbu, sutartą laiką išbūni ir išeini, kiek spėsi tiek. Sako jis sutinka ir dažniau, kad ateičiau. Bet man nelabai gerai, nes vežiot dukrai reiks, bet gal sutarsim, kai kokią dieną daugiau nudirbti, jis pats atvažiuotų. Nu, eigoj bus matyt ax.gif
Papildyta:
aš šiandien pomidorienę išviriau, vakare šoninės pasikepsiu su kiaušiniu ir salotom, kažkaip tingiu šiandien gaminti rolleyes.gif Rytentas kugelį keps, tai sakė dukra atveš, tai vėl nereiks gaminti, vakarienei ką nors sugalvosiu, dešrelių turiu, apseisiu kažkaip, Nu, trečiadienį jau reiks kotletų prikepti, babai patinka ir man ramu, prikepu į kamerą, paskui jai ištraukiu ir pašildau
Oras pas mus geras, rytais truputį šaltukas, dieną pavasaris, net užkaitau kol parėjau, dabar kažkaip dangus apsiniaukę, gal lietaus bus, nes ryte lyg toks sniegas su lietum nulijo ax.gif
Nu, aš rimtai pagalvojau, nu galėtų koks našlys jaunesnis pasitaikyt, ne kiek dėl meilių kokių, ale va truputį smagiau būt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 16, 16:54)
ai, gal tiek to, ir taip pilna turiu rūpesčių biggrin.gif

Nu, aš rimtai pagalvojau, nu galėtų koks našlys jaunesnis pasitaikyt, ne kiek dėl meilių kokių, ale va truputį smagiau būt biggrin.gif

va neveltui rusai sako :i xocieca i cholieca biggrin.gif

nu kam tau tas našlys, darykis į senbernius mirksiukas.gif
Atsakyti
Mes darbe juokiamės,kad lietuvių naślių vyrų į kapines reik eit ieskot,greičiausias variantas,o vokietukų gal sutikt gali kambarius tvarkydama ar prižiūrėdama mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 16, 19:15)
Mes darbe juokiamės,kad lietuvių naślių vyrų į kapines reik eit ieskot,greičiausias variantas,o vokietukų gal sutikt gali kambarius tvarkydama ar prižiūrėdama mirksiukas.gif

ai, tiek tos biggrin.gif
Skaič2iau, kad vėl vaiko pinigus grąžino, galvoju mano mažiukė šešiolikos, gal ir šitiems duos?
Papildyta:
QUOTE(burbuline @ 2017 01 16, 19:15)
Mes darbe juokiamės,kad lietuvių naślių vyrų į kapines reik eit ieskot,greičiausias variantas,o vokietukų gal sutikt gali kambarius tvarkydama ar prižiūrėdama mirksiukas.gif

pasak mano kolegės, geri vyrai arba pririšti, arba kapinėse biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 16, 19:15)
va neveltui rusai sako :i xocieca i cholieca biggrin.gif

nu kam tau tas našlys, darykis į senbernius  mirksiukas.gif

Geriau našlys, bus îpratintas klausyti. O kur tuos senbernius deti g.gif

Nu tu del širdininko nespjauk i vandeni, o gal bus zavus vyriškis rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 01 16, 19:48)
Geriau našlys, bus îpratintas klausyti. O kur tuos senbernius deti g.gif

Nu tu del širdininko nespjauk i vandeni, o gal bus zavus vyriškis  rolleyes.gif

nu ir man tep rodosi biggrin.gif
Nu gal ir žavus, bet amžius nelabai žavi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 16, 19:58)
nu ir man tep rodosi biggrin.gif
Nu gal ir žavus, bet amžius nelabai žavi rolleyes.gif

Niekada nesakyk niekada mirksiukas.gif
Arba, nespjauk i vandeni.... mirksiukas.gif
Klausimuks, kada eini tvarkyti? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 01 16, 21:26)
Niekada nesakyk niekada  mirksiukas.gif
Arba, nespjauk i vandeni....  mirksiukas.gif 
Klausimuks, kada eini tvarkyti?  bigsmile.gif

penktadienį mirksiukas.gif , reiks naujienų dar luktert biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 16, 21:37)
penktadienį mirksiukas.gif , reiks naujienų dar luktert biggrin.gif

Na ką, apsišarvuosim kantrybe, nėr kur dingt nail.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti