Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Pati ne pasižiūrėjau kiek draugų.Pasirodo kažkaip susidarė 140.Bet pagrindas iš supermamų visos.Paskui net nežinau kaip susidarė.Nelabai aš ten bendrauju,man įdomiausia visokių grupių patarimai,vaizdai. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 08 10, 19:58)
Laba,
Aš tai išranki dėl fb draugų. Kaži ar 80 bus :reikes pažiūrėti  rolleyes.gif pažiūrejau, virš 80. Vis pasižiūriu ką galėčiau pratrinti, alia, kad visi arba bendrauju arba reikalingi, jeigu nedabar, tai ateityje gali buti  bigsmile.gif

ai, aš tiek fb, tiek gyvenime matyt išranki, laiko gala kitą sykį bereikalingiems bendravimams biggrin.gif

QUOTE(burbuline @ 2017 08 10, 21:51)
Taip ir matau tave Bj,einancią su atkista šikna lotuliukas.gif na nors trumpai ,bet prisiminei ką reiskua vaikščiot su aukštesniais batais biggrin.gif
Sndien kol gryzau namo kelis kartus sugebėjau primigt,autikas stipriau pastabdo tai galva net lošteli,oras tvankus tik ant miego ir traukia.
Labas visoms ir labanakt 4u.gif Ryt išsvajotas savaitgalis ir dar su dviem laisvom papildomom,bet pagalvoju kaip paskui arsiu tai geriau tų laisvų nebūtų unsure.gif

niekad daugiau jau nebesidėsiu ilgesniam pasivaikščiojimui aukštų kulnų biggrin.gif Kur nueiti trumpam, tai kitas reikalas, o čia pusė dienos prasitryniau po miestą, ot durnė doh.gif
O kokios dar čia papildomos tos dvi išeiginės bigsmile.gif Žolinė berods tik antradienį unsure.gif
Atsakyti
Draugų 120, visi -inomi jei ne gyvai tai bent virtualiai , šiaip grupes ir man fainiausia fb dalis, kur gali prisigaudyti neblogu žiniu ir patarimu

nemegstu jokiu atsitiktiniu draugų fb, jei matau kad nutolom, nebendraujam tai koks man idomumas arba jai žiureti i kažkokiu baliušku nuotraukas su tokiu "draugu" tyliai atsisveikinu ji išmesdama bigsmile.gif

Sveikos
Atsakyti
informacijos, tai taip, ten visokiais klausimais prakons buvęultuos biggrin.gif
Draugų gal 60 tuiu ir tai daugumoje giminės ir kolegos, dar mano panų draugės ax.gif O siaip fb dažniausiai tik spaudžiu like biggrin.gif
geros dienos ir savaitgalio 4u.gif
Atsakyti
Laba, suskaiciavau draugus, tai 50 darbo draugai- lietuviai ir užsieniečiai. Visa kita- artimieji ir giminaiciai, SM kelios tik, nedraugiška esu bigsmile.gif
SM geresni patarimai ax.gif FB skystoki, o dar dažnai i lankas nukeliauja. Sunku atsirinkti, per daug info. rolleyes.gif
Like spaudziu vis reciau ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 11 rugpjūčio 2017 - 08:10
LAbukas

Paziurejau ir as kiek FB draugu turiu-224..Bet laiks nuo laiko ir as pratrinu..Arba uzblokuoju..Gimines pvz biggrin.gif Nu nervina,kai deda visokius grazius zodzius ir paveiksliukus..Ir taip visa diena...Isijungi ir nieko nebematai per tuos paveiksliukus..O istrint kazkaip nekyla ranka-gimine vistik biggrin.gif
Is SM irgi turiu nemazai draugu..Is pradziu prisiimu,bet ir po kurio laiko pratrinu ax.gif Nu kam toks draugas,jei jo vardo pavardes nesurisu su SM niku biggrin.gif TAi va,kartais kai prisedu prie draugu saraso,tai ir istrinu visus tokius biggrin.gif DAr kazkada darem toki seno darbo susitikima..Nemazai zmoniu susirinko ir kazkaip visi susikeitem FB...Nu ilgokai as turejau visokiu turku,indusu bendradarbiu..O paskui pagalvojau-nei as su jais bendrauju,nei man idomios ju nuotraukos,o kad mane laikintu,man visai nereikia..Ir istryniau.

As pati laikinu irgi labai labai retai...JAu tikrai turi patikt foto ar irasas..Fb paziuriu kasdien,bet neseku nuo ryto iki vakaro..MAn SM idomiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Man Fb vis meta katinus, matyt atspėja, kad mėgstu laikinti juos. Šiaip kažkokių patarimų jau neprisitaikau, daugiau randu SM. O šeimos albumų niekad nežiūriu, gal dėl to man jų ir nemeta. Nu pažiūriu, bet lb lb retai ir tik kuriuos pažystu biggrin.gif
Šiandien ryte buvo geras, juočkis, nežinia kieno katinas, atėjo į svečius, paėdė Čiaumo sausiako, išlakė pienuką, visai kaip savo namuose, ot tai drąsus biggrin.gif Toks gražus, kad net nevijom bigsmile.gif Mums seniams jau pramoga tokie vaizdai.
Psio, savaitgalį tik gulėsiu ir nieko daugiau biggrin.gif Ai, dar noriu žvaigždžių lietų pamatyt, rašo, kad lygtais šiąnakt.
Atsakyti
Mus darboviete bendru sutarimu nusprende pirmadieni nedirbt ir nebus uztai jokiu atidirbimų mus daznai taip palepina😄
Priviriau puodą balandelių ir sedziu namuos,kojos į lauką nekeliu,namie vėsiau. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Mes tai dirbam pirmadienį, bet ar bus prekybos kam čia rūpi. Per karščius kas ten vaikščios biggrin.gif
Pramigau meteorų lietų, o gaila.
Balandėliai man skaniausia.
Nu karšta net namuos būti, nepadeda nei vėsus dušas.
Atsakyti
išejau atostogu , betkokiu atveju nedirbsiu

sveikos

kazin jau prekiauja chrizantemomis?
Atsakyti
Pas mus mačiau prie kapų prekiauja chrizantemomis. ax.gif Senelio rytoj mirimo,gimtadienis ir vardo diena.Bet rytoj baisų orą žada,tai šiandien gėlyčių užvežėme. mirksiukas.gif
Atsakyti