Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Merii @ 2017 08 09, 18:01)
Šiandien stotelėje užmačiau ant rankinės rankenos užkabintą atšvaitą su žodžiu "Putė". Tiek sujuokino, nes dama gerai apsirengusi ir tas žodis ant prabangios rankinės  biggrin.gif

Kaip nieko neturiu, viskas sena, o ir toj humanoje Girstupyje nieks nelimpa. Tikrai seniau daugiau buvo visko.

biggrin.gif GAl kokia raide nukritus,uzsidengus buvo biggrin.gif biggrin.gif

MAda kazkokia nekokia dabar...Buna ir as einu einu per pardes ir nieko grazaus nematau...

BJ,atpratus nuo aukstakulniu mirksiukas.gif Pradetum vel kasdien nesiot ir vel patogu butu mirksiukas.gif As LT tikrai kitokiu batu neturejau,tik ant kulnu..Bet cia UK irgi pakeiciau stiliu...KAzkada fabrike dirbau,5h i darba vaziuodavau,tai kokie dar aukstakulniai,tuo labiau,kai zinai,kad visa diena ant koju stovesi..PAskui sava parde-vel prekes vezt,nest,deliot...Nelabai privaiksciosi su aukstakulniais...Dabar vel darbas nelabai aukstakulniams skirtas biggrin.gif Bet iseigai turiu as ju nemazai biggrin.gif Ir daznai savaitgaliais su ausktakulniais bunu mirksiukas.gif Tik va jau dabar ieskau idealiai patogiu,kad iskart tokei butu,o nelaukt,kol prasitampys,prisiderins prie kojos..
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Turiu tik išeigai aukštakulnius.Pamenu nuvažiavau sostinėn sūnaus diplomo įteikimui,o gi ten su mašina neprivažiuosi iki pat vietos.Galvojau išsikėsiu,o dar karšta.Man aplamai kojos patinsta vakarais,kad ir su šliopansais lakstau. ax.gif
Burbuline,ne tu viena pigiai kainuoji mb.Aš aplamai kaip įsikandu vieną rūbą,reikia pakeisti kuo,jau problema,nejaukiai jaučiuosi. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 10 rugpjūčio 2017 - 06:21
Sveikos

taip nešiotumet ir be kulno tada nepaitute, aš namuose tai i tapkes išoku verčia aukštienlinka smile.gif
Atsakyti
LAbukas

QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 10, 06:25)
Sveikos

taip nešiotumet ir be kulno tada nepaitute, aš namuose tai i tapkes išoku verčia aukštienlinka smile.gif

GAl tu mano puske biggrin.gif Jos net tapkes-aukstakulnes,nes ant lygiu nepaeina biggrin.gif Pasakojo,kaip su darbo reikalais isvaziavo i Roma,na ir isimete kedukus-daug vaikscios,pavargs...Aga,sake,labiau pavargo su tais kedais biggrin.gif Kita diena soko i savo aukstakulnius ir apleke visa Roma biggrin.gif
DAr drauge turiu,kuri irgi tik aukstakulnius nesioja mirksiukas.gif Iskaitant ir tapkes mirksiukas.gif

Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 08 10, 10:04)
LAbukas
GAl tu mano puske biggrin.gif Jos net tapkes-aukstakulnes,nes ant lygiu nepaeina biggrin.gif Pasakojo,kaip su darbo reikalais isvaziavo i Roma,na ir isimete kedukus-daug vaikscios,pavargs...Aga,sake,labiau pavargo su tais kedais biggrin.gif Kita diena soko i savo aukstakulnius ir apleke visa Roma biggrin.gif
DAr drauge turiu,kuri irgi tik aukstakulnius nesioja mirksiukas.gif Iskaitant ir tapkes mirksiukas.gif

Na ne biggrin.gif, mano tapkės eilines paprastos be kulnų bigsmile.gif, čia gal delto, kad aš mažo ūgio, plius apart ofisinio darbo, sedimo nieko kito neesu dirbus unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 10 rugpjūčio 2017 - 09:09
Žolia, gal tu man per fb į draugus siulais bigsmile.gif , nes kažkokia motera su labai nuostabiais veltinio ir šilko darbeliais pakvietė draugaut mirksiukas.gif
Atsakyti
Lyzuka, aš tik šlepetes darau .Jei šilkų yra- tai ne aš ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 08 10, 16:12)
Lyzuka, aš tik šlepetes darau .Jei šilkų yra- tai ne aš ax.gif

Tada nedraugausiu su ta nežinomąja smile.gif, keista kaip žmones jokiu net bendru draugų neturėdami braunasi i draugus
Atsakyti
PS Viriau miltiniuskleckus ax.gif maišiau viso grudo miltus ir extra. Kaip skaniai gavosi wub.gif Įdarui varškė, rūkyti lašinukai ir peletrūnas. spalva keista, bet skonis geras , ax.gif
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2017 08 10, 16:48)
PS Viriau miltiniuskleckus  ax.gif  maišiau viso grudo miltus ir extra. Kaip skaniai gavosi wub.gif  Įdarui varškė, rūkyti lašinukai ir peletrūnas. spalva keista, bet skonis geras , ax.gif

pas mane daznai prasosi i draugus, bet del veltiniu . paskutiniu metu buvo kazkokiu vienisiu atakos, tai tu,nepriemiau. ankwtos tuscios, gal aferiugos kpkie unsure.gif atsiprasau del klaidu- mobiliuoju rasau, nesugrabalioju greit...
Atsakyti
Aš tai nesuprantu ko jūs bijote, juk draugai tai virtualūs, ką jie padarys biggrin.gif Ir tas feisbukas nerimtas, grynai žaidimas. Pas mane virš tryjų t. draugų, nu ir kas, kad jų nepažystu. Jei žmonės nori, kodėl gi ne. Žinoma, pasižiūri kuom gyvena arba jei nepatinka, tyliai ištrini ir tiek žinių.
Visą dieną kovoju su miegu, aina sau. Gerai, kad nulijo. Jau pasiilgau griaustinio, žaibų bigsmile.gif
Atsakyti
Laba,
Aš tai išranki dėl fb draugų. Kaži ar 80 bus :reikes pažiūrėti rolleyes.gif pažiūrejau, virš 80. Vis pasižiūriu ką galėčiau pratrinti, alia, kad visi arba bendrauju arba reikalingi, jeigu nedabar, tai ateityje gali buti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 10 rugpjūčio 2017 - 19:02
QUOTE(*Bj* @ 2017 08 09, 21:51)
nu užvedėt mane ryte ir išsipuošiau aš šiandien,suknę išssitraukiau, basutes ant kulniuko, tokios ale sportinio stiliaus, nedidukas tas kulniukas nu blyn, parėjau šikną atkišus, vos kojas parvilkau, atrodo svarmenys ant tų kojų uždėti būtų blink.gif Ryt , kaip po gero bėgimo jausiuos biggrin.gif trauksiu šlepetes biggrin.gif

Taip ir matau tave Bj,einancią su atkista šikna lotuliukas.gif na nors trumpai ,bet prisiminei ką reiskua vaikščiot su aukštesniais batais biggrin.gif
Sndien kol gryzau namo kelis kartus sugebėjau primigt,autikas stipriau pastabdo tai galva net lošteli,oras tvankus tik ant miego ir traukia.
Labas visoms ir labanakt 4u.gif Ryt išsvajotas savaitgalis ir dar su dviem laisvom papildomom,bet pagalvoju kaip paskui arsiu tai geriau tų laisvų nebūtų unsure.gif
Atsakyti