Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Mano skoniui čia nei viena netinka mirksiukas.gif , ilgos modelis nieko bet per blanki o antros aplamai nesidečiau
Atsakyti
Ooo,as cia per visas savo temas uzklausiau apie batelius,bet visos pasirode,kad tik su kedais laksto biggrin.gif O cia va kiek ofisiniu biggrin.gif
Vnz,ar jums nesmukcioja bateliai?KA darot?As pirmadieni perejau vieno shopingo visas batu pardes,nuo pigiauio Primarko,iki brangiausiu ..Issimatavau visokiu rusiu batelius,nu visi man smukcioja..i mazesni dydi as neikisu kojos..O pusiniu nera..Turiu ir namie grazius batelius,tinka prie sukneles,bet va nepaeinu as su jais..Smukcioja..TAi pirkau basankes.LAbai patogios,atsoksiu visa nakti biggrin.gif TArpkitko labai panasios i tas kur manekene uzsidejus,tik mano ruzavos biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 09, 07:53)
Mano skoniui čia nei viena netinka  mirksiukas.gif , ilgos modelis nieko bet per blanki o antros aplamai nesidečiau

Auksine pirma biggrin.gif GAl nebutu labai blanki..
VA tas ir yra,kad as megstu po pardes pasivaiksciot,iskart pasimatuoji ir zinai-tinka netinka,grazu negrazu biggrin.gif o intiku is sitos pardes esu siuntusi 3x ir visus 3x grazinau biggrin.gif Nors siaip labai myliu Guess..Nu ant paveiksliuko atrodo visiskai kitaip,nei gavau ax.gif

As turiu dar juoda suknele..Bet visi rekia,kad su juoda negrazu i vestuves biggrin.gif O sitos tokios paprastesnes vestuves bus,bus gerai ir geleta mirksiukas.gif
beje,net anose,labai prabangiose vestuvese buvo nemazai zmoniu labai paprastai apsirengusiu..Tikrai galvojau,kad ten vien vakarines ilgos suknios bus...
Atsakyti
na iš visu turimu ir buvusiu bateliu tai tik vieni taip išsitampe, kad nelaiko ant kojos, odiniai ir šiaip modelis man super tai dar laikau spintoj gal kada kojos prades tinti tai sueis o kiti nesmukčioja bet aš ir perku jau tokius kur idealiai tvirtai laikos ant kojos

šiaip paskutiniu metu tokie patogiausi man

vartotojo įkelta nuotrauka

o šiaip yra labai gera rusu patarle, tik tiksliai nepamenu, bet emse tokia, kad del maisto ir rūbų skonio draugų nera bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 09, 09:51)
kaip matai nepavažiuoja biggrin.gif

plius toks darbas irgi privalumu turi, tvarkingai pvz atrodyt  mirksiukas.gif , nagai, ragai  bigsmile.gif , pedkelnes, bateliai ant kulno, aš net kitokiu aplamai neturiu, tada buna taip, kad tos laisvalaikio aprangos praktiškai nereikia  smile.gif

o "fėjos" tai turbut viska veža į humanas ir ten mokam kaip už naujus  bigsmile.gif


nu, darbas darbui nelygu mirksiukas.gif , bet virš dvidešimt metų į kompo ekraną praspoksojus, daugiau nenorėčiau rolleyes.gif

man trūkumas, nes nejaučiau niekada malonumo, nei tom grožio procedūroms, nei rūbų pirkimui. Dabar jau atrandu, kad tai gal ir visai nieko, nes nereikia pastoviai tuo rūpinis. Dabar privalumas tas, kad bile kada gri į džinsus šokti, trūkumas, kad reikia išeiti ir nieko neturi tinkmo ax.gif Meluosiu, jeigu sakysiu, kad to nepasiilgstu, bet kad taip labai, labai..kol kas dar ne ax.gif



QUOTE(giega @ 2017 08 09, 09:51)
Na pirkimas tai jo-liga biggrin.gif

baigiu ją išaugti, pirmus kart iš DE tempiau daug, o užsidėt nėra kur, parvažiuoju ir apart poliklinikos ir parduotuvės nelabai kur išeinu, kartą ar du į teatrą, tik tik tada ir užsidedu. Dabar jau kai noras kyla, stabdau save, o kur užsidėsiu, perku daugiau sportinius ir kasdieniškus, visada gerą tašę jei randu perku, paltukus, striukes ir pan. Bet labai puošnių ir elegant nelabai, nes paprasiausiai nėra kada jų nešiot ax.gif

QUOTE(giega @ 2017 08 09, 10:00)
Ooo,as cia per visas savo temas uzklausiau apie batelius,bet visos pasirode,kad tik su kedais laksto biggrin.gif O cia va kiek ofisiniu biggrin.gif
Vnz,ar jums nesmukcioja bateliai?KA darot?As pirmadieni perejau vieno shopingo visas batu pardes,nuo pigiauio Primarko,iki brangiausiu ..Issimatavau visokiu rusiu batelius,nu visi man smukcioja..i mazesni dydi as neikisu kojos..O pusiniu nera..Turiu ir namie grazius batelius,tinka prie sukneles,bet va nepaeinu as su jais..Smukcioja..TAi pirkau basankes.LAbai patogios,atsoksiu visa nakti biggrin.gif TArpkitko labai panasios i tas kur manekene uzsidejus,tik mano ruzavos biggrin.gif
Papildyta:

pirkdavau tokius odinius įsidėt į užkulnius iš Švaros prekių, yra ir iš silikono, bet man su pėdkelnėm slysdavo, mačiau DE yra ir gelinių, bet kaži ar patogūs ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 09, 10:05)
na iš visu turimu ir buvusiu bateliu tai tik vieni taip išsitampe, kad nelaiko ant kojos, odiniai ir šiaip modelis man super tai dar laikau spintoj gal kada kojos prades tinti tai sueis o kiti nesmukčioja bet aš ir perku jau tokius kur idealiai tvirtai laikos ant kojos

šiaip paskutiniu metu tokie patogiausi

o šiaip yra labai gera rusu patarle, tik tiksliai nepamenu, bet emse tokia, kad del maisto ir rūbų skonio draugų nera  bigsmile.gif

Na vkus i cviet tovariščia niet. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 09, 08:05)
na iš visu turimu ir buvusiu bateliu tai tik vieni taip išsitampe, kad nelaiko ant kojos, odiniai ir šiaip modelis man super tai dar laikau spintoj gal kada kojos prades tinti tai sueis o kiti nesmukčioja bet aš ir perku jau tokius kur idealiai tvirtai laikos ant kojos

šiaip paskutiniu metu tokie patogiausi man

vartotojo įkelta nuotrauka

o šiaip yra labai gera rusu patarle, tik tiksliai nepamenu, bet emse tokia, kad del maisto ir rūbų skonio draugų nera  bigsmile.gif

Va labai panasius ir turiu.. Nu smukcioja.. Kazkaip seniau nesiodavau,tikrai ne viena ir ne dvi poras turejau, o dabar nepatogus visi..


Vsio,dirbu jau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 08 09, 10:33)
Va labai panasius ir turiu.. Nu smukcioja.. Kazkaip seniau nesiodavau,tikrai ne viena ir ne dvi poras turejau, o dabar nepatogus visi..
Vsio,dirbu jau biggrin.gif

aš irgi turiu, smukčioja, jiems pirkau tuos užkulnius. Turiu vieną suknelę pasilikus, jie tinka labai prie tos suknelės, tai ir laikau, nu gal kada kur išeisiu biggrin.gif
Varau ir aš namus aptvarkysiu ir pas daktarų, lietinii pietums jau iškepti biggrin.gif
Atsakyti
Laba, sportiniu batu neturiu ir nereikia, o jeigu jau isireikia 1 kart per kelis metus, tai dukrų pasiimu. Reikia susirasti neperšlampamą- neperpuciamą striukę ir batus, paieškojau kurią dieną intere, tai dabar reklamų neatsiginu doh.gif. Reikes pirma rubinej i etiketes paziūret, gal rasiu tokia striuke ir pas save, turiu tokį įtarimą dėl vienos, liks tada batus nusipirkti ax.gif
Man rubu daug nereika, ypač vasarai. rolleyes.gif
Odiniubatu - bateliu nesunešioju blink.gif kai su auto visur

Giega, "neperspjausi" jaunosios? mirksiukas.gif bigsmile.gif Bet tu ir baliauninkė mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 08 09, 08:37)

turiu savo panų krūvas drabužių, dar yra ir su etiketėm, viskas neseno, kai dukra Primarke dirbo visko pritempė , o dabar nesunešioja, yra ir porą kartą užsidėtų, ir su etiketėm, batų turiu. Išmieros X-XS, gal kuri giminaičių paaugliukių turit, atlėktų pasirankioti, nu gaila meti, teks į Vokietiją vežti rumunėms rolleyes.gif

Nu kaip gaila, kad tu toli. Mano mergina dabar greit 14 , tai kaip tik šitie dydžiai smile.gif
O aš šiemet kaip tik pradėjau norėt padoresnės aprangos ax.gif O tai vis su visokiais šliopansais ir kedais beigi džinsais lakstau. nes vairuojant tai patogiausia ax.gif
Atsakyti
Sveikos pleputės biggrin.gif 4u.gif
Gražu tie pilnapadziai bačiukai,bet aš bijau aukštesnių nes zakon podlasti kai tik apsiaunu turiu koją kryptelt,o tada jau skausmas nors į kelnes varyk ax.gif koja ištinsta,saje kazkada traumatologas,kad turėsiu bėdą tai taip ir yra.Kai pamatau su tais labutenais ar kaip ten jie vadinas tai man net šiurpas perbėga blink.gif
Apie skudurus patylėsiu mastau.gif mažai perku,mažai turiu,išsiverčiu su minimumu,patikekit unsure.gif Nuejau i akropolį,o ten ispardavimai,pripirkau sūnui ir vyrui geresnes kokybes maikių,megztukų,o sau nieko ai nerandu sau,tai kumpius aptempia,tai fasonas negrazus ir vaikstau su tais paciais skurliais.Per siuos 8men.sau nusipirkau tik 2bliuskutes,vyrui sakiau,kad dziaukis tokią gavęs hihihi.gif
Atsakyti
Šiandien stotelėje užmačiau ant rankinės rankenos užkabintą atšvaitą su žodžiu "Putė". Tiek sujuokino, nes dama gerai apsirengusi ir tas žodis ant prabangios rankinės biggrin.gif

Kaip nieko neturiu, viskas sena, o ir toj humanoje Girstupyje nieks nelimpa. Tikrai seniau daugiau buvo visko.
Atsakyti
nu užvedėt mane ryte ir išsipuošiau aš šiandien,suknę išssitraukiau, basutes ant kulniuko, tokios ale sportinio stiliaus, nedidukas tas kulniukas nu blyn, parėjau šikną atkišus, vos kojas parvilkau, atrodo svarmenys ant tų kojų uždėti būtų blink.gif Ryt , kaip po gero bėgimo jausiuos biggrin.gif trauksiu šlepetes biggrin.gif
Atsakyti