Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Laba, mane traukia tik Europa. Jokios musulmoniskos šalys ir Azijos šalys tai ne. Gal ateityje nuomone ir pasikeis. Graikijoj liuks, patiko, kad nieks ikyriai į akis nelenda su prekemis, išskyrus Santorinio salą. Ten siaubas, daug prekeiviu svetimtaučių. Man prie gamtos grožio norisi ir bent minimalios bendravimo kulturos, o ne vien turgaus. Graikai išsiaukleję wub.gif ir linkę padeti, uztenka žemelapį išsitraukti ar ilgiau prie kokio metro automato pastoveti rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 08 rugpjūčio 2017 - 22:06
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
o mane Pietų Amerika traukia, ,nežinau del ko, bet traukia
Atsakyti
aš gal visur norėčiau, tik kur karšta, tai ten neilgai, tik pasižiūrėt ir dingti biggrin.gif O šiaip man tiek atostogose, tiek kelionėse privalumas judėti ir pamatyti, nemėgstu tų pasigulėjimų paplūdymiuose ar pasisedėjimų kavinukėse, geriau ju su puodeliu kavos rankose gatvėse pasibastyti, vis ką pamatai įdomesnio ax.gif
Su manim keliauti sunku, aš nerami dūšia ir nemėgstu taikytis biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 09, 08:02)
o mane Pietų Amerika traukia, ,nežinau del ko, bet traukia

gal ir nuvažiuosi mirksiukas.gif
Papildyta:
turiu savo panų krūvas drabužių, dar yra ir su etiketėm, viskas neseno, kai dukra Primarke dirbo visko pritempė , o dabar nesunešioja, yra ir porą kartą užsidėtų, ir su etiketėm, batų turiu. Išmieros X-XS, gal kuri giminaičių paaugliukių turit, atlėktų pasirankioti, nu gaila meti, teks į Vokietiją vešti rumunėms rolleyes.gif
Atsakyti
BJ, pas mus tas pats, dukra kai prekiavo sportdirect, tai buvo visokio gėrio prisiusta , tai dydis ne tas tai vel kas o gražinimai pas juos brangus tai atgal nevertėdavo siusti, tai viskas su etiketem nauja, o nešiot netinka tai į maišus ir į carita nuvežiau , mielai paeme ir dar prašė smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 09 rugpjūčio 2017 - 07:59
LAbukas

BJ,o tai ir dukros planuoja su tavim i Vokietija vaziuot?
Siai tai jo,nunesk i koki Carita,ten tikrai apsidziaugs gerais naujais rubais mirksiukas.gif Arba kokiam FB idek skelbima,kad atiduodi,greit atsiras norinciu mirksiukas.gif Tik gal naslaiciams,nepasiturintiems geriau butu ax.gif
As tai kraunu i palepe,vis ruosiuos i tokius sendaikciu turgus isvezt biggrin.gif Bet arba oras blogas-lyja,ten nedirba,arba kaip tik grazus ir as noriu prie juros biggrin.gif O kur dar visokie baliai biggrin.gif

Del kelioniu,tai istisai pliaze gulet as ir nemegstu..Mes ir negulim biggrin.gif Va pvz Sardinijoj kasdien vaziavom vis i kita miesteli,ten apziuri grozybes ir pakrenti vietiniam pliaze mirksiukas.gif KAnaruose irgi panasiai-diena kazkur vaziuoji,kita diena pliazinies..Srilankoj is vis prie juros buvau gal tik 5x,visa laika kazkur keliavom..Dar praktiskai bet kokioj kelionej mes viena diena plaukiam kokiu laivu..Ar tai delfinu ziuret,ar tai skumbriu gaudyt,ar povandeniniu,ar su stikliniu dugnu..Vnz neprisimenu nei vienos keliones,kad nebutume bent kokia valtele isplauke..
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 09, 08:55)
BJ, pas mus tas pats, dukra kai prekiavo sportdirect, tai buvo visokio gėrio  prisiusta , tai dydis ne tas tai vel kas o gražinimai pas juos brangus tai atgal nevertėdavo siusti, tai viskas su etiketem nauja, o nešiot netinka tai į maišus ir į carita nuvežiau , mielai paeme ir dar prašė smile.gif

prikrauti du lagaminai dideli ir dar ne viskas, netampysiu su truliku aš jų, kiek tilps išvešiu į Vokietiją,kitus prie konteinerio. Aną sykį visus savo darbinius kostiumėlius, batelius, paltus sunešiau prie konteinerio, o buvo kitam sezonui į priekį pripirktų per išpardavimus aukšakunių, net neužsidėtų ir Pakaitos kostiumėlių naujų. Taip gaila, ale kur juos man nešioti, namie prie puodu netinka, o dabar be džinsų ir kedų mažai ką nešioju rolleyes.gif

QUOTE(giega @ 2017 08 09, 09:27)
LAbukas

BJ,o tai ir dukros planuoja su tavim i Vokietija vaziuot?
Siai tai jo,nunesk i koki Carita,ten tikrai apsidziaugs gerais naujais rubais mirksiukas.gif Arba kokiam FB idek skelbima,kad atiduodi,greit atsiras norinciu mirksiukas.gif Tik gal naslaiciams,nepasiturintiems geriau butu ax.gif
As tai kraunu i palepe,vis ruosiuos i tokius sendaikciu turgus isvezt biggrin.gif Bet arba oras blogas-lyja,ten nedirba,arba kaip tik grazus ir as noriu prie juros biggrin.gif O kur dar visokie baliai biggrin.gif



ne, tik pasisvečiuot atvažiuoja, mokslus reikia pabaigti, o ir neplanuoja į DE važiuot gyventi, nepatinka joms ax.gif

O vat jokių laivų, lėktuvų nemėgstu, tai man kelionių maršrutai sumažėja biggrin.gif Paryžiui pasikėlėm į tą apžvalgos aikštelę, tai maniau galas pareis, taip bloga buvo, paskui dvi valandas gaivaliojausi rolleyes.gif
Atsakyti
TAi jei jos lieka,gal dar sunesios mirksiukas.gif Ar vis nauju rubu reikia ir sitie skaitos nebemadingi biggrin.gif

KAzkur yra gerosios fejos.Lygtai taip jos vadinas..Bent cia UK tai atvaziuoja is namu ir paima rubus,daiktus,jei atiduodi.Ir zinau,kad siuncia viska i LT..TAi automatiskai turetu but kazkokios fejos ir LT,kurios priima tuos siuntinius ir isdalina vargstanciom seimom..
Atsakyti
o tai į Vokietija vežant kas tada tas tašes sutampo?

oho gi tokie geri rūbai pakaitos, nu tikrai negi jau taip nera vietos namuose smile.gif, nekiltu ranka mest ju, beto šiandien vienaip o ryt žiurek jau dirbsi kur ofise smile.gif

reikėjo kur fb paskalbet drasiai už pusę kainos but nupirke kas
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 08 09, 09:41)
TAi jei jos lieka,gal dar sunesios mirksiukas.gif Ar vis nauju rubu reikia ir sitie skaitos nebemadingi biggrin.gif

KAzkur yra gerosios fejos.Lygtai taip jos vadinas..Bent cia UK tai atvaziuoja is namu ir paima rubus,daiktus,jei atiduodi.Ir zinau,kad siuncia viska i LT..TAi automatiskai turetu but kazkokios fejos ir LT,kurios priima tuos siuntinius ir isdalina vargstanciom seimom..



tinkami tie rūbai ir dar kaip biggrin.gif Esmė, to pačio modelio skirtingos spalvos, tai spalvų nepritaiko, tai pamiršę jau ką turi vėl tokių pačių užsipirko, o kai išverčiu visą spintos turinį ant žemės, sako kokios geros kelnės, nežinojau, kad turiu būčiau šitų nepirkus. Supykau šį kart, kas kartą parvažiavus ištempiu po porą lagamių velniop, parvažiuoju ir vėl pilna. Dabar skiau, dar sykį rasiu ir keliausi pas psichologą, nes jau darosi liga biggrin.gif
Čia armiją aprengti gali visą doh.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 08 09, 09:42)
o tai į Vokietija vežant kas tada tas tašes sutampo?

oho gi tokie geri rūbai pakaitos, nu tikrai negi jau taip nera vietos namuose smile.gif, nekiltu ranka mest ju, beto šiandien vienaip o ryt žiurek jau dirbsi kur ofise smile.gif


vairuotojai biggrin.gif
kurgi ne tongue.gif nežinau ar jau galėčiu tokį darbą dirbti, gal stogas pavažiuotų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 08 09, 09:48)
kurgi ne tongue.gif nežinau ar jau galėčiu tokį darbą dirbti, gal stogas pavažiuotų biggrin.gif

kaip matai nepavažiuoja biggrin.gif

plius toks darbas irgi privalumu turi, tvarkingai pvz atrodyt mirksiukas.gif , nagai, ragai bigsmile.gif , pedkelnes, bateliai ant kulno, aš net kitokiu aplamai neturiu, tada buna taip, kad tos laisvalaikio aprangos praktiškai nereikia smile.gif

o "fėjos" tai turbut viska veža į humanas ir ten mokam kaip už naujus bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 09 rugpjūčio 2017 - 08:55
Na pirkimas tai jo-liga biggrin.gif As ir va turiu laiko pries darba ir ka galvoji darau biggrin.gif biggrin.gif VA radau dar suknele i vestuves.
https://marciano.gue...ampaign=feed_GB

Tik galvoju ar spes ateit ji man g.gif siaip is sito puslapio per gera savaite ateina,bet o vdrug...Aisku galiu grazint,nemokamas siuntimas,bet vel-eik i pasta...Be to jau kaip ir pirkau suknele vestuvems..Nelabai ji man tinka,daugiau kokiam gimtadieniui,bet as juk svecias biggrin.gif

http://images.selfridges.com/is/image/self...PDP_M_ALL$
Atsakyti