Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Labas 4u.gif
Para, Giega, net man silpna pasidarė, paskaičius apie jūsų traumas 4u.gif
Iš pavasario ir aš turėjau fuksijų - visas išmečiau, šiukšlininkės. Tokios keistos gėlės man, nors žiedai gražūs. Nemokėjau formuot, ar ką unsure.gif Bet pūstatauris tai labai gražus wub.gif Reiks prašyt sodybiečių, gal pasidalins atžalėle ax.gif
BJ, namie visada visokių reikalų gi yra, o tuo labiau, kad retai grįžti . 4u.gif
O aš, panašu, kad ragausiu vistik savo augintų arbūsų ax.gif Auga cieli 3 kamuoliai. smile.gif Stovėjo stovėjo vietoj, bet per tas šiltas dienas tai ant akių paaugo. Bet šiaip tai iš 12 berods daigų tik 3 vaisiai - prastoka augintoja esu ax.gif

Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

Labas rytas.
Atsakyti
LAbukas

Para,o ka tu pasidarei,kad net siut reikejo? 4u.gif 4u.gif

MAn tai jau nebeskauda..Praktiskai kai ta nerva atleido,tai ir neskaudejo zaizdos..Bet siandien sugebejau sasa nubraugt...Reikia uzsiklijuot,nes darbe galiu irgi kur uzgaut...


Drauge man atidave 3 kazkokiu hibridiniu leliju svogunelius..GAl ir per velu,bet sodinsiu,nes jie su lapukais..Ziuresiu,kas ten man isaugs biggrin.gif

Merii,man labai pavydu tos medelinos ar kaip ji ten ax.gif As jau savo ismetus senai...Dziuvo,nudziuvo,nors laisciau kasdien,zeme visada dregna buvo...Nemyli manes geles ax.gif Tik phenelopsiai kencia biggrin.gif VA pinigu medis ir ka tik nubarste vienos sakos lapus.Ir zinok,kas jam ten nepatiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 08 07, 09:58)
LAbukas

Para,o ka tu pasidarei,kad net siut reikejo? 4u.gif  4u.gif

MAn tai jau nebeskauda..Praktiskai kai ta nerva atleido,tai ir neskaudejo zaizdos..Bet siandien sugebejau sasa nubraugt...Reikia uzsiklijuot,nes darbe galiu irgi kur uzgaut...
Drauge man atidave 3 kazkokiu hibridiniu leliju svogunelius..GAl ir per velu,bet sodinsiu,nes jie su lapukais..Ziuresiu,kas ten man isaugs biggrin.gif

Merii,man labai pavydu tos medelinos ar kaip ji ten ax.gif As jau savo ismetus senai...Dziuvo,nudziuvo,nors laisciau kasdien,zeme visada dregna buvo...Nemyli manes geles ax.gif Tik phenelopsiai kencia biggrin.gif VA pinigu medis ir ka tik nubarste vienos sakos lapus.Ir zinok,kas jam ten nepatiko ax.gif


Laba,
Anoj temoj rašiau del rankos. Trumpai, tai i kokteilines (mikseriu vadinu) peiliukus susipjausciau. Išsiemiau du siulus, išvipo zaizda. O lyg rodėsi, kad sugijo. Kitus palikau. Gal nepriaugs ax.gif reiketu, kad kas prie lovos pririštu, but seniai sugiję, nenuorama esu blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Nuo penktadienio su brangiausiu islekem prie jūros irnesakyk.gif orai pasitaike net graudu.. Kopose pasedet negalima buvo,smėlį pučia į veidą net skauda lyg su adatėlėm badytų.Kelione nenusisekė,tik,kad is namų istrūkom unsure.gif tiek to ir gerumo.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 08 07, 18:00)
Sveikos 4u.gif
Nuo penktadienio su brangiausiu islekem prie jūros irnesakyk.gif orai pasitaike net graudu..  Kopose pasedet negalima buvo,smėlį pučia į veidą net skauda lyg su adatėlėm badytų.Kelione nenusisekė,tik,kad is namų istrūkom unsure.gif tiek to ir gerumo.

maniškė irgi pajūryje nuo savaitgalio, tai vakar sakė striukių reikėjo, o šiandien jau šilta ax.gif
Aš lėksiu už poros savaičių, tai įtariu kailinių reiks biggrin.gif
Atsakyti
Pilnatis ir dar mėnulio užtemimas, viską suversim jam, mėnulis iškęs ir tai praeis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 07 rugpjūčio 2017 - 20:17
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Meri- 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Labs 4u.gif
Prie jūros ir aš noriu ax.gif Gal dar ir nuvažiuosim smile.gif Beveik kasmet dar būna mūsų rudeninis jūros aplankymas, kai gražus oras . Tada jau žmonių apmažėję, ramiau net Basanavičiaus gatvėj. Kai mes kitur niekur neišvykstam, tai pajūris mums visai gerai ax.gif Šiemet iki Druskininkų buvom , kai dukra buvo grįžusi. Nu ir nežinau ko žmonės ten tiek aikčioja . Latvijos aqvaparkas man didesnį įspūdį paliko. O kitur kur nelabai ir spėjom .
Mėnulio užtemimas gal kažkaip atskirai nepaįtakojo, bet pilnatis man miegą tai sutrikdo visada biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ir mūs planuose yra noras rugsėjį dar nulekt gal vaikai kartu nores,bet jau taikysim,kad bent siltesnis oras būtų,as taip myliu vandenį,o sį kartą tik įbridus buvau,gelbetojai vaike visus is vandens rolleyes.gif
Dukra galvoja kutiems metams visai seimai organizuot kur kelionę,kaip niekur nebuvus tai visai noreciau bigsmile.gif Diedas sako tik ne į turkiją,dar galą gausim ten rolleyes.gif O as nebijau,jei lemta nepabegsi.
Atsakyti
Labas,
geriausios keliones artimos ir tolimesnes tik dviese.Mes taip suprate, kelionese vienas kita is puses zodzio suprantam. Nepavydziu niekam turtu, pinigu, galiu pavydet tik kelioniu. biggrin.gif
Atsakyti
Turkija didele biggrin.gif Neramumai Stambule vyksta,o kurotuose ramu mirksiukas.gif Draugelis siemet jau 2x buvo,apie 3 galvoja biggrin.gif
Nors as pati Turkijoj irgi dar nesu buvus..NA vis kazkaip KAnarai suvylioja biggrin.gif Bet labai mastau siemet arba Turkija arba kokia Graikija aplankyt mirksiukas.gif Siaip planavom savo vestuviu metinem kur nors vaziuot..Bet kad lapkricio vidury visur salta,neskaitant visokiu Maxiku ri Tailandu..Ant tokios ilgos keliones as neturiu tiek atostogu,o del savaites laiko,nesinori skrist 13 h i viena puse...
TAi sumasciau,kad reikia koki rugsejo vidury,spalio pradzioj nulekt kur paatostogaut,o metines atsvesim restorane biggrin.gif

Ai,o del kompanijos kelionese..NA dviese kartais biski liudna ax.gif Mes turim kelis draugus,su kuriais galim keliauti,labai sutampa nuomones mirksiukas.gif Bet karta keliavom visi 3 seimom,tai jau buvo per daug zmoniu biggrin.gif Idealiausia keturiese mirksiukas.gif
Atsakyti