Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,kiek laiko nebuvai mačiųsi sūniuko? mirksiukas.gif Oi smagu jūms dabar. 4u.gif
Atsakyti
gal 2 metus ax.gif
tai kad jie anytos bute ikurdinti, snd. nuvezem pas dantiste, po pietu pas tevo motina. As vaziuoju namo, ryt atvaziuos jie. Tada griztu su jais ir vidurnakti varom i aerouosta. Tiek to ir smagumo rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Sapniuk,smagu,kad marti paliko gera ispudi 4u.gif O jie vede/ruosiasi zenytis ar tik taip kartu gyvena?

MAno pusmartes tevai atvaziuoja,kaip tik ta savaitgali,kai mes i LT isvaziuojam..Neiseis susipazint..
Vis lauziu saviski zenytis,na bent susirasyt,bet tas nenori ir viskas..
Atsakyti
Nu va, aš vakar FB pašnipinėjau kažkada buvusią potencialią pusmarčią. Durnius, tokią merginą prarado. Klauso draugų ką tie pliotkina. Anie gal tyčia. O dabar vienas kaip vilkas, tuoj ožiu smirdės, jei dar nesmirdi, ai...
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Laba laba, su savaitgaliu 4u.gif
Atsakyti
Penktadienio vakaras.Nieko idomaus nesugalvojom,tai likom namie mirksiukas.gif Atsidarem jau antra buteli vynelio,ziurim kazkoki filma mirksiukas.gif Man nepatinka -Dzoni volker 2.Bet mb ziuri.. As kai pirmos dalies nemacius,biski neikertu apie ka biggrin.gif

Gavau trauma.buitine biggrin.gif Nesiau rubus dziaut i lauka,norejau kad durys nesitrenktu ir prisiveriau... O dar toj vietoj kur liezuvelis.. GAlvojau prisimysiu,atjunge visa ranka.. Mb atnese leduku,bet toks bjaurus skausmas ne to suzeisto pirstuko,o kazkur pazasty..Tik po geru 10 min atleido,tada kraujas is pursto pasileido..
Fui kaip as cia detaliai biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Giegute,imk,jei lengiau bus? 4u.gif 4u.gif Nabagytė. 4u.gif
Atsakyti
Laba

Giega 4u.gif 4u.gif Brrrrr tos traumos. Per nervą "gavai", kad skausmas taip toli nukeliavo blink.gif

Man jau 13 diena kaip po traumos, bet siulu neuštraukiau dar blink.gif dar net nesugije, vis lankstosi vienoj vietoj ir iplysta. Eisiu dabar išsiimti, susirasti britvute reikia. Nykštį prie smiliaus pririsiu, kad nebutu galimybes lankstyti ax.gif gal greiciau užgis ax.gif

Mano penktadienis be romantikos. ax.gif Vakar Kuičiausi po gėlynus, cesnakus nusikasiau. Parsiveziau visokių augalų šakelių, bandau įšaknydinti. Savo stichijoj esu bigsmile.gif šiandien reik agurkus raugti. ax.gif Su viena ranka ne taip speriai darbai dirbasi. doh.gif
Atsakyti
Kas čia su tom rankom visoms nesiseka 4u.gif

Giega, panašu kad vėl žydės, tik bičių ir kitų vabzdžių nukramtyta, nuo pavasario lauke kabo.
vartotojo įkelta nuotrauka
Šiemet česnakai beveik neužaugo, jau tokie maži, kad nežinau ar verta iškasinėti. Kažkaip anksti nurodo lapai, gal dėl to. Ir aplamai nieks neužaugo, kažkokia keista vasara. Rožių nedaug, bet ir tos nė pusmetrio nepasiekė, kur būdavo didžiausi krūmai.
Šiaip norėčiau tamsių bordo viendienių, nes turiu tik paprastų ir pilnavidurių oranžinių. Būtų kaip perėjimo spalva į kitas, nes prie oranžinio ne viskas dera.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Aš sukuosi kaip voverė rate ir darbai pabaigos neturi doh.gif
Lyžulka, kaip tu? verysad.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti