Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O dieve,kaip skaniai tortas atrodo. wub.gif Na gimtadienis tai turbūt ne šiandien jei fb nerodo?Šauniai atšvęsk. 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Giega, šaunaus tortadienio smile.gif
Atsakyti
Labukas

Tikras gimtadienis-pirmadieni biggrin.gif Kai as netikiu prietarais,tai svenciu is anksto biggrin.gif
Tik va oras pavede... Po pietu lis... O saslykai,o zuvis..
Atsakyti
Aš irgi kepu upėtakį su mėtomis,radau Lidlo lankstinuke. mirksiukas.gif Tik daržovių daugiau pridėjau,juk dabar pačios daržovės. bigsmile.gif
Atsakyti
Mes zuvi rukinsim mirksiukas.gif Uzmarinavau gera kg lasisos file,dar 2samukus po puse kilo,dar turejau is mb zvejybos pora unguriu ir kazkoki eseri ar kuoja,neskiriu biggrin.gif Uz kokiu poros valandu jau prades rukint,kad sveciam susirinkys gatava butu mirksiukas.gif o kas mesisko nores,tai bus saslykai ir avienos kepsniai mirksiukas.gif Atrodo visko daug,bet realiai tai tik pasirinkimas ivairus,o po nedaug.. Zmoniu 10 tai tikrai,2atsisake,tevas mire siandien,tsi va isskrenda ir dar 4 ant klaustuko.. Na sake kad ateis,bet jie megejai paskutine min atsisakyt biggrin.gif
Atsakyti
giega 4u.gif
Snd. mano puskei 50, pasveikinau per FB, bet, kaip mano pusbrolis sako, gal reikejo uzuojauta pareikst pasenus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 07 29, 14:27)
Snd. mano puskei 50, pasveikinau per FB, bet, kaip mano pusbrolis sako, gal reikejo uzuojauta pareikst pasenus ax.gif

Dar 5o nieko, blogiau po 70-ties biggrin.gif , nors kaip pažiūrėsi.

Per teliką apie smidrus aiškina. Nesu ragavus.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 07 29, 16:32)
Dar 5o nieko, blogiau po 70-ties  biggrin.gif , nors kaip pažiūrėsi.

Per teliką apie smidrus aiškina. Nesu ragavus.

Laba, gal kaip tik tie 70 jau yra gerai. Gyvent jau dauguma turi kur, pencija kad ir maza, bet pastovi. Nera kur skubet, jau daug nugyventa, kiekviena diena kaip dovana. Va jums ir gimtadieniskiekviena diena- vien šventes po 70 bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi Pariuk,kaip teisingai surašei. mirksiukas.gif
Atsakyti
Tai jo, kaip pažiūrėsi į tą 70-metę. Dažnai nėra brangiausio - sveikatos ir nervai visi išgadinti. Nors mano buvusios kolegės, kitąmet švęsiančios, visai gerai atrodo. Visai stiprios babcės.

Kosmėjos kad prisiėjo. Norėjau praraut, bet kur rast jėgų.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Giega,su švente.
Atsakyti
Giega, su švente Tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti