Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Tai nori jis į kiemą. Tik išeina ir tuoj per tvorą. Gi vitrininės durys visad atlapos vasarą. Bandžiau rišt pradžioj, na bet kur tau, ištraukia galvą. Guli nabagas su apykakle.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 07 26, 19:33)
Tai nori jis į kiemą. Tik išeina ir tuoj per tvorą. Gi vitrininės durys visad atlapos vasarą. Bandžiau rišt pradžioj, na bet kur tau, ištraukia galvą. Guli nabagas su apykakle.


nu, jei as daryciau viska ka noriu biggrin.gif
Mano katinai, tikriausiai, butu noreje but su kiausiniais, bet as buvau kitos nuomones ax.gif
Jei geros petnesos per kakla ir per talija, niekur nesides. Maniskis buvo issineres, bet as per dideli laisvuma palikau.
Svarbu gyvuno saugumas, o ne noriu, nenoriu.Matai, kokios pasekmes
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 07 26, 20:17)
nu, jei as daryciau viska ka noriu biggrin.gif
Mano katinai, tikriausiai, butu noreje but su kiausiniais, bet as buvau kitos nuomones ax.gif
Jei geros petnesos per kakla ir per talija, niekur nesides. Maniskis buvo issineres, bet as per dideli laisvuma palikau.
Svarbu gyvuno saugumas, o ne noriu, nenoriu.Matai, kokios pasekmes

Visiškai teisingai mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba, gaila gyvuneliu, net aš vistiek už laisvę. Įsivaizduoju jeigu mane kas uzdarytu ir dar lieptu ramiai sedet bigsmile.gif ax.gif o ir Meres katino kitoks temperamentas. Turi išmokti pats saugotis. Sugis, bus atsargesnis, gal mirksiukas.gif Nieks nezino kur nelaimes vaikšto rolleyes.gif
Atsakyti
Na miegales opa iš šiltų patalų bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Tingisi Lyžuka. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 07 27, 07:08)

Labas rytas.
Tingisi Lyžuka. mirksiukas.gif

o man priešingai rytais dabar kaip nekeista energijos antplūdis, gi peleda esu unsure.gif , bet gi nesidaužysi kambariuose nors šiandien buvo toks noras grindis šlapiu skuduru pertraukt, užtat nulekus i šiltnami išpurenau žemę, nes vakar tik lapus spejau nuskabyt išvijo žaibai į gryčia mirksiukas.gif , ai dar ramsciau kriaušes, nes jau obels šaka nuplėšė vejas per mano žioplumą unsure.gif

vakar matavaus kelis geox batelius, nu nifiga nepatogus, gal jau pas mus kaip į trečiasias šalis kokias atliekas tik veža visi? koja tai mano standartine niekas niešsikišę ir dydis 37-38 unsure.gif
Atsakyti
O aš guzą kaktoje gavau,remdama obelį.Pagalys slydo,kad žiebė,net žvaigždutes mačiau.Iki kraujo pramušė. bigsmile.gif unsure.gif
Atsakyti
LAbukas,darbininkes biggrin.gif

MAno katinas irgi i lauka eina,bet toli kiemo nenueina..Kitu katinu irgi aplink nemazai yra,tai saugo savo teritorija.Yra grizes ir nosim apdraskyta,ir koja suzeista..BAndziau laikyt uzdaryta nuo maziuko,nu bet soka per lakna,bum i stikla,jei tik koki judesi pamato lauke..Isleidom kazkur 9men...
O va drauges katinas geriausiu atveju iki duru ateina,galva i lauka iskisa ir viskas..O jei koks paukstis praskris,o jei dar sukleges,begs po lova pasislept biggrin.gif Va kaip katinas bijo lauko biggrin.gif Bet ten kilmingas,su visais dokumentais...Tie bailiukai..TAi me nusu paprastuciai,konteineriniai biggrin.gif


KAip keista ,kad Geoxai netiko...Gal tikrai kokius prastesnes kokybes veza g.gif O gal ir vis kokie neorginalus g.gif
Savau,vieninteliai batai,kuriuos pirkciau nesimatavus mirksiukas.gif Ai,dar UGG pirkciau nesimatavus,irgi is 3 poru visos patogios mirksiukas.gif O tapkinius tik vienus turiu,kiti dveji ilgaauliai,normalus batai mirksiukas.gif
Atsakyti
va tokio stiliaus matavaus:

vartotojo įkelta nuotrauka

gal žemi ir but patogus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 27, 08:04)
va tokio stiliaus matavaus:

vartotojo įkelta nuotrauka

gal žemi ir but patogus  unsure.gif

Mano visi ant tokio kulno.. Tik basankes-vientisa platforma.
Atsakyti
Labas 4u.gif O aš pabajeruosiu tongue.gif
Einu iš darbo ir kertu kampą kur takelis pramintas, bet šiaip viskas žole apžėlę,ziuriu liemenukas guli, visai neblogas rodos, tai man bobai iškart kudlotos mintys galvoj lotuliukas.gif galvoju nu rupūžė jau vyko koks seansas,išgąsdino kas tai net liemenėlio nespėjo pagriebt,sarmata pačiai, kad tik negražiai pagalvoju ax.gif
Dabar sėdžiu ir nesugalvoju ką pietų gamint, mėsa užšalus, pamiršau išimt gal šaltibarščių užmakaluosiu ir prasimušim hmm.gif
Atsakyti