Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 16, 09:20)
nežinau, tik kartą savaitėj, bet kaži ar per pietus tų porą val., užteks, nes namas didelis ax.gif
Papildyta:

nepersidirbu pas babą, dėl to nepervargsiu, aišku laiko mažokai bus. Dukra pati ir pasiūlė, pliuus ji dar ir vežiot turės, nes kitas kaimelis. Kvailai gaunasi unsure.gif
Papildyta:

4u.gif

a jei taip tada tau geriau matyt smile.gif , bet bent mano akim žiurint babos namu tvarkymas, dulkes, kambariu valymas, patalyne, maistas jau yra ką veikt, tai man užtektu ir to bigsmile.gif
Atsakyti
BJ o tas priešais pastatas dar bobutei priklauso? Atrodo koks sandėliukas arba kaip lt lauko virtuve smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 16, 09:36)
a jei taip tada tau geriau matyt smile.gif , bet bent mano akim žiurint babos namu tvarkymas, dulkes, kambariu valymas, patalyne, maistas jau yra ką veikt, tai man užtektu ir to  bigsmile.gif

nu jo, yra kas veikt, bet aš taip susiplanavus, kad dalim darau, nes norisi ir pačiai pailsėt ax.gif Kas antrą dieną grindis, kas antrą siurbiu ir dulkes, du kart savaitėj tokią didesnę tvarką darau, tom dienom, kai babą maudom, tada vonią ir tulikas. Kas antrą skalbiu, kas antrą lyginu. Babą paguldžius visada einbu iš namų, tada parėjus kavutė, mankšta ir dar iki vakarienės turiu valandą darbui, paprastai lyginu, jei neturiu lyginti, tai knygą paskaitau.
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 16, 10:26)
BJ o tas priešais pastatas dar bobutei priklauso? Atrodo koks sandėliukas arba kaip lt lauko virtuve smile.gif

pas juos tokie vasaros nameliai populiarūs, viskas laukui, baldai, šašlykinė. Dabar jau nenaudojama, apleista viskas. Už to namuko yra bažnyčios pastatai, tas žalias svečių buvę namai, dabar jį remontuoja, tam dideliam baltam net nežinau kas yra, o tvora bendra su bažnyčia ir varpai skambina kas valandą kiaurą parą biggrin.gif tiesiai į ausį rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas

Kas klausėt, tai ten varškės desertas. Buvo skanu... bet mažai, nesvarbu, kad iš 1200 gr varškės ax.gif bigsmile.gif

Sapniuk, laikykis 4u.gif bus viskas gerai mirksiukas.gif Ačiū už nuorodą, dar nebuvo laiko kada prisėsti paanalizuoti.

tai kaip suprantu ir vokiečiai be sandėliukų neapsieina bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 16 sausio 2017 - 11:22
da palauk para, nepirk, nes ten jie su siuntimo kaina nesusitvarko.
Aciu 4u.gif
Atsakyti
LAbukas

Nu nezinau,as galva padedu ir kita ryta prabundu biggrin.gif Siandien vos akis 9:30 pramerkiau-gerai,kad i darba nereikia biggrin.gif

BJ,o cia nebus grazus atsikratymas?TA prasme pradesi pas kitus tvarkytis,paskui prades prikaisiot,kad babos nepriziuri ir ate?Nors gal ir is geru paskatu-kad daugiau pinigeliu uzsidirtum mirksiukas.gif Zino gi,kad mes mokam kelis darbus iskart dirbt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 16, 12:30)
BJ,o cia nebus grazus atsikratymas?TA prasme pradesi pas kitus tvarkytis,paskui prades prikaisiot,kad babos nepriziuri ir ate?Nors gal ir is geru paskatu-kad daugiau pinigeliu uzsidirtum mirksiukas.gif Zino gi,kad mes mokam kelis darbus iskart dirbt mirksiukas.gif

nu ką žinau, dukra pati pasiūlė, čia reiks mirusios sesers vyrui tvarkyt namus, jis labai serga su širdimm ir pats nepajėgia. Kita verus šitjo šeimoj man moka mažiausiai, esu net pasakius dukrai, tai gal galvoja, kad tipo prisidursiu prie algos ir tada liksiu ilgiau ax.gif Nors ir taip visu mėnesiu ilgiau pabūsiu nei buvau žadėjus ax.gif
Atsakyti
Aaa biggrin.gif NA jei pas jos gimines,tai gal tikrai,kad daugiau pinigeliu uzsidirbtum ir ilgiau pabutum mirksiukas.gif
Atsakyti
gera išeitis: vietoj to kad pakeltu algą, surado papildomą darbą mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bjaurybe @ 2017 01 16, 13:33)
nu ką žinau, dukra pati pasiūlė, čia reiks mirusios sesers vyrui tvarkyt namus, jis labai serga su širdimm ir pats nepajėgia. Kita verus šitjo šeimoj man moka mažiausiai, esu net pasakius dukrai, tai gal galvoja, kad tipo prisidursiu prie algos ir tada liksiu ilgiau ax.gif Nors ir taip visu mėnesiu ilgiau pabūsiu nei buvau žadėjus ax.gif

O gal ir tą širdininką reikės slaugyti? Galėtum pakeisti vietoj babos. Su vyrais gal paprasčiau rolleyes.gif Prifantazuosiu tuoj aš čia hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 01 16, 14:13)
O gal ir tą širdininką reikės slaugyti? Galėtum pakeisti vietoj babos. Su vyrais gal paprasčiau  rolleyes.gif Prifantazuosiu tuoj aš čia hihihi.gif

Bj, čia tau mintis gera bigsmile.gif , pasižiurek į ta širdininką atidžiau, žinai gi tą filmuką : turtingas, aklas (šiuo atveju ligotas) auksas, o ne vyras bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 16 sausio 2017 - 14:21
Sveikos visos 4u.gif Bj,paskaičiau,kad mankśtinies ir galvoju ar su bobuke pasitąsyt,pakilnot neskaitai mankšta?juk turbüt kaip su bulvių maišu rolleyes.gif
Nueisi pas diedą namų tvarkyt ir žiūrėk patiksi našliui tongue.gif O tai uz vaziavimą neskaiciuos pinigų?
Giega,išsitūsinai tai miegojai kaip užmušta mirksiukas.gif
Atsakyti