Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Skaudžiausia, kai nesiseka vaikams, paskui jų vaikams. Neliūdėk, burbuline, vienaip ar kitaip vistiek ras laimę 4u.gif

Ranką nuo peties toliau maudžia. Sakau, gal dėl drėgno oro, juk nei užsigavau nei ką.

Laukiu, katuką operavo, vaikai parveš.

Darbe pasirašiau prašymą be datos kol kas dėl išėjimo, gal iki gruodžio bent pratempčiau. Ir dar žada ilginti pensijinį amžių, tai kad jau dabar nėr sveikatos, kam mes reikalingi. Ir aplamai jau ne darbininkai, nėra tempo, o jauni vadovai nepakantūs seniams. Kaip kažkas sakė, senatvė smirdi. Gal yra tiesos. Lyg ir prausiesi, bet vistiek.

Aš paskutiniame darbe buvau susidūrusi su sena pana už mane vyresne, užkietėjusia vieniše. Tai ji nuo tos vienatvės net kaifuoja. Visur viena žiemą vasarą, šventės-ne šventės. Jai sakiau, pala, kol sveika, tai nereik draugysčių, na, bet ne visad taip bus. Kažkas turi būti kad vandens atneštų ar į pardę suvaikščiotų. Tai tipo jai nieko nereik. Net gyvūnėlių nekenčia. Tikra eigoistė, gyvena tik sau, o kad skūpa, retai tokią sutiksi. Viskas tik jai.
Atsakyti
Burbuline,net širdį suskaudo. 4u.gif Ne pasaulio dar pabaiga,dar viskas ateityje,svarbu noras yra mokytis. 4u.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
Varau į Paryžių yahoo.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 07 25, 05:26)
labas rytas 4u.gif
Varau į Paryžių  yahoo.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Gražių vaizdų ir geros nuotaikos. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 07 25, 03:26)
labas rytas 4u.gif
Varau į Paryžių  yahoo.gif

Wow kaip faina bigsmile.gif Man labai patiko Paryzius wub.gif

Labukas
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 07 25, 05:26)
labas rytas 4u.gif
Varau į Paryžių  yahoo.gif

Smagios keliones 4u.gif
Labas mergiotės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 07 25, 16:03)
Smagios keliones 4u.gif
Labas mergiotės smile.gif

wub.gif
vakar grizau is Jurmalos, tik vienai nakvynei buvom, vel noriu.
Atsakyti

O man suo siandien ikando blink.gif Jis jau kiemely ten ardes,o kai zmones(lietuviai biggrin.gif ) atidare duris,atbego ir isisege blink.gif Buciau su sortais,tai perkandes gerai butu,bet kai kelnes placios,tai tik kelnias perplese..Zmones tik atsiprasinet pradejo-kas cia kaip cia...Niekad nepuldavo,niekam nekasdavo...
Bet is tikro as tu mazu suniuku ir bijau labiausiai-jie neprognozuojami..


Rynairas pardavineja papigiai bilietus,bet kazkur suderint,kad i abi puses savaites begy butu gera kaina-naimanoma biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Man irgi kai laišką nešiau yra rotveileris užpuolęs ir įkandęs.Gerai kad šeimininkai buvo namie,nes kitaip nebūčiau išėjųsi iš kiemo. blink.gif
Maniškis irgi vakar rado pigius skrydžius.Vos nensusigundėme skristi pas dičkį.Bet taip nieko nesakius,nuo marčios nepatogu. ax.gif Liepėme dičkiui nusipirkti prieš kalėdas buvo nebrangių bilietų.Bet vakar kažkur išėję buvo,gal pamatė žinutę ir nusipirko? mirksiukas.gif
Atsakyti
LAbukas

Na jei nera konkrecios datos,tai ir kai nuolaidu nebuna galima rast padorius bilietus mirksiukas.gif Ypatingai vidury savaites biggrin.gif Aisku KAledom jau kitos kainos...Nors naujiems metams i LT buvau radus uz 35£,va grizt atgal i UK jau 110 biggrin.gif Nebent grizciau kokia sausio 15d,tada vel pigiu buvo..

Vakar gavau siuntinuka is Yves Rocher-kosmetika prancuziska,patinka man ji..Visada dovanu buna mirksiukas.gif Dabar ziuriu,kaip ir lygtai viskas ka uzsisakiau,bet kazko dovanu mazoka biggrin.gif Ziuriu pagal saskaita,nu lupdazio ner..O MB isardes ta siuntini ir ismete deze su tokiais putoplastiko gabaliukais..Tarp ju ir lupdazis isimaises buvo biggrin.gif Teko konteinery ieskot biggrin.gif
Atsakyti
Na su nuotykiais diena. Bijau mazu sunu labiau nei dideliu biggrin.gif
Labas
Meri, o ko tu katina is vis i lauka leidi?
Anytos katinas pas mane apie du menesius, bet jis lauke buna priristas su pavadziu, nes nubludintu neaisku kur, o as jo prarast nenoriu.
Atsakyti
Giega iš kur siunteis?

man isadorai ner lygiu, na tinka ji man ir patinka

jokių laukų katinams poto kai vieną mano akyse suvažinejo ...
Sveikos

kai apkandžiojo vilkšunis ir aš nesijaučiu tokia drasi prie šunų
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 26 liepos 2017 - 14:47