Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

LAbukas

QUOTE(IngridaB @ 2017 07 22, 05:45)

LT filmavosi ar UK?Mano dičkis kai būdavo studentas,reikia pinigų,eina filmuotis 50 litų,plius pietūs dienai. mirksiukas.gif

UK filmuojas..MB su B.Pitu filmavos mirksiukas.gif Tada filmavos visa diena,o parode 1 sek biggrin.gif Ir tai turejai zinot kur jis sedi,kad pamatytum biggrin.gif

O sunus tai nemazai filmu filmavesis.Tik jis kazkaip serialuose daugiau..
https://scontent-lhr...amp;oe=59ECE2EA


Cia is kito filmo,bandita vaidina.
https://scontent-lhr...amp;oe=59F379C7

DAr pas mus rodo toki seriala,kuris jau koki 15m eina,tai jame kelis kart filmavosi biggrin.gif Dukra ziuri ta seriala,tai vis pasako kokioj serijoj rode biggrin.gif
Atsakyti
Ką veikiam? Mes tai TYNGIM biggrin.gif Nu kaip visada, o ką veikt, lauke karšta, namai maži, ai, buities darbų neužskaitau, pernelyg nuobodu ax.gif
Nu gerai sugalvojo vaidinti, turbūt įdomu ir smagus laiko praleidimas ir dar pinigą moka.
Nesupratau, Čiaumukas gryžo kruvinas ryte, bet apžiūrėjus, neradau žaizdų, dabar visą dieną miega, vis su nuotykiais jam. D., kai pagalvoju, kokie laikai man atėjo, senstu ir tiek. Dar plaukai nusidažė neaiškia spalva, visiškai ne to tikėjaus ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Faina Giega tiek prisifilmavę. 4u.gif
mANO MARTI DABAR ASISISTENTE DIRBA FILMO KŪRIME,aKTORIUS RENGIA.Dažnai ją pakviečia ar tai filmui ar spektakliui sukurti rūbus.Ir dabar mažius paėmė jau atgal man atiduotą mano kažkada megztą megztinį panaudos. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Vakar nedarbine diena buvo,ryte apsitvarkiau,o popiet netiketai giminaite uzgriuvo,o as nieko nepasiruosus...ajajai kaip stresuoju tokiu atveju.Na turejau siek tiek mesytes keptos,buvau kopusto pyragą kepus,pavaisinau,bet prasėdėjo iki vakaro,o šeimyna ėst nori lotuliukas.gif duodas po šaldytuvą aš gamint negaliu,šnekam,diedas lauke dirba ir vis uzeina pažiuret.Isvaziavo apie 6 tai ant smūgio puoliau kugelį gamint,pamaniau bus greiciausia tongue.gif .Nepajutau kaip ta diena praleke,o nieko nenuveikiau,bet pavargau nuo sedejimo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 07 23, 08:42)
bet prasėdėjo iki vakaro,o šeimyna ėst nori lotuliukas.gif duodas po šaldytuvą aš gamint negaliu

Nemėgstu tokių ilgų ir netikėtų "pasedėlkų", nes tiesiog išmuša iš ritmo. Yra ryšio priemonės, ar sunku suderinti laiką, o jei netikėtai, tai būk maloni, tik trumpai ir jei reikalas.

Karšta. Nžn ko dešinę ranką apėmęs skausmas, gal supūtė skersvėjis, o gal nerviškai. Būna man ir taip, tik seniau kojas atiminėdavo, ai, senai buvo ir balsas dingęs. Negalėjau prakalbėti, be jokios ligos.
Išlyginau patalynę, rūbus kitai savaitei, nu tyngiu. dar partija skalbinių iškabinu, gal katino miego eisiu, gal ką paskaitysiu, sekmadienis-laisvė papūgoms. Šiaip koks yra geras laikas, kai nereikia niekuom rūpintis, gyveni sau.
Aš seniau esu iš BabyPhat rūbelių pirkus per SM tarpininkes. Storoms dupcėms ir papingoms kaip nulieti ir audiniai geri, natūralūs. Turiu ir Viktorijos Secret apatinių, nesunešiojami, nei išsitampė, nei spalvą pakeitė ir petnešos neįsirėžia kaip kitų. O avalynės nesu pirkus aklai, nes naują prisitaikyti sudėtinga, turiu paveldą- iškrypusius kauliukus. Jau ir dabar skausmingi, paraudę, nors darbe basom būnu. Užtenka trumpai pabūt.
Atsakyti
Labukas

NA jei as netiketai,neplanuotai pas kazka uzvaziuoju i svecius,tai visada atsivezu kokiu uzkandziu mirksiukas.gif Be to visada gi galima kokia pica i namus uzsisakyt mirksiukas.gif GAl tie sveciai irgi valgyt norejo,tik gedijosi paprasyt mirksiukas.gif

Mes vakar irgi sveciuose buvom mirksiukas.gif PAvakarojom,su taxu namo grizom,siandien reikejo vel vaziuot,masinos parsivaryt biggrin.gif
Truputi dar per pardes perbegau,bet tik darbiniu rubu prisipirkau-tokius puskedukus ir nuo lietaus tokia plona striuke..O tai kai lyja nemalonu vaiksciot..O mano turima striuke su kapisonu labai silta..
DAbar irgi pliaupia..O as dar planavau masina eit plaut biggrin.gif Reikejo tik kokiu sampunu apipilt-lietus butu nuploves biggrin.gif

KAuliukai mano irgi iskrype..Neskauda man dar ju,bet jei ilgiau pavaikstau su nepatogia avalyne,tai jauciu juos..Batu irgi nesimatavus bijau pirkt,nors Geoxus turbut pirkciau-sakau,kiek ju turejau visi labai patogus buvo biggrin.gif
Atsakyti
Netikėti svečiai man atpuola, net nežinau, kaip tokių sulaukus reaguočiau, nepatyriau to g.gif Giminių artimų neturiu, o su tolimais tik per laidotuves pasimatom, draugės su šeimomis į svečius vaikšto dažniausiai, aš netinku vieniša, o ir išsiskirstėm kažkaip natūraliai. Aš dažniausiai nebūnu, nedalyvauju jei kviečia, o anksčiau neišeidavo, nes su vaikais reikėdavo būt, negalėjau palikti vienų. O kai laiko lyg ir atsirado, ir galėčiau, jau ir nebeliko su kuo palaikyti tas draugystes. Tai taip viena su savim pasibendrauju, kavos pageriu pati su savim. Išmokau ir į ekskursijas, į tearą viena nueiti. Nesmagu, bet užsidaręs nesedėsi. Gaila, kitą sykį norisi su kažkuo pasikalbėti, ar paskambinti, bet nėra kam ir apseinu. Niekas neskambina ir neužsuka, juokauja, kad man skambina tik reklamos agentai biggrin.gif Pora senų kolegių turiu vienišų, tai tos dar paskambina ir vsio rolleyes.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
BJ,ne viena tu tokia.Na kad aš tik mb turiu.
Aų niekur nevažiuoju ir pas mane niekas nevažiuoja.Mane nervuoja giminėje pas kitus nori važiuoti,o pas save nenori kad atvažiuotų.Man tai gaila laiko tas pasisedėjimas ir dabar tugelyje kai buvau,teta užėjo,gyvena šalia,pakvietė vakarienės po turgaus,o man gaila laiko,tas sėdėjimas. ax.gif mirksiukas.gif O tie pasikavinimai tai iš viso laiko gaišimas. ax.gif
mAN skambina,kai ko reikia.Nes žino nemėgstu pliurpti. bigsmile.gif
Atsakyti
LAbukas

PAskui taip ir gaunas,kad su giminem tik per laidotuves susitinki...Neeee,as megstu bendraut biggrin.gif
O turejom atvirkstinius draugus-pas juos prasom visada,o jie patys labai tingedavo i svecius vaziuot biggrin.gif

Vesoka...Ir persalau kazkur,sloga didziausia...
Atsakyti
Sudėjus Ingridą ir BJ, gaučiausi aš mirksiukas.gif , pas mane irgi gimines praktiškai nulis, bet puikiai ir be ju apsienu mirksiukas.gif , man visa tai atstoja vyras, mama ir vaikai

Giega, gal tu neesi tokia smulkmeniška, bet kai tik pas tave ir tave, o pas juos tai remontai, tai laiko ner tai vel kas, kažkaip dingsta savaime tas noras su tokiais bendraut mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 24 liepos 2017 - 09:13
Nezinau,pas mus taip nera biggrin.gif Na tik tie drsugai pas nieka i svecius eit nenoredavo,bet patys mielai visus priimdavo mirksiukas.gif Ir cia tokius draugus turim. Na sitie eina i svecius,bet labiaunori,kad pas juos ateitu. Nes vaikui 7m,visi zaislai namie,nelenda tada tevams i akis biggrin.gif O mums irgi nesunku nuvaziuot,vaiku mazu ner,namie bardako nieks nedaro biggrin.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Turiu draugelę nuo mokyklos laikų,oi pasedet megeja biggrin.gif jau kai pasako atvaziuos tai nusiteikiu,kad sedes"normaliai"ir sutemsta uz lango tongue.gif bet labai geros dūsios zmogus tai nenoriu prarast tokios podruškes,tai tik vienas minusas,kad namus pamiršta turinti rolleyes.gif ,bet pagalvoju bute gyvena,kokie jai rūpesciai...ko skubet biggrin.gif
Žinokit šįryt verkiau,nesusilaikiau,atsikeliau į darbą pries 5girdziu vaikis šaukia,sako mam neįstojau kur norejau,papuolė į zemkę dar ten kazkur,o kur norejo ne,nu sakau miegok,pakalbesim kai grysiu,o susinervinau cry.gif bet nepasirodziau,vaziuoju i darba ir vos asaras laikau,nu blyn kaip nesiseka,kaip uzkerėta.Ir i tą policija nepapuole,bet cia pats kaltas nenori tąsytis su daktarais,cia vel.Tai darbe dukra paskambino,ėmė kalbėt,o as neislaikiau ir ėmiau žliumbt,na gal antras turas bus,gal duos dievas. ..
Siandien vaikas purmą dieną padirbet isejo,nori pinigų tegu žino kaip sunku duoną uždirbt.
Atsakyti