Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

https://www.facebook...h...e=3
Giega,nesi girdėjųsi?Mažosios draugė su tėvu pasirodo retkarčiais. mirksiukas.gif
Atsakyti
Laba,

Man Nomeda jaip ir Lyzukai: skanu, bet per daug.
Mano vaikai kavos negeria ax.gif
Šiemet papildų nenaudojau, tik likučius visokius dabaigiau, ir supratau, kad be reikalo. Kojas pavasarį vos pavilkau. Turiu astaksantino, žuvies taukų, dar reikia nusipirkti bičių žiedadulkių, busiu žiemai pasiruošusi.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 07 20, 16:47)
https://www.facebook...h...e=3
Giega,nesi girdėjųsi?Mažosios draugė su tėvu pasirodo retkarčiais. mirksiukas.gif

Berneliu uzeiga zinau,bet mes retokai ten uzeinam...KAzkaip lietuvisku patiekalu pavalgau LT grizus arba pati darau,o cia Londone tiek virtuviu,kad tk spek aplankyt visas mirksiukas.gif
Situ koncertuojanciu nesu macius.

As irgi jokiu papildu negeriu ax.gif VA dabar nusipirkus nagams plaukams,bet jauciu vel viskas i nagus eina,o jie ir taip stiprus,o plaukams nieko nebelieka...
Atsakyti
Taigis kokia iš manęs kasininkė, baikit juokus, iš didelio vargo čia dirbu biggrin.gif
Dar neprarandu vilties rudeniop gauti pilną etatą ir visą minimumą. Todėl db lb stengiuos. Darbas tai ne blogas. Baisu buvo, kai nieko nemokėjau, db tai juokas prisiminus. Šiandien jau keturi mėnesiai biggrin.gif
Tai va, reikia tik išlaukti ir viskas bus gerai smile.gif , turi būti gerai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 20 liepos 2017 - 19:56
Su penjtadieniu bis.gif jau kaip as jo laukiau.
Mergiotes,ar jauciat,kad liepa baigias,o ir ruduo ne uz kalnų,vaje kaip viskas greit vyksta unsure.gif
Papildyta:
Marš į darbus visos,gana drybsot as mat viena turiu cia nemiegot biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 07 21, 05:25)
Su penjtadieniu bis.gif jau kaip as jo laukiau.
Mergiotes,ar jauciat,kad liepa baigias,o ir ruduo ne uz kalnų,vaje kaip viskas greit vyksta unsure.gif
Papildyta:
Marš į darbus visos,gana drybsot as mat viena turiu cia nemiegot biggrin.gif

Nu ir ko šukauti tai tauta dar lovoje bigsmile.gif

Aha dėl vasaros gryna tiesa, greitai tas laikas bega va žiūriu tuoj česnakai rauti reiks ir jau rudeniop
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Jau mačiau žmonės rauna česnakus. mirksiukas.gif
Atsakyti
Aišku, reiks jau raut smile.gif

Kurios gal dažniau perkates geox avalynę,sakykit ar dydžiai atitinka? Na nebuna kokia linija sumažintas? ir kokybė visą laiką tenkina?
Atsakyti
LAbukas

QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 21, 07:41)
Aišku, reiks jau raut smile.gif

Kurios gal dažniau perkates geox avalynę,sakykit ar dydžiai atitinka? Na nebuna kokia linija sumažintas? ir kokybė visą laiką tenkina?

Is triju poru visu atitiko ir dydziai ir kokybe buvo labai gera mirksiukas.gif Uz tai ir sakau,kad Geox gali uzsimerkus pirkt.MAn tie jie idealiai patogus mirksiukas.gif

LAikas tikrtai siaubingai greit bega..As vakar intike nusiziurejau tokias basankes,bet MB ir sako-kiek jau cia tos vasaros belike..O dar kol ateis,is vis pasibaigs biggrin.gif TAi ir nepirkau..Savaitgali gal iki shopingo paleksim,gal rasiu ka grazaus mirksiukas.gif O tai liko tik ant kulnu basankes ir visiskos pliazenkes biggrin.gif
Atsakyti
Kažkokia durna man ši vasara, nespėju pasivyt biggrin.gif Rudens aplamai nelaukiu.
Kasdien pro Goex skyriaus vitriną praeinu, tai tokie ant didelių platformų, kaip jaunystėje, batai sudėti. Bet vaikštant tai nemačiau su tokiais. Ir kiek einu, nė vieno pirkėjo, bet neužsidaro, vadinasi kažkada jų būna.
Šiandien anksčiau būdą uždariau ax.gif , kol susitvarkiau, makūlatūrą nurašiau, visokias ataskaitas užpildžiau, cigaretes suslėpiau rolleyes.gif , maniau kad apsimy..iu, ot darbo vieta. Priedo vandens pritrūkau, o karšta, gert norisi, pinigų tai nėra, ai...
Atsakyti
O man anksciau niekaip neiseina baigt darbo biggrin.gif Net jei ir pasibaigiu anksciau,tai stringu kamsty ir vis tiek panasiu laiku griztu biggrin.gif
et jau namie,jau antra skalbenke sukas mirksiukas.gif Kazkiek pradzius iki vakaro. Reiks nurinkt,nakti lietu zada..
Dabar vyno atsidarem ir ziurim filma,kuriame mb filmavos masinese scenose biggrin.gif Gal pamatysim biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 07 21, 20:55)
Dabar vyno atsidarem ir ziurim filma,kuriame mb filmavos masinese scenose biggrin.gif Gal pamatysim biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
LT filmavosi ar UK?Mano dičkis kai būdavo studentas,reikia pinigų,eina filmuotis 50 litų,plius pietūs dienai. mirksiukas.gif
Atsakyti