Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 20, 08:29)
Čia dėl dydžio, ar del skonio? smile.gif

ar dar tvarkai to kavalieriaus namus? Gal per daug visko užsiėmus ?
Papildyta:


ir skoniu, ir dydžiu biggrin.gif

Tvarkau dar vis, noriu atsisakyt, bet pagalvoju pinigai nesimėto, pavargus gal nuo tos monotonijos daugiau, vargina svetimi namai. Dar dukra vis nori ten, tai ten, o man jau pailsėt daugiau, vos kojas pavelku paskui ją ax.gif
Norėjau į teatrą bilietus nusipirkti, kaip kartas akcija, bet is su akcija mums trims išeina 51 eu blink.gif Eina sau, apseisiu ir be kultūros rolleyes.gif
Atsakyti
Bj tai gal tiesiog pagerk kokiu vitaminų ar ko nors tonizuojančio, pvz mano dukra tai labai megsta ir kas rytas išgeria po tokią tabletę su vandeniu smile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

ji įitkėjus kad tai žymiai naudingiau ryte negu kava smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 20, 10:24)
Bj tai gal tiesiog pagerk kokiu vitaminų ar ko nors tonizuojančio, pvz mano dukra tai labai megsta ir kas rytas išgeria po tokią tabletę su vandeniu smile.gif

ji įitkėjus kad tai žymiai naudingiau ryte negu kava smile.gif

vitaminų negeriu, nemanau, kad verta, bet kasdien maistą prisižiūriu, kad daržovės būtų, daug vaisių valgau. Geriu tik jogurto tabletes dėl žarnyno, kalį, nes trūksta, kalcį su magniu, nes raumenis skauda, spiruliną imunitetui, nakvišos aliejų pabaigiau, tai dabar vit D geriu. Dar turiu haliuriono ar kaip ten vadinasi, dar eilės stovi biggrin.gif
Papildyta:
pabaigsiu šitus papildus, tada bandysiu iš iherb užsisakyti, nes gana neblogai kaina išeina ir ne brangiau nei pas mus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 07 20, 10:35)
vitaminų negeriu, nemanau, kad verta, bet kasdien maistą prisižiūriu, kad daržovės būtų, daug vaisių valgau. Geriu tik jogurto tabletes dėl žarnyno, kalį, nes trūksta, kalcį su magniu, nes raumenis skauda,  spiruliną imunitetui, nakvišos aliejų pabaigiau, tai dabar vit D geriu. Dar turiu haliuriono ar kaip ten vadinasi, dar eilės stovi biggrin.gif
Papildyta:
pabaigsiu šitus papildus, tada bandysiu iš iherb užsisakyti, nes gana neblogai kaina išeina ir ne brangiau nei pas mus ax.gif

ohoho kiek geri, lyginant su manim, kai aš negeriu nieko iš tokių dalykų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 20, 10:51)
ohoho kiek geri, lyginant su manim, kai aš negeriu nieko iš tokių dalykų smile.gif


nu ir aš anksčiau negėriau, bet teko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 07 20, 10:53)
nu ir aš anksčiau negėriau, bet teko ax.gif

Netikėtai apžiūrėjau, kad mane per FB seka scare.gif keturi žmonės ir nuojauta tokia, kad vienas iš BJ bigsmile.gif ?

bet vistiek geras čia smile.gif, kažin gal reiks atsakingaiu dabar elgtis ir aplamai įdomu kžnuo kada tas tęsiasi bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 20 liepos 2017 - 10:05
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 20, 11:04)
Netikėtai apžiūrėjau, kad mane per FB seka  scare.gif  keturi žmonės ir nuojauta tokia, kad vienas iš BJ  bigsmile.gif ?

bet vistiek geras čia smile.gif, kažin gal reiks atsakingaiu dabar elgtis ir aplamai įdomu kžnuo kada tas tęsiasi  bigsmile.gif

aš juk tau sakiau, kad tu pas man esi tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 07 20, 11:22)
aš juk tau sakiau, kad tu pas man esi tongue.gif

nu geras ir nuo kada čia taip smile.gif tai galim ir draugauti mirksiukas.gif , bet galim ir nedraugauti, matai kokia pastabi esu biggrin.gif , reiks atsakingiau fb naudotis,kokiomis blevyzgomis nesidalinti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 20 liepos 2017 - 11:54
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 20, 12:54)
nu geras ir nuo kada čia taip smile.gif tai galim ir draugauti  mirksiukas.gif  , bet galim ir nedraugauti, matai kokia pastabi esu biggrin.gif , reiks atsakingiau fb naudotis,kokiomis blevyzgomis nesidalinti  bigsmile.gif

nu, gerai jau gerai....draugaujam biggrin.gif
pas mane tavo Pitagoras yra ir kažkauip man vis pradėjo išmetinėt, kad tipo gal pažystate tą ir tą, čia matyt kas su juo susiję ir vis man į draugus siūlo. Tai ir suvedžiau galus, dar klausiau kas ratukuose sėdi, nes ir tavo dukrą man metė draugaut ax.gif gal kokie nustatymai pas ,mane padaryti ar kas...nelabai aš tam fb susigaudau atvirai pasakius, kai reik, tai vaikų paprašau padaryt, o šiaiap nelabsi landžioju ten rolleyes.gif Su viena sesute negalėjom draugauti, tik rodydavo sekti, tai kažką pasidarius buvau, po kokių metų tik draugaut pradėjom biggrin.gif
Atsakyti
tai va, kad ir aš ten nelandžioju tai nieko ir nematau kas ką seka smile.gif, o draugaut tai fb kartais tokius įdomius žmones man pasiūlo, pvz bendrų draugų nėra, užtat dirba panašioj sritį, arba kokį klientą įmonės, matyt vistik seka mus visus tas googlis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 07 19, 17:12)
kava, kava lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Labu 4u.gif
Ir ko cia dabar žvygaujat iš nesupratlyvos moteros,nespeju koja kojon su naujienom,bet tiksliai kiek aš daug nežinau liezuvis.gif kažkaip tuose prekybcentriuose nesidairau kas kur,uzlekiu,paimu ko reik ir atgal,o kad paslankiot,pamatyt,paciupinet ir nesusiruosiu,o jus kalbekit,rasykit mažu dar ką naujo sužinosiu mirksiukas.gif
Bj,o tu jau senokai rodos sedi pas babą,tikiu,kad namo noris,o kas pakeis tave?
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 07 20, 14:36)
Labu 4u.gif
Ir ko cia dabar žvygaujat iš nesupratlyvos moteros,nespeju koja kojon su naujienom,bet tiksliai kiek aš daug nežinau liezuvis.gif kažkaip tuose prekybcentriuose nesidairau kas kur,uzlekiu,paimu ko reik ir atgal,o kad paslankiot,pamatyt,paciupinet ir nesusiruosiu,o jus kalbekit,rasykit mažu dar ką naujo sužinosiu mirksiukas.gif
Bj,o tu jau senokai rodos sedi pas babą,tikiu,kad namo noris,o kas pakeis tave?

niekas nekeis, baba į senelių namus važiuoja, o dukra ir aš atostogausim. Turiu tik penkias savaites, bet gal viena moteriškė pabus, jei viskas gerai, tada galėsiu aštuonias namie pabūt ax.gif
Atsakyti