Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(*Bj* @ 2017 07 19, 08:59)
bet dabar mažiau jau akcijų būna g.gif


aha pastebėjau čia kada kad kainos visai nedraugiškos, jau už komplektukus 40 e prašo

na bet vistiek kažkas yra su tokia savijauta negali nieko nebus unsure.gif , gal jau klimas beldžias į duris?

o nerekomendavo kokio psichiatro? Čia gal ir keistai pasirodys , bet žinau tokių atveju kad kai kitos ligos neranda daktarai megsta dar ten nusiusti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 19 liepos 2017 - 09:40
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 19, 10:38)
aha pastebėjau čia kada kad kainos visai nedraugiškos, jau už komplektukus 40 e prašo

na bet vistiek kažkas yra su tokia savijauta negali nieko nebus  unsure.gif , gal jau klimas beldžias į duris?

o nerekomendavo kokio psichiatro? Čia gal ir keistai pasirodys , bet žinau tokių atveju kad kai kitos ligos neranda  daktarai megsta dar ten nusiusti

buvau, sakė čia ne jų sfera, yra požymių rodančių, kad čia lėtinė liga sakė. Plius, kai būna tas blogumas, užeina tada iškart ir spaudimas ir širdis kalatojasi, kai praeina, tada labai žemas jis būna, nei 100 nesiekia. Sakė reikia gero gydytojo, kuris žiūrėtų atsakingiau, bet kur tokį rast, bandysiu pas Adamonį eiti į klinikas, nes visi gydytojai sako, kad čia virškinimo trakto susirgimas, reumatologas įtaria, kad bus imunines kilmės. kardiolagas žiūrėjo, darė tą fizinio krūvio testą, viskas ok, kol su pilvu tvarkoje, ir visur tvarkoje, užeina pilvas, tada skrandis ir tada širdis, galva, žodžiu viskas vienu metu velniop raunasi unsure.gif
Jie remiasi tyrimais, o tyrimai nelabai ką rodo, su elektrolitais problema lyg ir geležies stoka, bet nevirškina, tai natūraliai mažiau valgai ir mažiau gauni. Plius maistas išeina nesuvirškintas beveik blink.gif O baltymas irgi nieko nerodo, sėdžiu pas gydytoją su tempa, sako turėtų rodyt, nerodo, kiša termometrą, tempa yra, o kraujas nerodo karščiavimo, va tau ir tyrimai blink.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Ot tamsuole,Bj,maniau,kad kalbi apie padukus kokius po puodeliu det doh.gif o tai kas tuose padukuose,kava?Eina sau kaip nieko nezinau :ax:as kavos is aparato negeriu ir jo neturiu blink.gif Dukra sykį kalbino pirkt ai sakau nei zinau kokį,nei dabar man jo reik smile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka

nemirtingas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 19, 14:51)
vartotojo įkelta nuotrauka

nemirtingas biggrin.gif


sakai kruopom, garsvom ir dobilais gyvas bigsmile.gif
Nupirkau sveciams Nomedos saldainiu. Paragavau ar skanus....gal nuo trecio suprasiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 07 19, 14:21)
o tai kas tuose padukuose,kava?

kava, kava lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 07 19, 17:10)
Nupirkau sveciams Nomedos saldainiu. Paragavau ar skanus....gal nuo trecio suprasiu biggrin.gif

Man jie ir anksčiau nepatiko. Mėgstu saldžiai, nu bet kas čia per nesusipratimas. Nesistebiu, kad nuo kovo nei vieno nenupirko.
Šiaip ko gero blogai man. Raminuosi maistu, kaip sakytų psichiatras, ėdu už paršą daugiau, be stabdžių, nejaučiu sotumo. Visi rūbai tuoj bus maži, oi, blyn kas man darosi.
Visos kioskininkės ant nervų, ženkliai sumažėjus pardavimams, mažina etatus, daug varo dirbt oficialiai po pusę etato, nors faktiškai verčia dirbt viršvalandžius. Kaip aš sakau, nuo 15 val. dirbu "savo malonumui". Laukiu kada lieps ir man pereit, tuomet bus motyvacija pašalpine būt ir per žiemą šiltai namie sedėt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 19 liepos 2017 - 18:59
O man Nomeda labai patinka mirksiukas.gif VA visokie snikersai,marsai man per saldu,o ten viskas vietoj mirksiukas.gif

BJ,sveikatos tau 4u.gif KAva perku pupelem,aparatas pats susimala mirksiukas.gif O tais padukais...Nu ma rodos ten atliekos,kaip ir arbatos pokeliuose ax.gif Nors...Turejau aparata kur buvo galima det arba malta kava arba tokius padukus,tai karta specialiai issiardem,nu lygtai normali kava buvo mirksiukas.gif

Merii 4u.gif Nu isdrisk eit dirb i prekybcentri 4u.gif KAip kazkada baisus ir kioskelis buvo,bet nieko-pabandei patiko.Tai ir didele parde visai patiks 4u.gif Nu tikrai ten ner taip,kad nemoketu uz darba ir dar drebetum del tos vietos 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos

Man irgi nomeda pats tas, tik pati kaip saldainis galėtų būti mažesnė smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 20, 07:51)
Sveikos

Man irgi nomeda pats tas, tik pati kaip saldainis galėtų būti mažesnė smile.gif

jokiu būdu schmoll.gif
Papildyta:
QUOTE(giega @ 2017 07 19, 23:38)
BJ,sveikatos tau 4u.gif  KAva perku pupelem,aparatas pats susimala mirksiukas.gif O tais padukais...Nu ma rodos ten atliekos,kaip ir arbatos pokeliuose ax.gif Nors...Turejau aparata kur buvo galima det arba malta kava arba tokius padukus,tai karta specialiai issiardem,nu lygtai normali kava buvo mirksiukas.gif

sau aš irgi rytais susimalu ir plikunuosi į arbatinuką. Šitas aparatas vaikams daugiau ten skoniai įvairūs būn ir patogu, greitai pasidaro, kiekvienas sau skirtingą darosi ir plius galima tiesiai į puodelį išsinešimui pasidaryt ax.gif
Sveikatos nėra, o dar dirbti reiks eiti doh.gif , paskutiniu metu darosi sunkiau vis, laukiu kada namo važiuosiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 07 20, 08:22)
jokiu būdu schmoll.gif
Papildyta:

sau aš irgi rytais susimalu ir plikunuosi į arbatinuką. Šitas aparatas vaikams daugiau  ten skoniai įvairūs būn ir patogu, greitai pasidaro, kiekvienas sau skirtingą darosi ir plius galima tiesiai į puodelį išsinešimui pasidaryt ax.gif
Sveikatos nėra, o dar dirbti reiks eiti doh.gif , paskutiniu metu darosi sunkiau vis, laukiu kada namo važiuosiu verysad.gif

Čia dėl dydžio, ar del skonio? smile.gif

ar dar tvarkai to kavalieriaus namus? Gal per daug visko užsiėmus ?
Papildyta:
QUOTE(sapniukass @ 2017 07 19, 17:10)
sakai kruopom, garsvom ir dobilais gyvas bigsmile.gif


Ką žinau kuom tas Bynas gyvas tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 20 liepos 2017 - 07:23