Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(IngridaB @ 2017 07 16, 06:53)
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Burbuline,bet gi nuosavame name gyvenate?Kam dar jūms reikia? bigsmile.gif

Nuosavam,bet su anyta tam paciam kieme,kuekvieną savaitgalį suvaziuija vaikai,o vasarą ir kas antrą dieną zmonių pilnas kiemas nes darzus vusi cia turi tai numanyk koks skruzdėlynas,ramybes nedaug,visi trinames,man jau to per daug,kartais is namų nenoriu islyst unsure.gif
Labas 4u.gif
Atsakyti
Labukas

O man labai patiko ta knyga-mano sesers globejas. Po jos ir uzsikabinau ant J.Picoult mirksiukas.gif Visos knygos verkt privercia. O filmas irgi yra,bet nemaciau as jo..

Mes vakar prie juros buvom,bet saltoka ten buvo.. Siandien i kita puse varom,bet ten ir tik pasivaiksciot..
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 07 16, 14:00)
O man labai patiko ta knyga-mano sesers globejas. Po jos ir uzsikabinau ant J.Picoult mirksiukas.gif Visos knygos verkt privercia. O filmas irgi yra,bet nemaciau as jo..

Dėl tokios didelės neteisybės kitam ir negaliu skaityt, nervas ima ir galvą pradeda skaudėt, juk negalima taip būti paaukotam savo kūnu kitų valiai.
Giega, o kaip baigsis, ar su laiminga pabaiga? Pasveiks?
Aplamai negaliu skaityti apie onkologinių ligų paveiktus, tiesiog per žiauru ir pyktis liejasi dėl tokios neteisybės, kodėl jiems tokia dalia, už ką. O kaip visa tai išverti šalia esantiems?
Liga veikia ne tik sergantį, bet ir šalia esančius. Dieve, kiek mes jaunų anapilyn išlydėjome, kai dirbau elektrinėje. Tiesiog jau taip yra, dešimt km nuo kamino, potencialūs mirtininkai, kaip mums kartodavo a.a. direktorius. Įdomu kaip tos bio katilinės, ar jos nedūmina vanadį ir kitą brudą ant miesto? Tokias mažas dar sunkiau kontroliuoti, juk jos nei laboratorijų, nieko neturi ir dar neaišku iš kur medį vežasi. Nes pati mačiau kokius tralai gabena, tiesūs, ilgi, tikrai ne mūs miškų, ai...
Atsakyti
Zinok knyga baigiasi visiskai netaip kaip noretus/galetum isivaizduot.. Tai seseriai priteisia kad ji pati gali rinktis aukot savo organus ar ne..Ji pasiraso kadsutiks duot ten tu lasteliu ir po teismo vaziuojamt namo patenka i avarija ir zuna.. Kadangi jau paisarsius del aukojimo tai persodina seseriai ka ten reikia ir ana ilgai gyvena.
Sako filmas geriau baigias.. Bet as nemaciau.
Atsakyti
D., kokio žiauraus likimo..., dar negimusi jau buvo pasmerkta. Žiūrėsiu, gal toliau skaitysiu.
Yra išleista nauja knyga apie cukrinį diabetą, mitybą, minėjo laikraštyje "Lietuvos sveikata", vis būdama maksėje pasižiūriu. Pas mane cukrus ant ribos ir sesė serga, kaip ir aktualu.
Tai va, buvo stora kaip aš, bet pradėjusi gydytis be didelių dvasinių kančių neėsti, numetė kalnus riebalų. Gal nauja knyga kažkaip motyvuotų, nes valios nepakanka, padejuoju ir toliau ryju. Reikia lb stiprios motyvacijos š... neryti.
Paskaitykit http://lsveikata.lt/sveika-seima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 16 liepos 2017 - 16:24
Laba

Picoul ne mano rašytoja. Neiviena knyga nepatiko. ax.gif
Rundals pils rožiu daržs
Aromaterapija wub.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 16 liepos 2017 - 17:29
Pasaulio pabaiga,paukščiai jau negana raudonus serbentus,vyšnias nulesė.Nei vieno geltono serbento ant 4 krūmų,praeitą savaitgalį pasiskyniau tik kompotui išsivirti.Visada niekas jų nevalgydavo,tik a.a. babytė mėgo,sudžiūdavo ant krūmų.O dabar nei uogytės,kaip po karo. bigsmile.gif blink.gif Kabo tuščios kekės.Ir tik atvažiavome pakilo keli strazdai iš juodųjų serbentų. blink.gif Puoliau skinti bent 3 kibirus paskyniau,dar 7 krūmai neliesti,bet jie pievoje,gal neras?Ir ant 12 krūmų dar liko kokie du kibirai. ax.gif
Apskyniau ir agrastus bent viršūnes,nes gali pereiti ir ant jų.Kas per paukščiai,sėdi ant laidų būrys ir laukia.Gerai mb žolę pjovė tai pravaikė kažkiek. mirksiukas.gif
Pas mane raudoni labai gražūs būdavo uogos kaip vyšnių,tai net neparagavome,keli serbentai dar žolėje nesunokę,bet neliks. unsure.gif
Atsakyti
Ingridut, ir paukštukams vitaminų reik. Sako, reik dalintis su gamta.

Gražu kaip Rundals, ėt... wub.gif

Tyku pas mane, nieks nesimuša, net keista, kažkas ne to, gal tyla prieš audrą.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Meri,aš jiems raudonus serbentus,vyšnias atidaviau.Ir man atrodo čia invaziniai suomijos strazdai,nei jie peri pas mus nei kirminiukus renka,išstūmė net mūsų lietuviškus varnėnus.Negerai čia. ax.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Para, o Rundalės muziejus dirba sekmadienį? Mano dieduks sako, važiuojam . Bet paskui pagalvojom, kad gali durų rankeną tekt pabučiuot, tai prie Platelių ežero nuvažiavom pasipliažint . Bet ir ten nekas - užėjo debesys ir šalta paliko, tai namo biggrin.gif Man tai gerai - grįžusi nagus į žemę sukišau biggrin.gif Ir ravėjauravėjauravėjau biggrin.gif . Balandos tai jau medžiais pavirto biggrin.gif
Atsakyti
Pas mus žvirbliai šiltnamyje atidarė spa biggrin.gif, maudosi, prausiasi, net žemės tyška į šonus , nu gryn kurortai lauke šalta tai rado kur šilčiau

Aš tai vakar nutariau nugalabyt smile.gif forzitiją, 8 metai pasodinta jau tai žydejo vieną kartą kaip priklauso, o pernai dar viena šaka apačioj, ne augalas jau čia man ale į komapnija pasiėmiau šunį galvoju kartu palakstys jis nereiks atskirai vedžiot, tai kur tau.... tas irgi šakas tampo, mat padėjėjas smile.gif, paskui pradejo urvus raust tai tuom ir baigesi mūsu darbai

Sveikos

Norečiau ir aš į Rundalę
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 17 liepos 2017 - 08:01
QUOTE(žollia @ 2017 07 17, 08:49)
Labas rytas  4u.gif
Para, o Rundalės muziejus dirba sekmadienį? Mano dieduks sako, važiuojam . Bet paskui pagalvojom, kad gali durų rankeną tekt pabučiuot, tai  prie Platelių ežero nuvažiavom pasipliažint . Bet  ir ten nekas - užėjo debesys ir šalta paliko, tai  namo    biggrin.gif  Man tai gerai - grįžusi nagus į žemę sukišau  biggrin.gif  Ir ravėjauravėjauravėjau  biggrin.gif  . Balandos tai jau medžiais pavirto  biggrin.gif

Laba, dirba visomis dienomis, nuo 10 iki 19val., savaitgalį ir penktadieni iki 21. vsl. Maciau po soda ir su šuniukais vaikščiojo. Yra suoliukai, pavesines. Sumustinių galima suvalgyti. Zodziu, piknikas grazioj vietoj. Tau neturetu buti toli, jeigu noro yra, tai tik vaziuok mirksiukas.gif o kvepia rozemis visas rožynas. wub.gif

Į parka kaina 4 eurai. Į rūmus 6 eurai, jeigu eini i parka ir rumus, tai viskas 9 €.

Kaunietems, kam Rundale per toli yra Kaune VDU botanikos sodas. Vis rodo, kad atsinaujina, plecia gelynus, rozynus. Gal reikes kada nors ir ten nulekti, buvau prieš kokius 15 metu rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 17 liepos 2017 - 08:46