Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(sapniukass @ 2017 07 14, 18:29)
va cia man baisiausia, kai motina metoma -v etoma sunu, kaip pereinamasis prizas blogaja prasme rolleyes.gif Nes niekam nereikia, niekam nepriklauso, o NASTA dalinkimes visi. Zinau, kad taip buna ir gana daznai.
Man tas negresia, palaidojau abu uosvius, o mano mama rupinames abu.
As ypac dabar dziaugiuosi, kad pas mama as viena, tai ir man mama tik vienai. Kitaip nebus ir su niekuo santykiu aiskintis nereikes.

Laba, atainu paprieštarauti g.gif. O man atrodo, kad kaip tik girtinas ir gerbtinas dalykas, kai visi vaikai prižiūri, o neužkraunama vienam žmogui. Kiek tokių atvejų žinau, kad vieni prižiūri, palikimus visi dalijasi, i dar dažnai ir priekaištų susilaukia. Gi visi vaikai, nesvetimi prižiūri mirksiukas.gif

Aš nesidžiaugiu, kad viena esu ax.gif
Atsakyti
Vat as zinau , kai trys seserys priziurejo salyginai, nes bobulia rupinosi soc. darbuotoja ax.gif
Bet buta paliko tik vienai, tipo priziurejusiai blink.gif O, kai per motinos laidotuves sesers klasioke ikiso jos seseriai vokeli, tai jau beveik metai nebendrauja, nes JAI neatidave vokelio blink.gif
Gerai but vienai wub.gif
Atsakyti
Valio, laisvė papūgoms biggrin.gif Turbūt aš viena taip džiaugiuosi sulaukus savaitgalio ir net nesvarbu, kad per pietų pertrauką pildant talonus motera iškoliojo, kad jos raudonų centų greit nesugebu suskaičiuoti ax.gif Pažėrė ponia ir p...kis skaičiuodama blusas. Suskaičiavau, trūko dešimt centų, tai sujudinau žvėrį joje, kad paleido putas, trenkė tuos centus, vienžo pilnatis ir pirkėjus veikia biggrin.gif Man tai lb jaučiasi.
Nuo ryt naujos paprastų nuolatinių kainos, o nuo pirmo viso kito bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 07 12, 21:44)

Sveikos 4u.gif Kaip graziai parasyta wub.gif
Susivėlinu perskaityti,Merii,as irgi laaaabai dziaugiuos ateinanciu savaitgaliu,jau tokia sunki savaite buvo,nu ziauru,bijau ir dejuot sakysit tai ko ten sėdi,bet neturiu kur eit,su kuo pakalbu visur ta pati velniava...Tik pagalvoju,kad iki pensijos ten neistrauksiu,daug fizinių jegu reik,o man tiesiog jos neatsistato kaip kadais,metai daro savo unsure.gif
Vakare jei nusliauziu iki darzo tai dziaugiuos,miegot eidama vos galvą pridedu ir migdaus,anksciau dar įstengdavau knygos kazkiek paskaityt,na paskaitysiu savaitgalį biggrin.gif
Siandien mano dvyliktokas atsiėmė atestatą,ceremonija vyko mūsų baznycioj,ai susigraudinau,asaros kapsi,kokie dideli ir grazūs tie vaikai,mintyse dievulio paprasiau,kad duotų jiems sveikatos ir jegų žengt pirmyn ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 07 14, 21:53)
Sveikos 4u.gif Kaip graziai parasyta wub.gif
Susivėlinu perskaityti,Merii,as irgi laaaabai dziaugiuos ateinanciu savaitgaliu,jau tokia sunki savaite buvo,nu ziauru,bijau ir dejuot sakysit tai ko ten sėdi,bet neturiu kur eit,su kuo pakalbu visur ta pati velniava...Tik pagalvoju,kad iki pensijos ten neistrauksiu,daug fizinių jegu reik,o man tiesiog jos neatsistato kaip kadais,metai daro savo unsure.gif
Vakare jei nusliauziu iki darzo tai dziaugiuos,miegot eidama vos galvą pridedu ir migdaus,anksciau dar įstengdavau knygos kazkiek paskaityt,na paskaitysiu savaitgalį biggrin.gif
Siandien mano dvyliktokas atsiėmė atestatą,ceremonija vyko mūsų baznycioj,ai susigraudinau,asaros kapsi,kokie dideli ir grazūs tie vaikai,mintyse dievulio paprasiau,kad duotų jiems sveikatos ir jegų žengt pirmyn ax.gif

Sveikinu mamą užauginus sūnų mirksiukas.gif 4u.gif


Nebutinai visur sunku. Vieniems tikrai sunku, kiti ne tokie kantrus, todel jiems sunku, ir dejuoja, o kiti gal net tingi ir apskritai dejuoja, nes reikia dirbti; dar gal kitu dejuoja labiau, kad už kitus smarkiau dejuotų ir t.t.. Cia variantų gali buti ir daugiau rolleyes.gif Negali buti visiems sunku, kaip ir, kad visi dejuoja, kad pinigų neturi, nors pilnos PC zmonių.
Nors aš irgi pavargstu, bet mano bėda, kad aš vis prisigalvoju veiklos, ne pagal jegas. O dabar išsiaiškinau, kad labiausiai vargina triuksmas doh.gif Ar pas tave jo darbe nėra?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 14 liepos 2017 - 23:35
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
O aš su tokia skanduote gyvenu,judi-vadinasi gyveni.MB mėgėjas skūstis,tai jam skauda(vos ne kasdien),kiba man neskauda?Įdomu ar jam patiktu jei aš kasdien skūsčiausi?Kai kasdien skundžiasi,jau jei ir tikrai rimtai kas būtų nebe kreiptum dėmėsio.Ar tie vyrai tikrai krikštoliniai,gali bet kada sudūžti?Viešpatie prieš kelis metus padarė kompiuterinį klubo ten kažkokia stadija,kokia panika kilo,aš jau važiuosiu su invalido vežimėliu,tikrai buvau išsigandųsi.Ir gyvena ir jokio vežimėlio nereikia.Et jau koks nekantrumas. biggrin.gif mirksiukas.gif O padaro tyrimus,kaip naujagmio.
Man visai išniręs klubas vizualiai matosi ir paskauda tikrai,peršvietė nuotrauką pametė,nu ką aš padarysiu,šviesiuosi iš naujo. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos

Darbe aš pailsiu, ne todėl kad labai lengva ir nėra kas veikti, bet tai visiškai kita aplinka nuo namų rutinos, o namuose tai bėgu bėgu ir galo nematyti va ir dabar reikia eit iš tujų žolės rauti, trinkelės sluot, plius masina išsiurbti nes sūnus varys technikinę, jau mačiau serbentai sunoke bet nežinau ką iš jų gero padaryt, braškės paskutines iš skinti

Ingrida tavo vyras kaip mano mama, dejuoja ištisai ir paskui nesuprantu kada rimtai jau suima
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 15 liepos 2017 - 09:38
Ko piktos, žmonės juk skirtingi ir kiekvieno skausmas kitoks biggrin.gif
Tynginiauju ir nieko nedarau, nes NENORIU, vo liezuvis.gif O veiklos tai sočiai. Reiktų ravėt, bet ai ax.gif , nu tyyngiu, gėda pelėda bobulei. Miegojau katino miego, kaip faina. Dar vyras ir ryt dukrai malkas kapos, tai bus ramybė. Mėgstu būt viena, na beveik smile.gif , sūnus nesiskaito. Su Čiaumuku mums geriausia.
Tikrai durnėju. Db galvoju, vakar prašė Labas papildymo, o aš gal pardaviau Pildyk hmm.gif Pirmadienį bus aišku, gal atlėks. Nu kai tik eilutė, tai ir susipainioju. Ale žmonės nieko nežiūri ką paduodu.
Mačiau maksėj fuksijų užvešta, bet nebuvo kainų, galvoju, gal reik kokią vieną pasiimt, jos juk lb gražu.
Atsakyti
Laba 4u.gif Va ką reiskia kai pailsiu,rasineju naktim bigsmile.gif Diedas miega,o as jus skaitineju ax.gif
Para,klausei ar darbe yra triuksmo,kai kur yra,o kai kur pakenciamai,cia man ne bėda,karstis pas mus didelis nors yra ventiliacija,bet nedaug naudos,langai atlapoti nieko nesijaucia,vos vėjelis dvelkteli pro juos.Zinot padejuoju,bet siaip kantri esu,baisiausia tik,kad kartais matyt taip prisitampau,kad naktį vos vos galiu persiverst nuo šono ant šono,skauda nugarą,raumenis,verciuos kaip sulėtintam filme gal sakau kur nervą uzspaudzia.
Sndie lekiau mamos kapų tvarkyt,o ten pasirodo vyksta kaimelio svente tai su vyriskiu pabuvom,paklausiau kapelijos Jonis buvo atvaziavę,Januška su Studija buvo,bet nesulaukiau,isvaziavom.Smagu pabūt tokiose kaimo sventese,diedas sako smagu būt cia kur triobą kokią įsigyt misko apsupty,ramybe ...net saldu rolleyes.gif bet kiek ziurinejau kainas tai mum daugoka.Bet nors pasvajojam ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Burbuline,bet gi nuosavame name gyvenate?Kam dar jūms reikia? bigsmile.gif
Atsakyti
Nenoriu jokių naujų namų šito sočiai per akis vien kiek tvarkymas aplinkos suima laiko ir jėgų gi ne sėdėsi kaip šernas kokiam sabakstyne, o serbentų šiandien bandysiu skinti nes jau krenta nuo vieno krūmo mačiau
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 07 15, 23:38)
Bet nors pasvajojam ax.gif

Pasvajojai garsiai, žiū ir išsipildys bigsmile.gif

Vis pagalvoju, reiktų lašinius tirpdyt. Ypač pilvas išsipūtęs. D., jei atgulčiau, kas mane bepaverstų tokį milžinišką banginį? Gulėčiau savo skysčiuose visa žaizdota, ai..

Nu tyngiu toliau ir kas man, nenoriu tvarkyt namų nors tu ką ir kaip nusiteikt, kad reikia. Ateinu tik miegot ir ką tie diedai bjaurybės pridaro. Vistiek bus tas pat. Kiek galima. Turbūt aš viena iš tų, kuri ištekėjo už tokio, kuris įsivaizduoja žmoną-motinėlę. Tai ką man daryt, gal ir aš noriu vyro-tėvelio, kuris manimi rūpintusi. Vienžo skirtingi žmonės skirtingi požiūriai, bet va dar vis kartu. Kaip suprast? Ne veltui pliusas traukia minusą biggrin.gif
Čia pati sau garsiai filosofuoju, kad būtų ko jums skaityt, o tai vis vasarojat, tyngit filosofuot garsiai biggrin.gif

Laukiu Svajonių sodų laidos. patinka. Po jų atsigaunu, atsijungia mintys nuo gyvenimo rutinos ax.gif

Nesiskaito ta knyga "Mano sesers globėjas". Kažko žiauriai pradžia prasidėjo. Neįmanoma skaityt, bent jau man, gal jums ir nieko? Gražinsiu, nes tikrai skaityt beliką ir tokio sudėtingo jau ne man. Va gal filmą pagal ją pastatys, o gal ir yra, tai tuomet pažiūrėsiu.
Skauda galvą nuo pat ryto. Vėl paskolai nesurenku, ai, jau kaip visada biggrin.gif

geras
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 16 liepos 2017 - 10:21