Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Gerai, kad eina suderinti darbą su priežiura, nes jei tektu po 8 val palikti beda butų
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 13, 14:18)
Gerai, kad eina suderinti darbą su priežiura, nes jei tektu  po 8 val palikti beda butų


na tada samdyciau is soc. paslaugu skyriaus. Kol galiu taip kaip dabbar, , viskas gerai, nu neblogai. biggrin.gif
Atsakyti
Sapniuk, stiprybės tau ir kantrybės 4u.gif
O kaip tau, Lyžuka, sekasi su anyta? Dabar pas tave gal?
Atsakyti
Ar patikėsite visą diena prašliaužiojau po šiltnamius.Bet sutvarkiau. bigsmile.gif mirksiukas.gif
Pas mus liūtis buvo ir dabar tebelyja.Privėriau šiltnamius,man kažkaip šaltoka. ax.gif
Kriaušė vasarinė pilna,bus vapsvoms darbo,penkių metrų medis pilnas pilnutėlis.Labai greitai sunoksta vienu metu. blink.gif
Atsakyti
Niu va, kaip skaniai kriaušes priminėt bigsmile.gif
Beveik kasdien tiesiai braškes valgau, ne daug, bet visvien. Iš kaimuko pafundytos, užderėjo kaip niekad ir tokios didelės, pavadinimų nežinau. Ir žemuogių kaip niekad daug.
Prišėriau katuką, pati makaronų paputau, db galiu su alkanais kentėti. Nžn, ką daryčiau be motulės maksimytės, makaronai po pusę eurų, pokelio trims užtenka ir visai dienai biggrin.gif Kur rast pigiau. Tai va, tos uogos kaip į temą, kitaip vitaminų negaučiau biggrin.gif
Miegas pjauna, nusimaudžiau ir jau gulsiu. Noriu kotletų su bulvėmis ir dar šaltibarščių, bet ai, apsieisiu. Pietus gaminsiu tik savaitgalį. Čia tipo parašiau beliką ax.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 07 13, 17:08)
Sapniuk, stiprybės tau ir kantrybės  4u.gif
O kaip tau, Lyžuka, sekasi su anyta? Dabar pas tave gal?

Nu ne aš pati retas svečias namuose, tik pernakvoti grįžtu, nežinau kada aš ją aptarnauciau unsure.gif
Atsakyti
Lyžuka, bet pradžioj kažkaip dalinotės priežiūra, todėl ir paklausiau 4u.gif
Ėjom liepžiedžių skint, tai radom 4 lepšiukus bigsmile.gif . Nu panižo panagės grybaut bigsmile.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Važiuoju,važiuoju šiandien viena grybų. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 07 13, 22:22)
Lyžuka, bet pradžioj kažkaip dalinotės priežiūra, todėl ir paklausiau  4u.gif 
Ėjom liepžiedžių skint, tai radom 4 lepšiukus  bigsmile.gif   . Nu panižo panagės grybaut  bigsmile.gif

Tai ir dabar dalinames, yra nustatyta menesio diena kada perduodama baba (beje kitą savaitę jau ji ) , nes vienas iš "prižiūrėtojų" suskaičiavo, kad kitam netyčia biggrin.gif gavosi dviem dienom mažiau priežiūros už juos tai nutarė kad geriausia ta pačia menesio diena keistis , o dabar kai mb guli ligoninej tai ryte i darba vakare beveik tiesiai iš jo i ligoninę,namuose ner kada šeimininkaut, beto mano mama valgo viska tai nuperku ka nors ar kokiu kiaušiniu išverdu irman ramu, o ten silkiu, zuvies ne, vištienos ne, kiaušiniu ne tai įdomesnis variantas , kai mb namuose buvo tai apie ja ir šokinejo kasdein vis ka gamindavo naujo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 14 liepos 2017 - 07:13
LAbukas

MAno a.a. mociutes seserys nepasidalindavo,kam ziuret biggrin.gif Nes pas ka mociute,ta ir gauna pensija mirksiukas.gif O mociutes pensija gana nemaza buvo mirksiukas.gif O pati ji nereikli biggrin.gif I tualeta pasiprasydavo,valgydavo viska,ka paduodavo,sokinet apie ja tikrai nereikejo mirksiukas.gif


Visai noreciau pagrybaut mirksiukas.gif GAl labiau po miska pasivaiksciot biggrin.gif Suku jau minti,kaip nuvaryt cia i vietini ala parka-kaimiskas vadinas,nes zole neispuoseleta,ganos kokie arkiai biggrin.gif Grybu tai ten nebus,bet riesutu noreciau mirksiukas.gif Gal jau sunoke..

Beje,jei parsinesciau arklio suduka,noreciau rozes patrest..KAip ji man po jom padet?Juk smirdes ax.gif Ar ji kazkaip vandeny pamirkyt reikia?Ar neuzsiimt ir nupirkt kokiu suntetiniu trasu biggrin.gif
Atsakyti
pensija jos nedidelė apie 200 eur nepilnai, iš ju vos ne pusę sudaro vaistai ir panašus dalykai , o likusius sūnai deda i banka bendru susitarimu, kad kuris vienas neprasisuktu bigsmile.gif tai va šitoj vietoj jokios paskatos dėl pinigų prižiūrėti mirksiukas.gif
Atsakyti
va cia man baisiausia, kai motina metoma -v etoma sunu, kaip pereinamasis prizas blogaja prasme rolleyes.gif Nes niekam nereikia, niekam nepriklauso, o NASTA dalinkimes visi. Zinau, kad taip buna ir gana daznai.
Man tas negresia, palaidojau abu uosvius, o mano mama rupinames abu.
As ypac dabar dziaugiuosi, kad pas mama as viena, tai ir man mama tik vienai. Kitaip nebus ir su niekuo santykiu aiskintis nereikes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 14 liepos 2017 - 17:31