Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

https://www.facebook...618863728133077
Vadinasi gyvenu. mirksiukas.gif
Atsakyti
Oho,Vilniuj net 5 eurai blink.gif Kaune pirkom labai dideles,sultingas,saldzias po 3 eurus..Gal kokios atveztines,nesigilinau,bet tikrai skanios mirksiukas.gif O braske man yra braske,nesvarbu kur uzauginta biggrin.gif Siemet kazkaip neatsivalgau ju...KAune tik ta 1kg nusipirkau,greit jis susivalge..Londone pardese brangu..Cia uz maziuka induka virs 1sv moki..O iki turgaus niekaip nenuvaziuoju...
Atsakyti
gal ir po 3eurus yra tu brašķių, bet užkliuvo kur po 5 parduoda. biggrin.gif Sako, kad saldumas nuo saules priklauso. Saules neypatingai daug dar šiemet buvo .Mums tai tik tos pirmosios labai laukiamos, o vėliau nebevalgo nieks jų. Kad nerektų mest, nuvežu turgelin ir papigiai greit parduodu.
Atsakyti
GAli man pakuot ir siust tas braskes biggrin.gif As ju neatsivalgau biggrin.gif Nezinau koks kiekis turi ju but,kad jau sakyciau-nebenoriu biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš vėl iš naujo valgau braškes,kai jau į pabaigą.O šalia prekiavau mėlynėmis,su ūkininkais.Ragavau negirdėtą veislę,uogos didelės,tuščiavidurės,bet tikrai saldžios.Jie augina 4 ha,sakė dar bus vėlyva Malvina. ax.gif
Atsakyti
Sveikos

iš visu vaisių ir uogų neatsivalgomi skanūs obuoliai ir slyvos mirksiukas.gif , na o iš nevietinių gal ananasas ir kokie persikai su abrikosais , esmėj irgi slyviniai daugumoj , o braškės kažkaip nelabai pas mus einamos
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 13, 08:35)
Sveikos

iš visu vaisių ir uogų neatsivalgomi skanūs obuoliai ir slyvos  mirksiukas.gif , na o iš nevietinių gal ananasas ir kokie persikai su abrikosais , esmėj irgi slyviniai daugumoj , o braškės kažkaip nelabai pas mus einamos


man skaniausia sultingos kriauses, gal kad as ju niekad neturiu. Kaime turiu, bet dazniausiai kas nors uz mane suvalgo blink.gif
Prizadinta nuo 5. Babuliuko aukle sublogavo. Tris kartus jau pas ana buvau, parnesiau uz ja piena, bankely paemiau jai pensija. Negaliu nepadet, nes ji man padeda.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 07 13, 09:01)
man skaniausia sultingos kriauses, gal kad as ju niekad neturiu. Kaime turiu, bet dazniausiai kas nors uz mane suvalgo blink.gif
Prizadinta nuo 5. Babuliuko aukle sublogavo. Tris kartus jau pas ana buvau, parnesiau uz ja piena, bankely paemiau jai pensija. Negaliu nepadet, nes ji man padeda.

o kriaušės man būtų iš vis be konkurencijos biggrin.gif, bet esu kelis kart žiauriai nuo ju sirgus tai dabar privengiu šito gardėsio smile.gif

O babuliukas auklę turi? Kažkas naujo mirksiukas.gif
Atsakyti
LAbukas

Obuoliu visada namie yra biggrin.gif PAtogu ir i darba isimest,ir siaip ilgiau pastovet gali,nei kokios uogos..TAs perki ir iskart turi valgyt ax.gif
Mes dar arbuza labai megstam,sezono metu stengiames nemazai pavalgyt jo biggrin.gif VA ir dabar reiks nusipirkt,saldytuve atvesint ir savaitgaliui bus idealu prie juros mirksiukas.gif

SApniuk,o tai aukle irgi jau gerokai pagyvenus?Pastoviai padeda ar tik retkarciais?Sveikatos jai 4u.gif Ir jums visiems 4u.gif
Atsakyti
Braškių tokių pusiau tuščiu viduriu ir pas mane yra, bet pavadinimo nežinau. Panašios į pusryčių nuotraukoj įdėtoj . ax.gif Tai jos man nepatinka. Ir greit susitrina, nebent tiesiai iš lysvės valgyt. smile.gif Naikinsiu.
Lijo naktį, tai balos visur telkšo. Dabar jau nebelyja, bet toks apsiniaukęs dangus, vėjas. Kad jau į daržą šiandien neišeina, tai kepu pyragą su juodaisiais serbentais.
Atsakyti
hi.gif mergikės


QUOTE(IngridaB @ 2017 07 12, 21:44)


drinks_cheers.gif visur pozityvas

Naminių braškių kitoks kvapas, tiksliau kvepia iš tolo mirksiukas.gif Kuo toliau, tuo mažiau tų braškių norisi, atsivalgėm gal. Obuoliai tik saldūs pas mus valgomi ax.gif Man net Auksis per rūgštus rolleyes.gif šiemet jų ir nebus, tik žieminės su obuoliukais. Kriaušė irgi panašu, kad tuščia, nebent viršūnėje, nesimato. Pirmą kartą taip blink.gif

Pas mus trumpai palijo ir ramuma bent kol kas.

Atsakyti
Lyzuka, ne aukles tikros babuliukas neturi, as tam esu biggrin.gif . Cia kaimyne, kuri ateina, jei as einu i darba ar kur toliau islekiu. Retai cia taip buna, bet kartais buna.
Ji 9m. uz mane senesne, tai lyg dar ne nuo senatves biggrin.gif Skrandis durniuoja ir nevalgo bais.
Atsakyti