Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Merii @ 2017 01 15, 17:16)
<p>Sàpniuk ĺàikykites  4u.gif​ </p>


nieko kito ir nelieka 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 15, 16:08)
Bj,cia bobukēs kiemas?nu pavasaris ne kitaip,sniego nematyt,saulė lyg lenda tik kieme ir sėdēt bigsmile.gif
Para,desertas grožis,skonis manau dieviškas,ranka tiesias prisitraukt lėkśtelę

sniego čia retai kada būna, pernai gal kartą, ir šiais metais kartą teko nukasti ax.gif Bet ilgai neužsilaiko sniegas, dieną, max dvi. Jo, čia mūsų vidinis kiemukas rolleyes.gif
Papildyta:
pas mus daug kas su tuo spaudimu vargsta, tiek seni, tiek jauni, jau trisdešimtečiai vaistus naudoja pastoviai. Kaip koks tautinis sindromas unsure.gif
Papildyta:
Para, čia varškės desertinis sūris? Gera mintis, senai bedariau, reiks ir man padaryt
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 15, 16:22)
nieko kito ir nelieka 4u.gif

O jei į ligoninę?
Atsakyti
nu dabar normaliai, tik nevedzioju.
Tai ji ligoninej babules terorizuoja sededama lovoj ir snekedama su savim. Naktimis. Seseles net palatos duris pradare laike, kad sudrausmintu. Pampersu pakeist nieks nemoka bigsmile.gif greituske vezdama visa galva sutranko. As tik izengdavau i palata, tuoj viena babulyte visa mamos negera elgesi susakydavo. Topas buvo, kai atejus daktarei, paklause kokia cia sena boba blink.gif Babuliukas tik manes klauso, kiti jai ne rodiklis mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 15 sausio 2017 - 17:26
Sapniuk,tai babulė matyt jau žino,kad komandom nepasiduodi tai ner ką ir vadovaut tongue.gif Sunku prie tokių ligonių,bet reik visiems taikytis,visada pagalvoju nezinia kokia pati būsiu.Stiprybės tau,mieloji.
Man baisiai nepatogu buvo kai ligoninej gulējau,kad vyresnės moterys neknarkė,o as variau kaip garvežys,ar šonu,ar tiesiai guliu ner skirtumo.Nieks nieko nesakė,bet kankinaus naktim,kad kitos galėtų miegot pati tik snūduriuodavau.
Bj,kokius ten krūmus augina patvory?Taip atrodo,kad augalėlių minimaliai,kad kuo maziau prieziūros reiktų.
Atsakyti
Na ji manes klauso, as gaujos vadas. Viska pasako vienas sakinys. Praso kad Dievuliukas mane saugotu. Cia taip kiekviena vakara. Vienakart fraze pratese,...nes kas gi mane ziures. blink.gif Biski tuokart pyktelejau, bet supratau, kad tiesa sako biggrin.gif
Senyn piktyn eina.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 15, 17:51)
Bj,kokius ten krūmus augina patvory?Taip atrodo,kad augalėlių minimaliai,kad kuo maziau prieziūros reiktų.

nežinau, gal pavasarį labiau pa,atysiu, nors atvirai tai man dzin ar gėlė ar piktžolė, kol žydėt nepradeda biggrin.gif
Šiaip pas vokiečius jokių daržų nebūna, bent kur aš dirbau nebuvo, tik žolytė ax.gif
O šitos bobulytės nepėsčios, žino ką pašokdinti. Dukra ateina, babai iškart kaprizai, o atrodo neskiria net žmonių, bet va supranta, kad kažkam atėjus dėmesio padaugėja biggrin.gif kartais išlenda koks blaivaus proto tarpelis, tada dėkavoja, kaip gerai, kad tu čia esi ir viską žinai, bet tokie tik kelių minučių tarpai, ir vėl tamsa unsure.gif
Penktadienį eisiu į darbą, dukra surado namus valyti ax.gif
Atsakyti
LAbukas

Sapniuk 4u.gif 4u.gif Uosviui buvo mikro insultas,bet palygint greit jis atsigavo..Tiesa,gulejo ligoninej...DAbar tik mikciojimas atsirades...

Mes dvi dienas po svecius su nakvynem keliavom biggrin.gif Visai nieko,bet taip ir nepailsejom biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Sapniuk,kaip viskas pažystama,su mano a.a. babyte tas pats.Jai jau atgulė į ligoninę,mama turi gulti igi šalia ant grindų. 4u.gif
BJ,o tai spėsi ir babuliuką žiūrėti ir valytis? bigsmile.gif
Visą naktį prasivarčiau,neradau paskutinių leksotonilio,o ryte aiškiai guli dar dvi tabletės.Visą naktelę neužmigau,dabar galva plyšta. blink.gif Ar čia kad jokio fizinio darbo vakar nedirbau? blink.gif
Atsakyti
Prastai ir as miegojau, bet atsikeliau 7. Pasidariau uzplikamos kavos, isijungiau kompa ir galvoju kaip ten babuliukas, knarkimo nesigirdi. Eit bijau ax.gif Delioju visokius baisius scenarijus. Galvoju, jei...., o vyras nakciai i darba, tai prasysiuos nakvynei pas kokia kaimyne. Uzgirstu sukosejima, reiskia kol kas scenarijus reik atmest. Aciu Dievuliukui.
Labas
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 16, 09:06)
Prastai ir as miegojau, bet atsikeliau 7. Pasidariau uzplikamos kavos, isijungiau kompa ir galvoju kaip ten babuliukas, knarkimo nesigirdi. Eit bijau ax.gif Delioju visokius baisius scenarijus. Galvoju, jei...., o vyras nakciai i darba, tai prasysiuos nakvynei pas kokia kaimyne. Uzgirstu sukosejima, reiskia kol kas scenarijus reik atmest. Aciu Dievuliukui.
Labas

Aš taip pergyvendavau kai dar mama viena bute gyvendavo ir duru man neatrakindavao, visi senarijai galvoj prasisukdavo, o ji kaip nedagridinti, tai skambink kiek nori i duris mirksiukas.gif

Bj nu bet privargsi taipbelakstydama ir su baba kazin ar leis tau jos dukra, gi samdo tai prie jos but unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 01 16, 07:50)
BJ,o tai spėsi ir babuliuką žiūrėti ir valytis? bigsmile.gif
Visą naktį prasivarčiau,neradau paskutinių leksotonilio,o ryte aiškiai guli dar dvi tabletės.Visą naktelę neužmigau,dabar galva plyšta. blink.gif Ar čia kad jokio fizinio darbo vakar nedirbau? blink.gif

nežinau, tik kartą savaitėj, bet kaži ar per pietus tų porą val., užteks, nes namas didelis ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 16, 09:12)
Bj nu bet privargsi taipbelakstydama ir su baba kazin ar leis tau jos dukra, gi samdo tai prie jos but  unsure.gif

nepersidirbu pas babą, dėl to nepervargsiu, aišku laiko mažokai bus. Dukra pati ir pasiūlė, pliuus ji dar ir vežiot turės, nes kitas kaimelis. Kvailai gaunasi unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 16, 09:06)
Prastai ir as miegojau, bet atsikeliau 7. Pasidariau uzplikamos kavos, isijungiau kompa ir galvoju kaip ten babuliukas, knarkimo nesigirdi. Eit bijau ax.gif Delioju visokius baisius scenarijus. Galvoju, jei...., o vyras nakciai i darba, tai prasysiuos nakvynei pas kokia kaimyne. Uzgirstu sukosejima, reiskia kol kas scenarijus reik atmest. Aciu Dievuliukui.
Labas

4u.gif
Atsakyti