Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(IngridaB @ 2017 07 11, 07:43)
Labas rytas.
Na tikrai kaip iš filmo vestuvės. wub.gif
Dičkis ženyjosi su lietuviškomis tradicijomis,tik vainikėlį degino pagoniškai ant laužo. ax.gif O dabar gailisi,kad ėjo į bažnyčią,abu atsivertė,o anyta taip tikinti. bigsmile.gif Būtų kaip mano a.a.anyta,kai mb sesuo tekėjo,pasakė nepripažins žento,jei neis į bažnyčią.Tai vargšą mes ir krikštyjome ir išpažinties ėjo.
biggrin.gifvartotojo įkelta nuotrauka

wub.gif wub.gif wub.gif

Tai tas nutolimas nuo bažnyčia nebutinai amžinas, žmonės klajoja, ieško atsakymų į klausimus. Taip ir turi buti. Prisiminkit rašytoją Ivanauskaitę. Žmones "išeina nuo Dievo" ir vel grįžta,aišku, dažniau tik kai mirtis i akis žiūri ax.gif
Atsakyti
Pariuk,kaip tu taikliai parašei.Tikrai prieš mirtį visi atsisuka į dievą. ax.gif
Aš tai susimaščiau,kaip žmonės prieš ragenos dovanojimą po mirties,nematys iš viršaus jei padovanos.Bandau įsivaizduoti žiūrėjimą iš viršaus.O gal tikrai mato mūsų artimieji mus? bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos

Kai Para taip parašei, tai man prieš akis kada rodytos per tv suvaidintos vestuvės, kur ala lietuviški papročiai tai vienas iš ju kad nuotaka jauna ir graži verkia, nes jaunikis tevų parinktas senas ir šlubas smile.gif

Aš aplamai ne baliu žmogus , jei kitam gyvenime ženyčiaus tai tik dviese, be jokiu kompaniju , balių, festivaliu mirksiukas.gif , čia kaip mano dukros viena kursiokė nuėjo i zaksa, susirašė ir su draugais parke ant suoliuko sulčių išgėrė wub.gif
Papildyta:
QUOTE(IngridaB @ 2017 07 11, 08:15)
Pariuk,kaip tu taikliai parašei.Tikrai prieš mirtį visi atsisuka į dievą. ax.gif
Aš tai susimaščiau,kaip žmonės prieš ragenos dovanojimą po mirties,nematys iš viršaus jei padovanos.Bandau įsivaizduoti žiūrėjimą iš viršaus.O gal tikrai mato mūsų artimieji mus? bigsmile.gif

arba per nelaimes, o kai gerai tada apie dieva retas pagalvoja ir jam dėkoja , nebent po didelės bėdos

beje tas tėvo atvedimas man tai visai gražu, žymiai prasčiau balandžių leidimas o dar pagalvojus kai jie paskui iš bado miršta tai visai ne kokia bendro gyvenimo pradzia sakyčiau pradet nuo žudymo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 liepos 2017 - 07:33
[quote=IngridaB,2017 07 11, 08:15]Pariuk,kaip tu taikliai parašei.Tikrai prieš mirtį visi atsisuka į dievą. ax.gif
Aš tai susimaščiau,kaip žmonės prieš ragenos dovanojimą po mirties,nematys iš viršaus jei padovanos.Bandau įsivaizduoti žiūrėjimą iš viršaus.O gal tikrai mato mūsų artimieji mus? bigsmile.gif
[/quote]
Gal matys sielos akimis, meiles akimis ar dar kazkaip. Fizinis kūnas žemeje, o visa kita ką gero nuveikem liks zmonese, o gal net daugetų geometrines progresijos budu. Prisvaigau bigsmile.gif
Bais rimtas rytas, geriau jau apie bulbas pakalbekim biggrin.gif
Papildyta:
<!--QuoteBegin-Lyžuka+2017 07 11, 08:31

Aš aplamai ne baliu žmogus , jei kitam gyvenime ženyčiaus tai tik dviese, be jokiu kompaniju , balių, festivaliu mirksiukas.gif , čia kaip mano dukros viena kursiokė nuėjo i zaksa, susirašė ir su draugais parke ant suoliuko sulčių išgėrė wub.gif

[b)</div><div class='quotemain'><!--QuoteEBegin-->Papildyta:[/b
[/quote]
Svarbu, kad abu laimingi ir toliau laimingai ir ilgai.... mirksiukas.gif

Man patinka stalo uzsedimas, pirslio karimas, kad ir surio suspaudimas ir pan., toks tarsi butinas vestuvių atributas, jeigu jos daromos, bet jeigu žmonės nori tik metrikacijos, tai aš irgi už.
Užsieniečiai moka pasipuikuoti savo tradicijomis, o mes bijom, žiūrim iš aukšto blink.gif

Kupiškėnų vestuves yra suvaidintos, daugiau nežinau blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 11 liepos 2017 - 08:49
LAbukas

Nu kad labai laimingi tie jaunieji biggrin.gif Ne vienerius metus kartu gyvena,vestuves tik oficialus iteisinimas mirksiukas.gif O kai turi pinigu kai sieno,gali kelt ir pompastiskas vestuves mirksiukas.gif Gal ir gailesis jie kada nors,kad tokias didelias,prabangias kele,bet man kaip sveciui labai viskas patiko mirksiukas.gif Reikia ir tokiu netradiciniu mirksiukas.gif
Beje,rugpjuti vel i vestuves atvaziuoju,anos bus gerokai paprastesnes.Gal ri su lietuviskom tradicijom biggrin.gif
Bet pirslio turbut jau senai niekas nebekaria biggrin.gif

Burbuline,BAznycia KAune prie pat Kauno pilies.Jurgio Kankinio.Bet man tai ji nepatinka ax.gif Visu pirma ja rekonstruoja,tai sienos nuluptos visos..Pernai draugu dukros vestuvese irgi toje pat baznycioj buvom,tai net stelazai stovejo..Si karta nors tie nuimti buvo..Ir kunigas nepatiko..Lygtai bando kazka juokaut,bet kazkaip dirbtinai iseina...Net nezinau kuom ta baznycia dabar tokia populiari ax.gif
Atsakyti
Kiekvienas pats renkasi kaip ženytis smile.gif

O svečiu aišku geriau į prabangesnes eiti bigsmile.gif nors smagu visokiose aplamai mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 11 liepos 2017 - 09:00
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas
pusryciai tik grazus. biggrin.gif
Atsakyti
LAbukas

Aga,desertui labai tinka toks keksiukas biggrin.gif
Pastebejus ir as,kad si tema-rytine biggrin.gif Diena ir vakare retai kas paraso biggrin.gif As ir va tuoj iseinu i darba ir darbe nelabai yra kada SM sedet mirksiukas.gif O grizus vakare nera postu,i ka reiktu atsakinet biggrin.gif Ir vel laukiam pusryciu biggrin.gif
Atsakyti
jo, kažkokie nekalbadieniai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 07 12, 09:56)
LAbukas

Aga,desertui labai tinka toks keksiukas biggrin.gif
Pastebejus ir as,kad si tema-rytine biggrin.gif Diena ir vakare retai kas paraso biggrin.gif As ir va tuoj iseinu i darba ir darbe nelabai yra kada SM sedet mirksiukas.gif O grizus vakare nera postu,i ka reiktu atsakinet biggrin.gif Ir vel laukiam pusryciu biggrin.gif


na vakare dar parasom biggrin.gif o diena visos dirba isskyrus mane, o as siaip visame kame prie tinginio ax.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Kai nėr ką gero pasakyt ... Negi skųsies ax.gif Nors noriu pasiskųst . VMĮ nervina, nori pinigų nulupt. Pardavėm nebaigtos statybos namą. Pagal naujus įstatymus, neišlaikėm 10 metų, tai turim pajamų mokestį atbašliuot mad.gif Nes popierukų (sąskaitų) kur pirkom ststybines medžiagas, tai nesaugojom . Yra kažkiek, bet nedaug ...Kas galėjo pagalvot, kad tiek prailgins laiką. unsure.gif
Kasos pajamų orderiai ir čekiai tik iki 100 € tinka , turi būt sąskaitos-faktūros .
O daugiau tai ką, irgi tik paburbėt išeina biggrin.gif : niekaip nebaigiu daržo ravėt. Braškės pūna . ir aplamai - pilnatis biggrin.gif
Mačiau FB braškes po 5 €/kg siūlo Vilniuj . mega_shok.gif Aš tai po 2 € parduodu, nes rūgštokos ko tai šiemet dėl saulės trūkumo.
Atsakyti