Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Siaip tai as mokiausi zmoniu psichologija ir zmoniu grupiu psichologija biggrin.gif
Parnesa savo grobi namo ir tiek. Mano Ryzikas parsinesa pauksti i virtuve ir nuteskia i savo bliudeli blink.gif Po to eda. Gyvunams instinktai, isgyvenimo filosofija, bet psichologijos cia nerasta ax.gif
Cia tik mano patirtis su 17 m. gyvenusiu mano katinu biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 07 06, 20:30)
Siaip tai as mokiausi zmoniu psichologija ir zmoniu grupiu  psichologija biggrin.gif

Ogo kokia specialybė. Yra toks žurnalas "Psichologija tau", tai vis paskaitinėju smile.gif
Nu geras katinas, ir man ėsti atneša, visai draugiškas, rūpinasi bigsmile.gif
D., kokia laimė, dvi dienos jokių kioskų ax.gif , netgi nesitiki, kad taip gali būti.
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 07 06, 12:53)
Mes majonezo praktiškai nebenaudojam, kažkaip visi sutartinai jo nebenorime. Yra dar vienas indelis šaldytuve, geltonuoja viršus, reikes išmesti.  ax.gif

O tai ką su tais šliužais darei? Sutraiškei? Ar palikai?

As i kibirą meciau ir nesiau toliau ismest,nesiryzau nieko daryt,o diedas daugiausiai ejo ir rinko juos paskui druska uzpylė fear.gif neziurejau kas ten darės su jais,bet jo zodziais pradejo zarazos leistis blink.gif
Labos 4u.gif

Mes majonezą megstam,o vyrai kiaušiniû be majonezo niekaip neysivaizduoja,mesą marinuodamas megsta majonezo uzpilt.
Atsakyti
Sveikos
mes kartais naudojam, man skanu virtos pupeles šparagines i jį padažyti , na ir aišku baltai mišrainei nors ja ir retokai darau, o kiaušiniai man skaniausia su krienais
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 07 liepos 2017 - 21:06
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Kur visos dingę?
Tokios skanios Ingridos iliustracijos, reiktų varškės apkepą iškept biggrin.gif
Atsakyti
Laba,

Aš perku naminę varškę iš buvusios koleges, moka skaniai "pagaminti", nepertraukina. Tai kartais ir minčių pritrūkstu del patiekalų įvairoves ax.gif

Vasara nurimom visos, energija darzuose?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Namuose šiandien nors vieną dieną. ax.gif Turiu pusžentį,mažąją svečiuose. mirksiukas.gif Reikia palepinti.
Atsakyti
radau De iherb el. parduotuvę. Kuri ten užsisakinėjote anksčiau, būtų įdomu kainas palyginti g.gif
Papildyta:
radau serumą, manau tiktų mano pigmentuotai odai ir kiekis neblogas ax.gif
Atsakyti
as biggrin.gif
pasiziurek iherb.com. Bet gali vistiek siust is Amerikos, tik sandeliai DE. Nes anksciau ant siuntino budavo Svedijos ara Vokietijos lipdukas. Tada siuntem uz 40 dol., bet ta reikala greit pariso, muitus ipliusijo.
Labas
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 07 09, 12:04)
as biggrin.gif
pasiziurek iherb.com. Bet gali vistiek siust is Amerikos, tik sandeliai DE. Nes anksciau ant siuntino budavo Svedijos ara Vokietijos lipdukas. Tada siuntem uz 40 dol., bet ta reikala greit pariso, muitus ipliusijo.
Labas

tai man toj pačioj šaly muitų neturėtų man rodo būt? Nes jei iš DE sandėlių siunčia, o ne JAV, tada nereik ax.gif
Atsakyti