Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

jei nepakeitei, o galejai- tai cia jau tamstos problemos. biggrin.gif ramye ne prie ko.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 07 02, 11:39)
Kaip tik iš būsimo atlyginimo planavau filtrui kempines ir kitką pirkt, bet be šviesos laikyt irgi būt žiauru iš mano pusės  rolleyes.gif


Kiek zinau,tai zuvims sviesos nereikia mirksiukas.gif Sviesa reikalinga augalams,kitaip jie neauga..O zuvys be sviesos tik spalva pakeis,nublanks ir viskas mirksiukas.gif

Redbulis man smirda...Smirda terpentinu..As jo negeriu,kaip ir jokiu energetiniu gerimu..MB retkarciais nusiperka..Siaip prie redbulio kaip prie narkotiku pripranti ir nebegali be jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 02, 21:24)
o jeigu galėjai ir nepakeitei? tai tada kaip jau tik ramybes prašyt  unsure.gif

tada reikia melsti išminties, kad galetum suprasti, kas teisinga, o kas ne mirksiukas.gif nepaprasta tai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 02 liepos 2017 - 22:24
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Oi nežinodama kiek energetinių gėrimų išgėriau važinejant su kebabais. bigsmile.gif Kaip man širdis nesustojo?Jūs neįsivaizduojate kaip ten nusiari per šventę.lAUKE 30,VIDUJE GAL 50 KARŠČIO,VIETOS MAŽAI APSISUKTI,EILĖ PRIE LENGELIO,SUKIESI NET nežinau kaip voverė. bigsmile.gif Ir visi skubina,išgeri energetinio,širdis pradeda daužytis,dozę gauni ir vėl ari. bigsmile.gif O rupjūtį išvažiuodavome trims dienoms,su nakvyne kebabinėje,trys dienos skirtingose šventėse,skaityk be miego,koks ten miegas Utenos rajone?Nebuvo ten tokių pinigų,tiek aukojantis. ax.gif Bet neergetinio tai išgerta,nes mes juo ir prekiaudavome. blink.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas, damos
pramiegojom ramiai, greitoji 22 val. raminamuju suleido. Kvieciau del mamos apsivemimo, bet pati perdaug braskiu pritrynus daviau ax.gif
Pasiskambinau daktarei, israsys elektr. recepta. Daznai as pas daktare bunu: prisistaciau telefu save, tai ji mamos pavarde iskart pasake.
Atsakyti
Sapniuk,laikykis. 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 07 03, 19:38)
Sapniuk,laikykis. 4u.gif  4u.gif


o kas belieka, laikausi biggrin.gif
Labas rytas
Atsakyti
NA ka,lagaminai sukrauti,ryt i LT,tai kelias dienas nebusiu cia ax.gif Tikiuosi gero oro,o tai daugiau megztiniu nebetelpa biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 07 05, 00:01)
NA ka,lagaminai sukrauti,ryt i LT,tai kelias dienas nebusiu cia  ax.gif Tikiuosi gero oro,o tai daugiau megztiniu nebetelpa biggrin.gif


geros keliones ir smagaus pasibuvimo.
Gero oro visiems jau reikia. wub.gif
Labas
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Giega,sveika sugrįžųsi. 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Visoms po 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif , kad diena geresnė būtų ax.gif
Saaaulė šviečia wub.gif Ir nelyja !!! ax.gif
Giega, savaitgalį lyg ir be lietaus prognozavo, bet aš nebetikiu tom prognozėm. Mašinoj vežiojuos pastoviai megztuką ir skėtį biggrin.gif
Gal iki pietų pradžiovins kiek , noriu ravėt savo džiungles. Lauko agurkai ištįso per tas žoles. Nudengiau agro plėvelę ir išsigandau rolleyes.gif
Atsakyti