Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 02, 16:28)
Sapniuk, negraudink su tokiais žodžiais ....

Ingrida kaip tu grybavai, kad pas mus visą diena lietus ir tik lietus arba dulkia ar lašu lyja

Dabar saulė šviečia,miške irgi nelijo.Iš ryto dulkė,kai braškes skyniau. ax.gif
Darbe atsirado du katinai ryžas ir baltas,bet neprisileidžia artyn,matyt kažkas išmetė? ax.gif Matau pievoje peliauja.
Atsakyti
Nesigraudink 4u.gif
snd. nors saule retkarciais nosi iskisa biggrin.gif
Sustvarkiau trioba, nes babuliukas ant baltu kumeliu soko blink.gif Haliucinacijos bigsmile.gif
Ryt ryte seimos daktarei skambinsiu, Vaistu pvd. jau zinau, recepto reik ir dozuotes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 02, 15:17)
Para, neturint arba beveik neturint žilių smile.gif, plius tavo šviesus tai ant ju ir taip nesimatys galima ir pamiršti šituos ldalykus smile.gif, bet kai antakiu nerasta, plaukai visi žili, na dar del tu antakiu bala nemate galima ir nusipiešti, o žila kažkaip neišdristu i gatve išeit, plius ir kainuoja ne kosmosas  mirksiukas.gif

Tai viskas gerai, aš tik su savimi susipykusi esu, reikia ir man i veidrodi dažniau žiūreti. Butinybe tik pieštukas, veidą nusipiešiu. Žilų turiu, jau vis daugeja, dazų jau kartais ant galvos užsiverčiu rolleyes.gif
Gal nesiškiai parašiau, tai toje Kikoje ir yra kažkoks langelis, kur pamestinukus galima pasiimti mirksiukas.gif Bet tikriausiai, kad yra ir pas jus tokia istaiga mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 02 liepos 2017 - 16:32
QUOTE(sapniukass @ 2017 07 02, 16:06)
ner gimines be urodu . Na cia rusu kalba geriau skamba, bet supratot rolleyes.gif
UZRISI DIRZELI SU UZRASYTA SUMOKETA KAINA biggrin.gif

dėl urodų, gyvenimas rodo, kad tiesa biggrin.gif
prajuokinai su dirželiu. Kai tik pradėjau leist laukan, segdavau tokį neoninės spalvos, kad kaimynai nenudubasintų ir žinotų, kad "savas". Db be jo laksto, kam gyvuliui laisvę varžyt.

QUOTE(Para @ 2017 07 02, 17:26)
dazų jau kartais ant galvos užsiverčiu  rolleyes.gif

vaizdžiai parašei biggrin.gif

Žiūriu ekstrasensus, įdomu tokios nesąmonės ir vis galvoju, negi tikrai yra anapusinės jėgos, gal jau man senai kvikukvaku su galva. Bijau mirties, o jūs nebijot?
Atsakyti
as tai bijau anksciau babuliuko palikt si pasauli, nes as jai viena unsure.gif

Per dvejus metus palaidojom abu uosvius.
Snd. babuliukas klause ar zinau kur jos pagrabine suknele ir, kad juodas kojines reik nupirkt. Atsakiau, kad nupirksiu kai jau reikes. smile.gif
smile.gif Siaip mirties kaip reiskinio nebijau. Kas gime, tas ir mirs. Tokia realybe

Kazkur skaiciau, kad mes gailim ne mirusio, o saves. Nu cia biski filosofiskai.
Bijau skausmo sau, bijau skausmo savo artimiems zmonems ax.gif
Atsakyti
Yra grazi spalva dažú,panasi i zilú plaukú gal siek tiek i gelsvesni,bet tijrai grazi,mano bendradarbe dazos nenori ryskios tai atrado sią.
Lyzuka,lb smagu,kad mūsú pasiilgsti net sirdelej sviesiau bigsmile.gif
Ir as vis pagalvoju kaip laikotes,kaip jums diena praejo ax.gif
Atsakyti
Tos savęs gailėjimo bangos kiekvienam užeina ir... praeina ax.gif

Jau biesina, per teliką kalba apie pensijinio amžiaus vėlinimą, bet nieko nemini, kur gaut sveikatos art. Aplamai, kam tai pensijai atskaito, vistiek juk nusimato mirt darbe. Kokiu tikslu turim išlaikyt valdininkus, kurie tuos priverstinai atskaitomus pinigėlius kuruoja? Daug klausymų kyla.

Ryt į darbą, visai ir faina, smagu su žmonėmis bendraut biggrin.gif Db visi tik apie pabrangintus nuolatinius klausinėja, bet mes dar negavome naujų nuolatinių kainų. Gal kas trims mėnesiams perka, tiems nebrangs?
Ai, dar sužinojau, kad veiksmingiausias iš energetinių gėrimų yra redbulis. Ar ragavote tokio?
Pas mane vairuotojai stabtelėję perka bigsmile.gif
Blyn, kad tik nuo ryto nepradėtų penkiasdešimtinių kišt ir kramtuškę pirkt, kasa tai nulinė, kol surinksiu grąžai. Ot veikėjai, mažame kioskelyje taip įsigudrino pinigus keist, gudročiai.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 07 02, 17:53)
as tai bijau anksciau babuliuko palikt si pasauli, nes as jai viena unsure.gif

Per dvejus metus palaidojom abu uosvius.
Snd. babuliukas klause ar zinau kur jos pagrabine suknele ir, kad juodas kojines reik nupirkt. Atsakiau, kad nupirksiu kai jau reikes. smile.gif
smile.gif Siaip mirties kaip reiskinio nebijau. Kas gime, tas ir mirs. Tokia realybe

Kazkur skaiciau, kad mes gailim ne mirusio, o saves. Nu cia biski filosofiskai.
Bijau skausmo sau, bijau skausmo savo artimiems zmonems ax.gif

drinks_cheers.gif

Meri, gi musu mokesciai ne tik valdininkams. Gal skaičiavote su skaičiuokle kiek kur sumokate?

My Webpage
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 02 liepos 2017 - 17:32
Meri, su red buliu, nori sirdi pasodint? Neragavau ir nesiruosiu.
Maziau telika ziurek, maziau nervuosies. Kokia prasme nervuotis, jei nieko negali pakeist?

Yra kazkokie gudrus zodziai, laisva inyerpretacija:

Dieve, suteik man ramybbes, susitaikyti su tuo, ko negaliu pakeisti. Drasos keisti, ka galiu pakeisti.
Ir isminties ta skirtuma suprasti.
Atsakyti
Sapniuk, man ir Vytauto pakanka biggrin.gif Dabar aplamai beveik be vaistų apsieinu. Ir miegu netgi.
Geri žodžiai, bet aš turiu kitą maldelę.
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 07 02, 20:15)
Sapniuk, man ir Vytauto pakanka biggrin.gif Dabar aplamai beveik be vaistų apsieinu. Ir miegu netgi.
Geri žodžiai, bet aš turiu kitą maldelę.


cia labai gera maldele. Visiems tinkama ir teisinga ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 07 02, 19:22)


Dieve, suteik man ramybbes, susitaikyti su tuo, ko negaliu pakeisti. Drasos keisti, ka galiu pakeisti.
Ir isminties ta skirtuma suprasti.


o jeigu galėjai ir nepakeitei? tai tada kaip jau tik ramybes prašyt unsure.gif
Atsakyti