Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Merii @ 2017 07 02, 12:33)
Giega, kokius rūbus baliui derinsi prie raudonų plaukų?

Bj, kokios firmos dažus pirkai?

Noriu dažytis plaukus, bet niekaip norimos spalvos neatitaikau. Sakau gal ir man nusiimti seną dažą ir viską pradėt iš naujo? O gal aplamai nedažyti ir likti žilais, kam tą chemija, sveikatos ir taip nėr  biggrin.gif

šiaip wella produkciją mano kirpėja naudoja, dabar nusipirkau schwarzkop, kažkokia nauja linja, kaip naujinos pristatymas, gera kaina pigi buvo. Dukra sakė yra geri Diam ar Deam dar, bet per vėlai pasakė, mačiau šią savaitę jiems bus akcija irgi ax.gif
Atsakyti
Giega, būsi gražiausia 4u.gif

HENNAPLUS vieni iš brangesnių ir per akcijas ne kažką susitaupo. Nesu bandžiusi.

Katinas su savo šokinėjimais patvarkė akvariumo dangtį, ir įskylo ir apšvietimas negyvas. Nors ir senas tas dangtis kaip ir pats akvariumas, bet galėjo dar šviesti. Brangios tos specialios lempos. Gal reik visą dangtį pirkt, o gal žuvų atsisakyt, bet gaila, kol pajėgiu. Bliamb ir taip visko atsisakau, aina kaku kaip ne laiku. Kaip tik iš būsimo atlyginimo planavau filtrui kempines ir kitką pirkt, bet be šviesos laikyt irgi būt žiauru iš mano pusės rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos

Pasiilgau jusų wub.gif , gal ir keista kam smile.gif

daziau kažkokias lorealio be amoniako gerai nueme, tik pirkau ala tamsiai kaštoninius, bet nueme visiškai juodai, šiiap perku ar tai bulgaru ar vengru kur buna vienoj dezutej iš kart padalinta i dvi normas viskas, net plauku balzamas, tik jie laiko trumpiau ir dar poto kelis kart bando rankšluosti dazyt

katytę galvojam kur iš prieglaudos imt ar kur kas priglaustas dovanoja, kam čia tuos pinigus metyt geriau tegul likimo nuksriaustas gyvunas tures namus
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 02 liepos 2017 - 13:03
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 02, 14:02)
Sveikos

Pasiilgau jusų  wub.gif , gal ir keista kam smile.gif



nu rimtai keista biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 02, 14:02)

daziau kažkokias lorealio be amoniako gerai nueme, tik pirkau ala tamsiai kaštoninius, bet nueme visiškai juodai, šiiap perku ar tai bulgaru ar vengru kur buna vienoj dezutej iš kart padalinta i dvi normas viskas, net plauku balzamas, tik jie laiko trumpiau ir dar poto kelis kart bando rankšluosti dazyt


ir aqšn norėjau lorealio, aqle visi tik tamsūs atspalviai buvo, teko šitus pirkti. Šiaip planuose turiu dažytis geltona tokia medaus spalva, bet pradžioje pabandysiu platinos atspalvį, žiemai gal ryškiau pabandysiu, jei ką, kepurę užsidėsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 02, 14:02)
katytę galvojam kur iš prieglaudos imt ar kur kas priglaustas dovanoja, kam čia tuos pinigus metyt geriau tegul likimo nuksriaustas gyvunas tures namus

Pinigus žmonės moka ne veltui, o už tai, kad turės tokį gyvūną, kokio tikisi, o iš mišrūnų pati žinai, išauga mišrūnas, nors, kai pagalvoji, kad ir ne visai kokio tikiesi, dievo kūrynėlis smile.gif
Man pvz, Čiaumukas visai ne gražus, bet savo meilumu nurungė pirktą už pinigus ir veistą namams. Koks skirtumas, jei nežadi veisti pardavimui biggrin.gif Gyvūnas ir lieka gyvūnu ir koks gyvenimas be katiniuko, tikrai ne pilnavertis smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Merii: 02 liepos 2017 - 13:21
QUOTE(Merii @ 2017 07 02, 14:20)
Pinigus žmonės moka ne veltui, o už tai, kad turės tokį gyvūną, kokio tikisi, o iš mišrūnų pati žinai, išauga mišrūnas, nors, kai pagalvoji, kad ir ne visai kokio tikiesi, dievo kūrynėlis  smile.gif
Man pvz, Čiaumukas visai ne gražus, bet savo meilumu nurungė pirktą už pinigus ir veistą namams. Koks skirtumas, jei nežadi veisti pardavimui  biggrin.gif Gyvūnas ir lieka gyvūnu ir koks gyvenimas be katiniuko, tikrai ne pilnavertis  smile.gif

na tada reikia pirkt iš veislyno o ne iš tu vadinamu daugintoju, o ten ir kainos kitos , o paskui kaip pamilsti tai bet koks čiaumukas smile.gif brangus pasidaro
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 02, 14:28)
kaip pamilsti tai bet koks čiaumukas smile.gif brangus pasidaro

jo, Čiaumukas man lb brangus, myliu jį visokį biggrin.gif Patinka netgi kai minko ir nagus suleidžia arba parbėgęs iš sodo ant šviesios paklodės užšoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 07 02, 14:02)
Sveikos

Pasiilgau jusų  wub.gif , gal ir keista kam smile.gif

daziau kažkokias lorealio be amoniako gerai nueme, tik pirkau ala tamsiai kaštoninius, bet nueme visiškai juodai, šiiap perku ar tai bulgaru ar vengru kur buna vienoj dezutej iš kart padalinta i dvi normas viskas, net plauku balzamas, tik jie laiko trumpiau ir dar poto kelis kart bando rankšluosti dazyt

katytę galvojam kur iš prieglaudos imt ar kur kas priglaustas dovanoja, kam čia tuos pinigus metyt geriau tegul likimo nuksriaustas gyvunas tures namus

Laba, smagu, kad pasiilgai. Jau buvau paiešką bepaskelbianti ax.gif

Mano visi katinai išgelbeti nuo vargo. Labiausiai gaila to raino, toki vietoj šuns galima laikyti, draugiskas nerealiai, be išskaičiavimo. kaime kažkas ji pamete, miestiečiai, matyt, mano, kad ten katinų trūksta bigsmile.gif
Dabartine kate iš Kauno Akropolio Kikos, viskas sutvarkyta, čipuota. Bet lauke tik savame kieme vaikšto. Per trumpos kojos po medzius laipioti.

Dažekles jus dazekles bigsmile.gif kai paskaitau jusu, tai man baisu darosi. Atsilikusi esu nuo gyvenimo. Aš tiek daug demesio sau neskiriu:nei del dazų, nei del rubų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 02 liepos 2017 - 14:09
Para, neturint arba beveik neturint žilių smile.gif, plius tavo šviesus tai ant ju ir taip nesimatys galima ir pamiršti šituos ldalykus smile.gif, bet kai antakiu nerasta, plaukai visi žili, na dar del tu antakiu bala nemate galima ir nusipiešti, o žila kažkaip neišdristu i gatve išeit, plius ir kainuoja ne kosmosas mirksiukas.gif
Atsakyti
Sakiau nerasysiu snd. nieko, bet....
Lyzuka, labai puiki tavo mintis apie katuka is prieglaudos ar koki likimo nuskriausta.
Gerbiu 4u.gif
Malonu, kad prisimeni ir pasiilgai. As tave irgi myliu wub.gif

Meri, tu zinai mano nuomone apie veislynus ir daugynus. Nu tikrai, ir veislynuose tarp parodiniu tevu, su DOKUMENTAIS, gimsta neatitinkantis veisles standartu kaciukai ar suniukai. Kur juos deda?, ogi parduoda uz gerus pinigus, nieko nenusimananciam , ieskancio gyvuno su dokumentais :ax:Cia, kaip as megstu sakyti
; ner gimines be urodu . Na cia rusu kalba geriau skamba, bet supratot rolleyes.gif

Na as suprantu, nusiperki katina su Dokumentais, UZRISI DIRZELI SU UZRASYTA SUMOKETA KAINA biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sapniukass: 02 liepos 2017 - 15:09
O aš jau iš miško.Niekas nevažiavo,tai viena nulėkiau,atgaiva širdžiai. wub.gif Litras voveraičių,dygsta kaip paiūtę,šiek tiek žemuogių.Porą makavykų ir ūmėdžių.Daugiau nieko neradau,viena visame miške buvau. mirksiukas.gif Nulėkiau poniabudės,fb vis deda,mano vietoje dar nėra. ax.gif
Dabar verdu grybus,atsiklausiau pusženčio nors vienas valgo grybus,jau apvirtus sudėsiu,turi vakare draugas paiimti gėrybių.Dar ir pyragą spėjau pašauti. mirksiukas.gif Ryte skyniau braškes,kaitra gaunasi po agriplėvele,ar nepradės pūti?Be jos paukščiai lesa vis blogai. ax.gif
Atsakyti
Sapniuk, negraudink su tokiais žodžiais ....

Ingrida kaip tu grybavai, kad pas mus visą diena lietus ir tik lietus arba dulkia ar lašu lyja
Atsakyti