Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(žollia @ 2017 06 28, 20:10)
Laba  4u.gif 

Pasisekė mano dukrai. Sako, kai šalta, ne taip  abidna darbe sėdėt  biggrin.gif  O kai šilta, tai taip ir norisi  pabėgt iš darbo  smile.gif
O aš džiaugiuosi - šiandien biški šilumos davė ,  pagaliau  galėjau daržą ravėt su šortais  bigsmile.gif  O taip vėjas ir vėjas, nors lietaus ir nebuvo, bet karščio irgi trūko  ax.gif 
Pyrago ir aš noriu  ax.gif  Bet svorį numest irgi noriu  rolleyes.gif  Norai nesuderinami  ax.gif

man svoris čia visada užauga, namie numetu, o iš čia parsivežu pliusą neblogą rolleyes.gif dabar buvau sirgdama numetus nemažai, tai visai kitas reikalas buvom tik tiek, kad geriau jis kristų ne dėl ligos ax.gif
Dabar vėl viskas veržia, kumpiai išvirtę doh.gif
Atsakyti
Aš kažkaip kaip ir nebesuvokiau, kad nekaip atrodau, kol dabar grįžus dukra neprifotografavo biggrin.gif
Tai dabar susirūpinau mažumėlę unsure.gif Kaip reik susiimt ?
Įkelsiu ir čia vieną gėliuką savo. ax.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Labas 4u.gif Vaje kaip pila lietus pas mus,tik lovoj noris gulet po dekuciu ir niekur neit,kazi ar bebus tie pranasauti +30.Kam kumpiai verzia pirkit platesnes kelnytes ar sijonukus ir neverž mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na aišku pas mus tik lynoti pradėjo. ax.gif
Pasidėjau suknelę ant petnešų šiandien,bet kažkaip ko gero šoksiu į džinsus. ax.gif
Žolyte,labai graži pelargonija,o dar taip gerai pagautas kadras. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 06 29, 05:21)
Labas 4u.gif Vaje kaip pila lietus pas mus,tik lovoj noris gulet po dekuciu ir niekur neit,kazi ar bebus tie pranasauti +30.Kam kumpiai verzia pirkit platesnes kelnytes ar sijonukus ir neverž mirksiukas.gif  biggrin.gif

Labukas

O geriausia su guma tongue.gif mirksiukas.gif


Grazus kvietkas wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 29 birželio 2017 - 08:23
LAbukas

QUOTE(burbuline @ 2017 06 28, 14:42)

Ryt sūnus vaziuoja i Vilniú,eis daktarú komisiją,nori į policijos mokyklą stot,laikykit uz mus kumščius,sake labai prie visko kimba.

Sekmes sunui 4u.gif GAl jau praejo?

Oras pas mus vel grazus mirksiukas.gif VAkar palaiste zeme,siandien vel saulyte sviecia,bet nekarsta,pats tas dirbt mirksiukas.gif Va tik LT orai manes nezavi ax.gif Jei tokie issilaikys iki kito savaitgalio,tai nekas...Kaip vestuvese atrodysim sulyti ax.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Tai gal dėl to ir bėda, kad daugiausia su gumytėm pas mane biggrin.gif ... sportinių ax.gif Ir nepastebiu kaip plečiuosi , nes gumytės pasitempia pagal poreikį biggrin.gif Gerų aprėdų retai tereikia užsidėt, vis namie su tom gumytėm trinuosi ax.gif Arba džinsai... pasitempiantys biggrin.gif
Nuotrauką tai dukra darė, nusipirko gerą fotoaparatą, nuotraukos labai vykusios jai gaunasi 4u.gif Man su savo muiline tokios nesigauna ax.gif
Pas mus sausa, kaip parako bačkoj rolleyes.gif Vėjas kyla, tai gal atpūs kokį debesėlį ax.gif
Reik raudonėlį nupjaut, kol sausa, padžiovinimui . Vakar visą krūmą nuploviau su vandeniu, kad švarus būtų smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 29 birželio 2017 - 08:43
Nepraleido sūnaus,jis sededamas prie daktarú kabineto visad stresuoja,o tada uzkyla spaudimas,va ir rado tą spaudimą nors jis sake daktarei,kad jam nuo jaudulio viskas,bet ši nesiceremonijo.Nepasake,kad netinkamas,bet israse namo gryzus dar 4tyrimus pasidaryt,maciau,kad skydliaukę,paskui dar su tuo aparaciuku vaiksciot kur sirdies darbą ziuri ir tada vel pas juos atvaziuot.Vaikis susinervino,sakē niekur neisiu ir uzkniso mane tie daktarai blink.gif
Sakiau,kad cia tik atrodo daug tyrimú,bet matau,kad neperkalbesiu.
Atsakyti
Gaila , kad žmogiuks negali mokytis ten , kur nori unsure.gif Gal jis turi varijantą B kokį kitą?

O pas mus taip ir neiškrito nė lašo verysad.gif Dar lieka viltis, kad naktį atklys koks debesis. Buvau užsirašiusi ryt pas odos gud. karpų naikint, bet persigalvojau ax.gif Rankos nuo pomidorų ne itin atšveistos, o dar su braškėm šiandien pažaidžiau. O karpos ant pirštų - kaip ištiest tokias gydytojai. Tai ir atšaukiau. Gal vėliau kada. Nors rudenį vėlimo daugėja- vėl nelabai gerai po vandenį žaizdas mirkyt paskui. Ir taip blogai, ir kitaip negerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 06 29, 20:49)
Gaila , kad žmogiuks negali  mokytis ten , kur nori  unsure.gif    Gal jis turi varijantą B kokį kitą?

O pas mus taip ir neiškrito nė lašo verysad.gif  Dar lieka viltis, kad naktį atklys koks debesis.  Buvau užsirašiusi ryt pas odos gud. karpų naikint, bet persigalvojau  ax.gif  Rankos nuo pomidorų  ne itin atšveistos, o dar su braškėm šiandien pažaidžiau.  O karpos ant pirštų - kaip ištiest tokias  gydytojai. Tai ir atšaukiau.  Gal vėliau kada. Nors rudenį vėlimo daugėja- vėl nelabai gerai po vandenį žaizdas mirkyt paskui. Ir taip blogai, ir kitaip negerai  smile.gif

Laba

Susirask zioga ir delne palaikyk, neliks tu karpu. O pinigus jau atrasi kur padet? tongue.gif

Burbuline, Gal sunui vertetu kokiu antistresinių vaistu pries einant pas gydytojus isgerti?
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Žolyte surišk ant siūlo mazgelį,eik per gatvę ir mesk per petį,neatsisuk,maniškis sako jam padėjo. biggrin.gif mirksiukas.gif mirksiukas.gif
O ištikrųjų kažko organizmui trūksta?Pas mane buvo kažkada atsiradę ir pačios dingo.Mažajai irgi atsirado,dar vieną degino kosmetikos kabinete ir pačios pranyko savaime. bigsmile.gif
Burbuline,na tikrai tokiam jaunam spaudimas?Jau čia ir gydytoja galėtų suprasti,kad nuo jaudulio. 4u.gif Jis jautrus labai?Tai ir profesija netikųsi būtų,ne jautriam toks darbas. ax.gif
Atsakyti
LAbukas

Bet gal tikrai koks spaudimas vaikui yra...DAbar gi visokios ligos jauneja..Nors ir jauciasi gerai,bet kazkas su sveikata gal ir yra,reiktu pasidaryt tuos tyrimus ne del policijos mokyklos,o del saves..
Is patirties..Ejau pas seimos gyd issirasyt KT.Jos UK nemokamos,tik recepto reikia.AIsku gyd pamatuoja spaudima-aukstas.Nu aiskinu,greit ejau,gydytoju bijau,del to ir sukilo...Bet jie vistiek mato,turi paklaida,kur nuo baimes spaudimas kyla,kur is tikro...

O siaip sekmes vaikui 4u.gif GAl tada tegu i kokia teise stoja,gal ten nereikalauja tiek sveikatos patikrinimu 4u.gif
Atsakyti