Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(burbuline @ 2017 01 14, 20:23)
Sudomino tas ekstraktas,kur jo galima įsigyt?
Aš nemēgstu vonioj gulėt ax.gif po duśu lendu,man gana.Vat kas baseiną duotų tai nardyčiau lotuliukas.gif

Perku vaistinej, bet gaudau akcijas, nenepigus. Nors man sezonui 1 buteliuko uztenka. Kai Sapniukas imes nuoroda reiks pašniukštinet, gal pigiau bus
Atsakyti
QUOTE(Para @ 2017 01 14, 21:30)
Perku vaistinej, bet gaudau akcijas, nenepigus. Nors man sezonui 1 buteliuko uztenka. Kai Sapniukas imes nuoroda reiks pašniukštinet, gal pigiau bus

Man iš pomidorų neizmusami ligų cetia ir colibris abu hibridai bet ir kvapo gana nuskinti dar pastovi na man jie nr 1 dar buvau per ebay Omano veislės siuntusi tai dideli be galo 1kg buvo net ir skonis geras bet derlingumo truko, o šiaip daug ekspermentuoju bigsmile.gif

Labai komentaras tinka postą biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 14 sausio 2017 - 22:16
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 14, 22:16)
Man iš pomidorų neizmusami ligų cetia ir colibris abu hibridai bet ir kvapo gana nuskinti dar pastovi na man jie nr 1 dar buvau per ebay Omano veislės siuntusi tai dideli be galo 1kg  buvo net ir skonis geras bet derlingumo truko, o šiaip daug ekspermentuoju  bigsmile.gif

Labai komentaras tinka postą  biggrin.gif


Puikus komentras bigsmile.gif

Labuks
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Burbuline, o tu į pomidorininių temą neužsuki? Ten tai išsamiai apie kiekvieną veislę galima sužinot. Pernai ten patupėjau, tai bandžiau augint įvairių. Šiemet dar iš ate42 gavau naujų veislių . Vėl bandysiu. Gaila, kad pas mane mažai bevalgo pomidorus, tai padažus viriau daugiausia. Dar koks 10 vnt pomidorų yra Pienolo del Vesuvio ax.gif . Skonis jau šiaip sau , bet norėjau įsitikint, ar tikrai juos šviežius galima taip ilgai išlaikyt. Sodinsiu ir šiemet porą daigų . Dar Ampelnyj pasiteisino man : atsparus ligoms, pomidoriukai nedideli ir skanūs. Dar būtų derėję, bet jau šalnos prasidėjo biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Išeiginė,niekur iš namų,tingėsime.......... ax.gif
Atsakyti
Labas
Para iherb.com
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Užsuku pas pomidorininkes,praeitais metais susidariau sąraša,ką gavau,ko ne.Labiausiai man tinka hibridai,patiko ir cetia,sējau 5sėklas,sudygo tik 1 blink.gif ,bet derlingas buvo ir skanüs pomidorai,likau patenkinta,bet maras labai puolė manuosius,kiek galėjau laužiau śakas,bet pralaimējau unsure.gif Tai va ziūriu ką cia siemet mėgint,cetia vėl bus.
Atsakyti
šiandieėn ryte toks šaltukas buvo, o dabar jau pakvipo pavasariu. Truputuką kieme net pasėdėjau ax.gif
vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šiaip netaip prisiruošiau padaryti, sekmadienio desertas
vartotojo įkelta nuotrauka
Papildyta:
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 15, 09:48)
Labas
Para iherb.com



Aciu
Atsakyti
Grazus ir skaniai atrodo wub.gif
gali panaudot pirmam pirkimui mano koda:DOK405
mAMAI JAUCIU NAKTI MIKRO INSULTAS BUVO. sPAUDIMAS toks, kad ryte net aparatas atmete. Kalbejo bais nesuprantamai, dabar jau apynormaliai, bet i tulika nevedu, nes bijau griuvimo, o jos svorio kategorija truputi didesne, nei mano.
Atsakyti
Bj,cia bobukēs kiemas?nu pavasaris ne kitaip,sniego nematyt,saulė lyg lenda tik kieme ir sėdēt bigsmile.gif
Para,desertas grožis,skonis manau dieviškas,ranka tiesias prisitraukt lėkśtelę
Atsakyti

Sàpniuk ĺàikykites  :4u:​ 

Atsakyti