Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

pas mane vienas augalas sibirski skorospiely, gal sausio pab. sodintas. Kiti normalieji tik zydejimo ir mezgimo stadijoj. Vejas koks baisus, bijau kad siltnamio duru neislauztu ar jo viso per upeli nepermestu.
Atsakyti
Pas mane irgi rausta vienas.O tų mažiukų,kaip vyšniukai pilna,jau galėtų rausti.
Už tai agurkų primegzta ir stovi vietoje. blink.gif
Braškės nespėja nokti,kiek turiu užsakymų. ax.gif Ir dar tie svolačiai punta,paukščiai. ax.gif Bandžiau dengti agroplėvele,vėjas baisingas,spjoviau,pasiūskite. mirksiukas.gif Nu gi baisu,pinigai jau duoti ir į priekį,o jei neliks uogų? bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo IngridaB: 26 birželio 2017 - 19:26
Nieko nesodinu,nieko neauginu biggrin.gif Braskiu noreciau biggrin.gif Vienam kabanciam vazone isaugo kazkokia piktzole,bet ziuriu bando graziai zydet,tai dar palieku biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 06 26, 21:35)
Nieko nesodinu,nieko neauginu biggrin.gif Braskiu noreciau biggrin.gif Vienam kabanciam vazone isaugo kazkokia piktzole,bet ziuriu bando graziai zydet,tai dar palieku biggrin.gif

Tai va pas gerą zmogú ir piktźolės žydet pradeda didis.gif
Mergos,ryt jau žyhiuoju darban,pasiutimas ima ,bet kaip greit viskas praējo,o is namú ir nosies nebuvau iskisus,bet nesiskundziu,man gera namuose.Ziurinejuos per teztura rudeniui gal ka pagauciau,bet jei 3zmonem,nu man brangoka,taip sunku tuos pinigus uzdirbt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 06 26, 21:57)
Tai va pas gerą zmogú ir piktźolės žydet pradeda didis.gif
Mergos,ryt jau žyhiuoju darban,pasiutimas ima ,bet kaip greit viskas praējo,o is namú ir nosies nebuvau iskisus,bet nesiskundziu,man gera namuose.Ziurinejuos per teztura rudeniui gal ka pagauciau,bet jei 3zmonem,nu man brangoka,taip sunku tuos pinigus uzdirbt unsure.gif

Laba

Is tokiu nebrangiu kelioniu, tai man patiko Slovakijos kalnai. O kokią žiūri? Poilsine ar pazintine? Kur silta ar nori pas kaledu seni?

Vaziuokit i Lenkija. Mano drauge ten viska baigia išmaišyti. Dar gali Latvija nulekti: dvaru, piliu paiziureti. Audziu minti i Rundales soda nulekti. Drauge buvo, dar anksti rozems
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 26 birželio 2017 - 21:16
Tik poilsinę,taip prisitrepsiu darbe,kad nenoriu net galvot apie vaikščiojimus,o i Rundale noreciau,reiktu diedą ruošt tai minčiai mirksiukas.gif
Labos nakties visoms 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 06 26, 21:35)
Nieko nesodinu,nieko neauginu biggrin.gif Braskiu noreciau biggrin.gif Vienam kabanciam vazone isaugo kazkokia piktzole,bet ziuriu bando graziai zydet,tai dar palieku biggrin.gif

Dukra giria angliškas braškes,sakė visai skanios. wub.gif
Budžiu,nu taip neramu su tuo skrydžiu,o dar draugė ar spės atvažiuoti pasiimti. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Na po trejų gavau žinutę,a.d. draugė vežasi namo.Bet neparašė,kada jau buvo pas ją.O liepiau parašyti,kada jau bus name.Jiems atrodo,na kas čia tokio?O mamoms tai rūpi. ax.gif
Atsakyti
LAbukas

Ingrida,o kur dukra skrido?

Atostogos yra geris biggrin.gif Bet nemoku tik gulet ir ilsetis biggrin.gif MAn idealios atostogos,kai viena diena kur keliauji,kita diena pliaze guli,maudaisi,trecia vel kur pakeliauji mirksiukas.gif Mes dabar mastom kur lapkricio vidury pavaziuot,kad butu dar pakankamai silta,bet ir skrydis butu ne daugiau 5h..Gal rimtai i Turkija lekt...Nesezonas,bet kiek prognozes ziuriu,tai oras +21 ir vanduo +21 mirksiukas.gif Vakare as ir megztuka galiu uzsidet mirksiukas.gif
Atsakyti
Labas


kai nezinau kada kur skrenda, tai nesijaudinu.
Atsakyti
Mes kaip tik su mb nukalbėjome,kad negalėtume gulėti pajūry kelias dienas. ax.gif
Giega į Londę skrido mažoji,bet paskui pas brolį reikėjo važioti į Kembridžą.O naktį nei autobuso,nei traukinio.Siaubas ėmė pagalvojus,kad reiks aeoruoste visą naktį prabūti vienai. bigsmile.gif blink.gif Bet nieko draugė paėmė su mašina į Londoną. biggrin.gif
Sakė bandys teistis su rinairu,sakė yra puslapis,galima laimėti 250 eurų,kažkokia firma viską sutvarko,pasiima 25 procentus,lieka vistiek-180,atsipirktu bilietai. mirksiukas.gif Čia už nepatogumus. biggrin.gif
Atsakyti
ane ? bigsmile.gif maniškė irgi su ryanairu skraido, dar sakau ką darytum jei vėluotų lėktuvas, nes jai reikia persėsti Londone į kitą. Jei pavėluoji ir vsio anas iškrenda, o kaina nemaža, bilietai virš 200 eu
Atostogos man geros tik kokiam užmirštam užkampyje, be žmonių šurmulio, aplamai su amžiumi pastebiu, kad man mažai reikia kitų žmonių kompanijos, nebent tas žmogus būtų sielos draugas ax.gif
Bet planuoju tradiciškai savaitę vaikams pajūryje paaukot, rugpjūčio paskutinę savaitę važiuosim, gal nebus marios žmonių rolleyes.gif
Atsakyti