Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(burbuline @ 2017 06 25, 09:59)
Merri,ne prekyboj dirbu,bet paslaugú srity,bendrai geda rankas atkist pardej ax.gif .Aplink nieks Jonú nesvente,taip ramiai  net keista.
Labas,mergužėlės 4u.gif

nu dėstyk dabar ką ir kur biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 06 25, 10:59)
Merri,ne prekyboj dirbu,bet paslaugú srity,bendrai geda rankas atkist pardej ax.gif .Aplink nieks Jonú nesvente,taip ramiai  net keista.
Labas,mergužėlės 4u.gif

Mes joninių niekad ne švenčiam o šiemet net kažkaip pamiršau
Atsakyti
Nu blyn, Jonas taip ir praėjo šlapiu klynu, saulės beveik nebuvo. Kaip visada bigsmile.gif
Einu toliau žiūrėti rusų melodramų per onlainą, kažkaip jau pasiilgau paprastų, buitinių filmų.
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 25, 11:02)
nu dėstyk dabar ką ir kur biggrin.gif

Nera ką destyt ir nera kuom pasigirt,ariu kaip jautis,svajoju kazką pakeist ,bet nezinau ką sugebėciau,o ir labai ryzto trūksta.
Buvau kapuose pas mamą,įsisuko kurmis,iskilnoti kalneliai,paziurejau ir soniniai kapeliai iskilnoti,to dar betrūko unsure.gif
Atsakyti
LAbukas

O mes MB gimke sventem,ne Jonines biggrin.gif Lietaus buvo kokie 5 lasai,ne zeme nesuslapo mirksiukas.gif Saslu nemazai liko,tai siandien is naujo kepam biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 06 25, 19:48)
Nera ką destyt ir nera kuom pasigirt,ariu kaip jautis,svajoju kazką pakeist ,bet nezinau ką sugebėciau,o ir labai ryzto trūksta.
Buvau kapuose pas mamą,įsisuko kurmis,iskilnoti kalneliai,paziurejau ir soniniai kapeliai iskilnoti,to dar betrūko unsure.gif

mane kaip nervina kai po akmenukais ir peleve bando prasimušt kur per vidury kapavietes, lyg vietos nera jam aplamai unsure.gif

Giega, sveikinimai taviškiui mirksiukas.gif nuo sm babcių biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas rytas
pusryciai wub.gif , o as rukytos nugarines su duona suvalgiau. Kaimas, grynas kaimas biggrin.gif
Is ryto valdiskus reikalus sutvarkiau, kurie turejo but sutvarkyti iki praejusio penktadienio smile.gif
Ziuriu pro langa, mintyse eit i darza, bet lyg i lietu panasu ax.gif Jei prades lyt, i siltnami eisiu. Ten vijokliai su balanda laukia rolleyes.gif
Atsakyti
O man siemet pirmą kart kazkaip su pomikais siltnamy nesiseka,rodos sejau ir ankstyvú,o ner obuoliú uzmegsta tik źydejimas vyksta blink.gif Nervuojuos,ner man taip buvę.Pries kelias dienas perėjau visus,ispurciau gal apsidulkins bigsmile.gif prades obuoliuotis tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 06 26, 11:30)
O man siemet pirmą kart kazkaip su pomikais siltnamy nesiseka,rodos sejau ir ankstyvú,o ner obuoliú uzmegsta tik źydejimas vyksta blink.gif Nervuojuos,ner man taip buvę.Pries kelias dienas perėjau visus,ispurciau gal apsidulkins bigsmile.gif prades obuoliuotis tongue.gif

Pas mane tas pats, didžiausias graikiško riešuto dydžio daug žiedų nukrito, gal orai netinka ar kas, o setą irgi visokių
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 26, 12:07)
Pas mane tas pats, didžiausias graikiško riešuto dydžio daug žiedų nukrito, gal orai netinka ar kas, o setą irgi visokių


busiu nekukli, pas mane vienas nemazas rausta. biggrin.gif
Atsakyti
Manau,kad sociai ir neraustanciú tada turi bigsmile.gif Oh slapuke mirksiukas.gif
Atsakyti