Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Tai jūs baltarankės. ax.gif Mano jau seniai sudiržę.
Iš pavasario dar su pirštinėmis dirbau,paskui numečiau.Net vainikus pinu plikomis rankomis,ant tiek sudiržo oda. blink.gif
Atsakyti
Ingridut,bet kaip man negrazu tokuas rankas parduotuvej atkist,pries iseidama ir su kempine trinu,bet ka ten atitrinsi,uzjuodę.Nu mano jei lygint su anytos tai vuens prie vieno ir jos nuo darzú juodos ir mano biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 06 24, 13:46)
Ingridut,bet kaip man negrazu tokuas rankas parduotuvej atkist,pries iseidama ir su kempine trinu,bet ka ten atitrinsi,uzjuodę.Nu mano jei lygint su anytos tai vuens prie vieno ir jos nuo darzú juodos ir mano biggrin.gif


kad nesijaustumet abi nelaimingos su Ingrida, tai ir as be pirstiniu dirbu. Viska, net malkas kraunu be ju. mANIKIURUS KUR IR KAS DARO, NET NEZINAU biggrin.gif
A radot paparcio zieda ar bent Jona mirksiukas.gif



/
Atsakyti
Laba 4u.gif
O aš stengiuos su pirštinėmis ax.gif Būna, kad ir be pirštinių, bet tada keikiu pati save, nes paplyšta panagės, pasidaro neatplaunamos rankos, labai išsausėja oda unsure.gif Prieš kelias dienas lyg šiaip užėjau į šiltnamį. Nu ir ką- aptikau daug pažastų , tai išgnaibiau. O rankos pasidarė baisios ohmy.gif Ant rytojaus važiavom pasižmonėt, tai muilo su tulžimi vos ne visą gabaliuką sunaudojau tongue.gif Aš perku tokias stipresnes juodas gumines plonas pirštines visokiems ravėjimams, labai patinka man jos My Webpage Naudoju ne vieną kartą, tik išvertusi nupnaunu ir išdžiovinu iki kito naudojimo. ax.gif
Giega, dukra parvežė tuos juodus batelius baltu padu. Patogūs be galo thumbup.gif Tik tas baltas padas galėtų būt juodas ax.gif
Atsakyti
Žolia, o tos pirštines neatstoje tokios? neprikrenta zemiu? Aš irgi negaliu be ju man net iki krauju tada oda truksta, perku senukuose kur buna po 200 vnt tokios plonos ir keičiu per diena jei ka raviu n kartu smile.gif
Atsakyti
aš perku M dydžio, tai neatvimpa. O morkoms ravėt net S 1 porą nusiperku, tada labai apsitempia , lyg plikom rankom raviu. Pats viršaus pakraščiukas šiek tiek atsiriečia atgal, bet tik toj vietoj, toliau aptempia. Aš perku vienetais darbų saugai skirtoje pardėje. Gal ir pas tave yra kažkas panašaus? nereiktų tokio kiekio pirkt. ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Aš tokias perku Lytagroje. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 06 24, 13:46)
Ingridut,bet kaip man negrazu tokuas rankas parduotuvej atkist,pries iseidama ir su kempine trinu,bet ka ten atitrinsi,uzjuodę.Nu mano jei lygint su anytos tai vuens prie vieno ir jos nuo darzú juodos ir mano biggrin.gif

Tai mudvi prekyboje dirbam bigsmile.gif
Gerai padeda citrina.
O aš negaliu bulvių skust, nes patebėjau, kad po skutimo nagai skylinėja. Ravėjimo pas mane nedaug, nes kiek ten to ploto.
Kažin ar derėtų prie geltono rožės krūmo tamsiai raudonas? Sugalvojau šalia susodint. Geltona beveik kasmet po žiemos nujuosta, o raudona vietinė nebijo šalčio.
Šiaip man raudona su geltonu pjaunasi, gal ir nesąmonę sugalvojau.
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 06 24, 13:46)
Ingridut,bet kaip man negrazu tokuas rankas parduotuvej atkist,pries iseidama ir su kempine trinu,bet ka ten atitrinsi,uzjuodę.Nu mano jei lygint su anytos tai vuens prie vieno ir jos nuo darzú juodos ir mano biggrin.gif

Labas,
Rankas nuo žemės puikiai saugo muilas. Išsimuiluoji, panagėse prisigremži muilo. Nudžiovini. Tada pirštinės arba be jų. Po darbo daug lengviautų susitvarkyti. Šepetėlis ir jei reikia trupuitis rūgštelės. Psio.
Atsakyti
QUOTE(ate42 @ 2017 06 25, 09:06)
Labas,
Rankas nuo žemės puikiai saugo muilas. Išsimuiluoji, panagėse prisigremži muilo. Nudžiovini. Tada pirštinės arba be jų. Po darbo daug lengviautų susitvarkyti. Šepetėlis ir jei reikia trupuitis rūgštelės. Psio.

O tas muilas nesausina ir nenugrauzia odos per tą laiką?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 25, 09:15)
O tas muilas nesausina ir nenugrauzia odos per tą laiką?

man graužia, naudojau vaikišką muilą, nuo odos priklauso ax.gif
Atsakyti
Merri,ne prekyboj dirbu,bet paslaugú srity,bendrai geda rankas atkist pardej ax.gif .Aplink nieks Jonú nesvente,taip ramiai net keista.
Labas,mergužėlės 4u.gif
Atsakyti