Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(*Bj* @ 2017 06 19, 13:42)
aš su viltim mvis į termometrą žiūriul laukiu kol nukris karštis, gal bus galima nosį laukan iškišti, bet kur tau30 doh.gif ir taip visą savaitę žada karsta.gif
Baba sėdi terasoj, sakau tau nekaršta, nu ne, sako iš kur čia tas karštis, geras oras ir tiek biggrin.gif

Matyt senatvėj tikrai kazkaip tas karstis kitaip pernesamas,mano anyta irgi su tokia frotine rubaske ilgom rankovem vaiksto ir sakē jai nekarsta biggrin.gif
Braskes nusiravėjau,gelynus aptvarkiau,diedas vienos rozes saka sugebėjo kazkaip nulauzt,maniau primusiu bash.gif
Snd kepiau sausainukus su obuoliu,prikirtau,o dabar grauziuos,bet taip kvepėjo. ax.gif
Visoms labas 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
vartotojo įkelta nuotrauka
Sapniuk,su švente.
Atsakyti
Sapniuk,su gimtadieniu🎁💐🍾🍷🎂

Viens diena atidirbau per karscius,gerai vejas siandien buvo,tai biski vesino.. O ryt +33 blink.gif Siandien 3l vandens isgeriau,tai kiek ryt usgersiu biggrin.gif

Gavau maudimke,iskart ismeciau biggrin.gif Na toki lievaka jau senai rankose laikiau biggrin.gif Pati graziau pasiuciau biggrin.gif
Gerai kad vakar nepagailejau ir nusipirkau Ted Bakerio maudimke mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sapniuk, su Švente 4u.gif
Tai būsim dvynukės mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 21, 07:53)
Sapniuk, su Švente  4u.gif
Tai būsim dvynukės mirksiukas.gif

Bj, tai gal ir tavo gimtadienis? bigsmile.gif

Sveikos 4u.gif
Atsakyti
Labas 4u.gif
Bj,supratau,kad ir tavo gimtadienis?
Sapniuk,būk sveika ir laiminga 4u.gif Bj,ir tau visko geriausio ,nesvarbu ar gerai supratau biggrin.gif sekmes tau 4u.gif
Vakar beveik iki 1nakties skaiciau knyga,todel tik dabar is lovos islipau biggrin.gif Eh,ka reiskia atostogos.
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 21, 07:55)
Bj, tai gal ir tavo gimtadienis?  bigsmile.gif

Sveikos  4u.gif



QUOTE(burbuline @ 2017 06 21, 08:10)
Labas 4u.gif
Bj,supratau,kad ir tavo gimtadienis?
Sapniuk,būk sveika ir laiminga 4u.gif Bj,ir tau visko geriausio ,nesvarbu ar gerai supratau biggrin.gif sekmes tau 4u.gif
Vakar beveik iki 1nakties skaiciau knyga,todel tik dabar is lovos islipau biggrin.gif Eh,ka reiskia atostogos.



nu ne, aš galvoje turėjau zodiaką, tik sapniukas ant ribos dvynukas, o aš pats tikriausias biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 21, 09:28)
nu ne, aš galvoje turėjau zodiaką, tik sapniukas ant ribos dvynukas, o aš pats tikriausias biggrin.gif

A tada su artėjančiu mirksiukas.gif

Mano vaikas irgi dvynys bigsmile.gif
Atsakyti
Labukas

QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 21, 07:42)
A tada su artėjančiu  mirksiukas.gif

Mano vaikas irgi dvynys  bigsmile.gif

TAi gal su praejusiu g.gif MB gimke 22d,jis jau vezys...

Vakar kaimynai svente,ten kazkieno gimke kelios dienos pries MB gimke..Ir zmones tvarkingai-jau kelinti metai-23h susirenka daiktus,isjungia muzika ir balius baigias...O as kelinti metai noriu islyst per langa ir pasakyt-jus sveskit,sveskit,nes mes savaitgali tikrai 23h neuzbaigsim baliaus biggrin.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 06 21, 09:46)
Labukas
TAi gal su praejusiu g.gif MB gimke 22d,jis jau vezys...

Vakar kaimynai svente,ten kazkieno gimke kelios dienos pries MB gimke..Ir zmones tvarkingai-jau kelinti metai-23h susirenka daiktus,isjungia muzika ir balius baigias...O as kelinti metai noriu islyst per langa ir pasakyt-jus sveskit,sveskit,nes mes savaitgali tikrai 23h neuzbaigsim baliaus biggrin.gif  biggrin.gif

Ai nu tai taip, nes maniskis 20 irgi gimęs mirksiukas.gif

Man irgi atostogos, kolkas dar lovoje vartausi biggrin.gif

Galvoju kur padėt ne nešiojamus rūbus, gal į kokį carita pasiūlyt unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 06 21, 08:46)
Labukas
TAi gal su praejusiu g.gif MB gimke 22d,jis jau vezys...


dvynys dar 21 d., o jau 22 d. vėžys biggrin.gif

QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 21, 08:49)
Ai nu tai taip, nes maniskis 20 irgi gimęs  mirksiukas.gif


taigi irgi pusiau vėžiukas mirksiukas.gif
Atsakyti