Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labukas
Kepu biggrin.gif Jau karta issimaudziau,reik vel eit biggrin.gif Vanduo dar saltokas,bet toks Baltijoj tik rugpjuti buna,vadinas visai tinkamas maudynems biggrin.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Giega,ten pas jus UK kokios nuostabios atvirutės.Mūms vaikai gimtadieniams parenka.Man su daržu pernai padovanojo,mb šiemet su motociklu,alumi ir forma atvirutės motociklo. wub.gif Mano mama irgi neatsidžiaugia atvirutėmis.Pas mus tikrai tokių nebūna. wub.gif
Žolyte,gaurometis gal jau žydi? ax.gif
Atsakyti

Kepam toliau biggrin.gif Siandien sedesiu po skeciu biggrin.gif Ant saules siaubingai karsta.. Pliaze net suniukai po lietsargiais guli biggrin.gif


Jo,atviruku gali rast ivairisusiu biggrin.gif Specializuotos parduotuves vien atviruku yra biggrin.gif Su gimtadieniu ar vestuvem yprasta..bet gali rast pradedanciam darba,pakeitusiam darbo vieta,pakilusiam pareugose ,su naujais namais,su nauja masina ir tr
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif I kiemą net nelendu,namie slepiuos nuo karscio ir dar vis neėdu bulkū(nesuprantu kur man kartais dingsta u nosine)kazką paspaudziu biggrin.gif kaip cia ir toliau tú saldumynû nenoret ax.gif nuo antradienio pameciau2,5kg victory.gif
Atsakyti
Geriu alų, kažkoks naujas pasirodė VAloninos blanc, keistas skonis bigsmile.gif

Sveikos

Mašinas tvarkemes, ryt gal viena technikine pravarysim tai bent išorinę tvarka reikia padaryt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 06 18, 14:52)
nuo antradienio pameciau2,5kg victory.gif

Šaunuolė 4u.gif
Mūsų viena pardavėja tik atsikėlus vandenį su obuolių actu geria, sako, padeda, tirpdo lašinius. Bet ką aš žinau, kažko nesinori acto į save pilti. Bliamb, kaip susiimti, neėsti. Dar aiškiai trūksta magnio, rytais visus kojų raumenis traukia, kol išsivaikštau, visa skausmuose.
Kaimynas valdiškoje žemėje išsibetonavo garažui stacionarius pamatus, pasistatė, matyt patiko, toliau dar tiek betonuoja, pažiūrėsim kaip kiti apsisuks, kad visi tyli rolleyes.gif Kai mes savo sode išpirktoje žemėje takelį betonavom, oi, kiek šalia gyvenanti kaimynė ardėsi.
Atsakyti
Sunku Merri,su piktais kaimynais ir mes is vieno sono tokius turim,bet maniskis su ta boba imasi,as tyliu ir jos vyras tyli,mes abu mat atejūnai biggrin.gif o jie abu augę cia tai ta sake nuo mazens nagla buvo.
Papildyta:
Turiu misraines su sprotais,bulbom,agurkeliu taip noriu,bet ai jau 9val nerysiu su majonezais,o sauksta jei paimsiu tai nesustosiu laugh.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Vienu momentu ir aš obuolių actą su vandeniu gėriau. bet geresnis poveikis yra medaus šaukštelis + cinamono šaulštelio su šiltu vandeniu. Virškinimas labai pagerėjo, lengvumas kažkoks atsirado. tik užmečiau tą reikalą, kažkaip pamirštu. O reik pastoviai vartot, ne epizodiškai. 4u.gif
Buvom prie jūros . Šalta unsure.gif Grįžusi mūsų mergina savaitei, tai jai gaila , kad pas mus vėl nėr saulės. Lyg tyčia, UK geri orai šią savaitę smile.gif Tik paguoda, kad nors nelyja ( ar ilgai, kažin? ) ax.gif
Kai pasiėmėm dukrą Rygos oro uoste, važiavom į senamiestį pasivaikščiot. Tai jau pradeda latviai švęst. Užėjom tokį skverelį su folkloro ansamblių pasirodymais wub.gif . Vėliau senamiesčio kavinukėj užtikom rokenrolų atlikėjų grupę wub.gif O šoko kaip aktyviai jaunimas. Man kojos po stalu pačios kilnojosi pagal muziką biggrin.gif Vnž, netikėtai papuolėm į Joninių atidarymą . Latviai apie savaitę švenčia jonines bigsmile.gif

BJ, ačiū už tavo draugiškumą dėl užsakymo tavo adresu. Bet dėl rankinės šį kartą persigalvojau. 4u.gif Gal ką užmatysiu ateity, tada prašysiu pagalbos 4u.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti

LAbukas dar viena karsta diena biggrin.gif Gerai,kad man siandien i darba nereikia,o tai +31 biggrin.gif Prie juros tokia tempa pats tas,bet dirbt tai baisoka...Ryt jau keliais laipsniai vesiau,tik kazi ar pades tie keli laipsniai biggrin.gif
MB isleke i sportus,as einu iki banko ir varysim toliau degintis mirksiukas.gif
Atsakyti
aš su viltim mvis į termometrą žiūriul laukiu kol nukris karštis, gal bus galima nosį laukan iškišti, bet kur tau30 doh.gif ir taip visą savaitę žada karsta.gif
Baba sėdi terasoj, sakau tau nekaršta, nu ne, sako iš kur čia tas karštis, geras oras ir tiek biggrin.gif
Atsakyti