Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 15, 15:20)
aha, kas moka švest, o kas gedėt, pas lietuvius tai jei tik kur kas tuoj gedulo dienos skelbiama, ale tas neatleidžia nuo darbu tongue.gif, nors sakoma ir taip per daug šventiniu dienu turim  bigsmile.gif

čia aplamai bile kokia proga nedirba ir aplamai nesipuola vokiečiai labai prie darbų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 15, 10:42)
šiandien DE išeiginė, sėdžiu mislinu ką nuveikus, lauke 27, bet po pietų žada lietų ax.gif

pas mus šiand irgi karšta karsta.gif bandźiau ravet- nepakeliu, tad lauksiu vakaro, kol atves ax.gif
Atsakyti
As apsiravejau darzus,liko tik braskes,nezinau kaip cia ravet,kad uogu nenutraukciau.3dienos kai neėdu jokiu bulkù,sausainiû,kosiu,jetau kaip lengvai jauciuos ir is vis neryju kaip besote,tikrai turi reiksmes buvimas namie.Darbe nuo streso nesinori valgyt,o gryzus tik ir ryji.
Atsakyti
O aš vos ne kasdien raviu braškes,nes žliugė po lietaus taip ir šliaužia. ax.gif
Atsakyti
pas mus nulijo gerai ledo gabaluukais ir nei kike ne gaiviau, langų neina atidaryt, dušnumas blink.gif
O aš ėdu...iš nervų matyt rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 15, 18:53)
O aš ėdu...iš nervų matyt rolleyes.gif

ir man tas pat, eina na, jaučiu, kad rūbai veržia hmm.gif
Atsakyti
Vajei kaip gerai,kai nieko ravet nereikia biggrin.gif
Est noriu,laikausi.. Dvejos vestuves,siauros sukneles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 06 15, 18:50)
Vajei kaip gerai,kai nieko ravet nereikia biggrin.gif
Est noriu,laikausi.. Dvejos vestuves,siauros sukneles biggrin.gif

reikėjo ir man kokią nusipirkti mažesnę ir su sąlyga nesukūdus namo nevarau biggrin.gif
Atsakyti
Kai pratrūksiu tai ėsiu viską is eilēs ir be perstojo,dabar matyt toks momentas neėdimo uzėjo.Vakarui va kefyro stiklines ir misraines keliú saukstú uzteko,kameroj ledú yra,bet neimu ugdau valią victory.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Papildyta:
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
oho kokie super pusryčiai poriniai biggrin.gif

Giega kad yra ta lasenza

http://www.lasenza.c...y-11061631.html

ir psl ju veikia ir i atrodo lt siuncia
Atsakyti
Labukas

QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 16, 05:09)
oho kokie super pusryčiai poriniai biggrin.gif

Giega kad yra ta lasenza


ir psl ju veikia ir i atrodo lt siuncia

Nebera realios pardes..Lygtai Amerikoj dar likus,bet pagrindas dabar internetu.
Nors as perku kai kuriuos apatinius internetu,bet labiau megstu gyvai biggrin.gif Ir is vis as vis dar megstu gyvai apsipirkt biggrin.gif Paziuriu intike,bet daznai pabijau pirkt...Ypac is visokiu kinieciu...Na nebent papiguskas biggrin.gif Va laukiu dabar maudimkes mirksiukas.gif Ar 7sv tekainavo,tai jei ir shh bus,negaila ismest biggrin.gif
http://www.bellelily...ini-set-g-15920

Nors esu is sito puslapio pirkus maudimke,visai nebloga kokybe buvo..Tik maudimke isaugo mane biggrin.gif
Atsakyti