Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(burbuline @ 2017 01 14, 18:36)
Bj,o kaip aplink lietuvių prižiūrėtojų nesutinki?gal smagiau būtų jei turėtum su kuo nors žodeliu persimest Mano bendradarbė jai slaugė tai senikės dukra šeśtadieniais vis pietus darydavo ir jas abi pas save atsiveždavo,paskui vakare parveždavo.Tavoji galvoju kažkokį režimą gal turi su pagulėjimais tongue.gif

tai maniškė aplamai kiaurą dieną sėdi prie teliko, jai dzin aš esu ar ne, laiką pasitvarkau kaip noriu. Sakė dukra yra netoliese bent viena tikrai, plius dar mikriuku su kita važiavau, ji irgi tam pačiam miestelyje išlipo. Bet neieškau aš kažkaip tų draugysčiu, jei atvirai, porą kart su lietuvėm nudegiau, daugiau nenoriu prasidėt ax.gif
Atsakyti
Aš tai ir rūkytą karką vandeniu užpilu (nedauig), nors ir troškintuve ax.gif Arba kopūstuose troškinasi kartu su skysčiu, tai gaunasi minkšta. Tokia sausa rūkyta ji be drėgmės suskrudo paprasčiausiai. ilzė ta ponia
Atsakyti
Visokiu vardu saukem. Tai tik petriuku atbega. Na dar ne paskutinis variantas. Neturiu laiko paieskoms.
Vyrai lb laiku sugalvojo saltiena virt. As tai nekisiu nagu. Visai sudurnejo. Ant nakties blusineti kaulus.
Nera mobilkej kablelio. Jsu raides sm forumo. Kaip ant maisto produktu pc. Nemoku srifto padidint.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 14, 18:58)
Aš tai  ir rūkytą karką vandeniu užpilu (nedauig), nors ir  troškintuve  ax.gif    Arba kopūstuose  troškinasi kartu su skysčiu, tai gaunasi minkšta.  Tokia sausa rūkyta ji  be drėgmės suskrudo paprasčiausiai. ilzė ta ponia

nepaminėjau šito, aš irgi užpilu vandeniu biggrin.gif
Kačių istorijos?
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 14, 16:57)
Ingrida per savaite jau butum nusiraudojus biggrin.gif Prasta as motina, bet jau tokia kokia esu ir liksiu.

Ištreniravau mažąjį,dabar tik paskambinu iš karto kelia telefoną.Bijo,kad pusmarčiai vėl nerašinėčiau žinučių, biggrin.gif
Meri ir vadink Petriuku,labai gražus vardas. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaitės,pi truputį ziūrinėjuos pomikų sėklų,ką jūs auginat,kokie pasiteisinę?
Iśsikepėm apkepā vakarienei,kvepia namai biggrin.gif pakirsim ir eisiu pogulio su knyga mirksiukas.gif
Atsakyti
aš išsiviriau bulves žemaičiams, tai taip silkės užsimaniau, kaip karta vakar dvi nusipirkau išdarinetas, tai ant lentutės pasipjausčiau ir taip skaniai pavalgiau wub.gif
nežinau, baba pamaitinau, pampersą pakeičiau, einu gal vonioj pagulėsiu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 14, 16:21)
Naudojuos viberiu ir su užsieniu ir su dukra čia vietoj pasirašinėjam tarpusavy smile.gif
Para,nesukapoju to kibirėlio per dieną,jei nieks nepadeda tai man vienai jo uztenka 3-4 dienom,jei nedirbciau gal ir vienai dienai uztektų lotuliukas.gif pusryciams,pietums ir vakarienei zėk ir tuśčia biggrin.gif man jis su batoniuku gerai lenda essen.gif .Bet kaip prajuokinai,rimtos moteros rimtai ir valgo yahoo.gif
Papildyta:
Para,a to ką tas ekstraktas lb kazkoks ypatingas?tai kaip arbatą karštą darais ar dar kokius monus? unsure.gif

Ačiū D., o tai jau susirupinau blink.gif bigsmile.gif tongue.gif

Ypatingas tiems, kas nenori gerti cheminiu antibiotiku, paracetamoliu ir panasiai. Kadangi as megstu naturalius, tikrus produktus, tai man jis ypatingas. Teraflu ir pan. Vaistai vaistinelej jau gal ir paseno, nebenaudoju, nuo to laiko kai juos atradau. Dirbu su zmonemis, tai virusu ir bacilu sočiai gaunu rolleyes.gif O ir nosiarykle ir tonziles silpnoji vieta ax.gif O suzinojau is zmoniu, kurie sportuoja, kai reikia prieš varzybas but geroj formoje. 15 lasu i vandenuka ar sultis, tris kartus per diena geriu. Monu nedarau bigsmile.gif paskaityk ;)
Atsakyti
Sudomino tas ekstraktas,kur jo galima įsigyt?
Aš nemēgstu vonioj gulėt ax.gif po duśu lendu,man gana.Vat kas baseiną duotų tai nardyčiau lotuliukas.gif
Atsakyti
geriausia Amerikoj pirkt. Siuncia i Lietuva, ryt linka imesiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 01 14, 20:23)
Sudomino tas ekstraktas,kur jo galima įsigyt?
Aš nemēgstu vonioj gulėt ax.gif po duśu lendu,man gana.Vat kas baseiną duotų tai nardyčiau lotuliukas.gif

aš irgi po dušu, atvažiavus tik antrą kartą ilindau, ankščiau labai mėgau, dabar jau nebegaliu, širdis tabaluojasi ir oro trūksta, tai tik trumpam ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 14, 17:09)
FB skaičiau vienas ala rašytojos dabartines biggrin.gif katino vardas Juozapas, ir beje ten netgi katė biggrin.gif

o mano tetos kaime visos karves ju vardus turejo: Anelė, Maryte ir lyg Petrusia biggrin.gif

beje dar žinau juoka kai šuni mergina buvo vyrišku vardu pavadinus, paskui gavo tuo pačiu vardu vyra biggrin.gif

Pas Lietuvius nera ir nebuvo papročio zmoniu vardais vadinti gyvulius. Senovej butu laike, kad tai nepagarba žmogui, dabar kas kaip išmano.....Slavu tautybes žmones vadina gyvunus žmoniu vardais.

Pas mus kaime karves buvo Žibutes ir panasiai. O tai nuejus i ganykla kaip šaukti g.gif

Mano pazistamos turejo labai nevykusia situacija, kai uzdejo katinui Petro varda, kai kaimynas Petras.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 14 sausio 2017 - 21:36