Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(*Bj* @ 2017 06 14, 15:45)
nu, kai gausiu bus matyti, gal neišmesiu biggrin.gif

o rimtai šita pirkai? bigsmile.gif nu bus įdomu atsiliepimai
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 14, 14:52)
o rimtai šita pirkai?  bigsmile.gif nu bus įdomu atsiliepimai

jo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 14, 08:05)
Giega ne tavo rajone tas namas dega?

baisu, nei ištrukt nei išsigelbet

Ne... Bet netoli mb darbo.. Fb idejes foto tv ka transliuoja ir ka per langa mato.. Baisu...

QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 14, 09:10)
Tiesa, Giega yra ir tumpho sexy ir etamo ir kitu firmu manau bus tai tikrai  biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

Nu su tokia tik pries vyra staipytis biggrin.gif Jei biski daugiau papus uzdengtu,butu nesiojama biggrin.gif

As kazkaip daugiausia is Ann Summers perku.. Ten kaina atitinka kokybe mirksiukas.gif O ir nuolaidu nemazai buna mirksiukas.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Sveikos,Ingrida matau sausainiù siūlo ax.gif ,bet siuo metu kelios dienos stengiuos susilaikyt nuo kepiniù,taigi lieka tik kava biggrin.gif
Lyg lindo saulutė ir vel apniuko,kiek galima frusty.gif
Papildyta:
Grazus apatiniai,bet papus vos laiko,kazi ar patogu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 06 15, 08:11)
Sveikos,Ingrida matau sausainiù siūlo ax.gif ,bet siuo metu kelios dienos stengiuos susilaikyt nuo kepiniù,taigi lieka tik kava biggrin.gif
Lyg lindo saulutė ir vel apniuko,kiek galima frusty.gif
Papildyta:
Grazus apatiniai,bet papus vos laiko,kazi ar patogu tongue.gif

nu kur jau tie papai pabėgs biggrin.gif

Giega tos tavo firmos net negirdejus biggrin.gif, dar kažkada la senzos dukra atsiunte tai modelis netiko, pardaviau dar su pliusu bigsmile.gif ir kažkokios princesių firmos tongue.gif tai per ta vinited pradaviau irgi , nesimatavus kažkaip man irgi sunku nusipirkti juos bigsmile.gif
Atsakyti
pabegt nepabegs, bet islipt is tos papines juostos tai gali biggrin.gif
Labas
Burbuliuk, ilsekis, jokiu sausainiu, lepink save. Juk zinai, kad nuvarytus arklius nusauna.
Issitysem su bernioku tris vazonus brugmansiju, ketvirtas laukia vyro atvaziuojant, nepatysiu. Vienas krumas be gyvybes, bet vis tiek i grunta ikasiau, maz susiprotes is saknu augt. Jei ne, tai ne.
Atsakyti
Labukas

QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 15, 06:45)
nu kur jau tie papai pabėgs biggrin.gif

Giega tos tavo firmos net negirdejus biggrin.gif, dar kažkada  la senzos dukra atsiunte tai modelis netiko, pardaviau dar su pliusu  bigsmile.gif  ir kažkokios princesių firmos tongue.gif tai per ta vinited pradaviau irgi , nesimatavus kažkaip man irgi sunku nusipirkti juos  bigsmile.gif

La senzos nebera,bet ta Ann summers labai panasi i pirmine La senza.. Nes paskui ji tokia mirga marga pasidarius buvo.. Yra internetine parde,pasiziurek mirksiukas.gif
Dar esu kelis kart is Vokietijos siuntusi,tik man atrodo ner realios pardes,tik internetine. Pabo vadinas. Labai nebloga kokybe. Turiu ir patalyne ju,tai tik kad pagalves lietuviskai kvadratines,o uk visos pailgos.. Bet uzsideda.
Papildyta:
Labukas

QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 15, 06:45)
nu kur jau tie papai pabėgs biggrin.gif

Giega tos tavo firmos net negirdejus biggrin.gif, dar kažkada  la senzos dukra atsiunte tai modelis netiko, pardaviau dar su pliusu  bigsmile.gif  ir kažkokios princesių firmos tongue.gif tai per ta vinited pradaviau irgi , nesimatavus kažkaip man irgi sunku nusipirkti juos  bigsmile.gif

La senzos nebera,bet ta Ann summers labai panasi i pirmine La senza.. Nes paskui ji tokia mirga marga pasidarius buvo.. Yra internetine parde,pasiziurek mirksiukas.gif
Dar esu kelis kart is Vokietijos siuntusi,tik man atrodo ner realios pardes,tik internetine. Pabo vadinas. Labai nebloga kokybe. Turiu ir patalyne ju,tai tik kad pagalves lietuviskai kvadratines,o uk visos pailgos.. Bet uzsideda.
Atsakyti
šiandien DE išeiginė, sėdžiu mislinu ką nuveikus, lauke 27, bet po pietų žada lietų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 15, 10:42)
šiandien DE išeiginė, sėdžiu mislinu ką nuveikus, lauke 27, bet po pietų žada lietų ax.gif

tai ar ne devintinės kartais ? Seniau ir lt švesdavom, vakare mišios budavo baznyčiose, nešdavome kvietku į jas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 15, 13:15)
tai ar ne devintinės kartais ? Seniau ir lt švesdavom, vakare mišios budavo baznyčiose, nešdavome kvietku į jas smile.gif

čia ir šeštinės, sekminės ir t. t, laisvos biggrin.gif Ai, dar kažkada per futbolo čempiuontą, kai DE žaidė irgi laisva buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 15, 15:57)
čia ir šeštinės, sekminės ir t. t, laisvos biggrin.gif Ai, dar kažkada per futbolo čempiuontą, kai DE žaidė irgi laisva buvo biggrin.gif

aha, kas moka švest, o kas gedėt, pas lietuvius tai jei tik kur kas tuoj gedulo dienos skelbiama, ale tas neatleidžia nuo darbu tongue.gif, nors sakoma ir taip per daug šventiniu dienu turim bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 15 birželio 2017 - 15:20