Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 13, 18:59)
Na ačiū  mirksiukas.gif kad tik nepamirsciau  bigsmile.gif gal dar ir spalvų bus pasirinkimas

dėl spalvų klausk, aš šiandien tą baltą pirkau ir užklausiau, pasirodo turi ir kūno, o foto tik balto buvo ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
O prie pusryčių pirma bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 14 birželio 2017 - 06:35
Labukas

Jau oras pas mus wub.gif wub.gif wub.gif Tik karsta dirbt tokiu oru ax.gif Geriau butu kur pliaze gulet biggrin.gif Tikiuosi,kad prognozes savaitgaliui nepasikeis +28 bigsmile.gif bigsmile.gif VArysiu prie juros bigsmile.gif

Liemenukai...Kazkada LT turejau triumpho apatiniu,nu labai patiko,bet dabar nieko grazaus neberandu ax.gif Kazkaip kaip buvo modeliai pries 20m,tokie pat ir like...As sexy nesioju biggrin.gif Neturiu visai paprastu...Ai turiu viena paprasta juoda be jokiu gipiuru,bet jis vietiek sexy biggrin.gif
Atsakyti
Giega ne tavo rajone tas namas dega?

baisu, nei ištrukt nei išsigelbet
Atsakyti
Tiesa, Giega yra ir tumpho sexy ir etamo ir kitu firmu manau bus tai tikrai biggrin.gif

vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
mes vis dar kepam, jau nėra kur dėtis, dar namie išdribus guliu, tai pakenčiamai, o reikia į pardę sviesto nulėkt, bijau ir pagalvot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 14, 10:10)
Tiesa, Giega yra ir tumpho sexy ir etamo ir kitu firmu manau bus tai tikrai  biggrin.gif

matei kokias šiandien liemenėles sexy po 12 eu išmetė bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 14, 14:53)
matei kokias šiandien liemenėles sexy po 12 eu išmetė bigsmile.gif

nei ten sexy nei ką biggrin.gif, kaip Giega sakytų bigsmile.gif
be to man toks vaizdas kad jos labai per plonus rubus matytusi ir būtų atšokę mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 14, 14:22)
nei ten sexy nei ką biggrin.gif, kaip Giega sakytų  bigsmile.gif
be to man toks vaizdas kad jos labai per plonus rubus matytusi ir būtų atšokę  mirksiukas.gif

bet kuri su mezginukais man rodos nebūtų patogi, bent jau aš mėgstu be jokių ten bribimbasų biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 14, 15:26)
bet kuri su mezginukais man rodos nebūtų patogi, bent jau aš mėgstu be jokių ten bribimbasų biggrin.gif

tai va būtent

o čia aplamai reikia jau gerų implantų biggrin.gif kad nepamest bigsmile.gif
https://scontent-waw...amp;oe=59D70231
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 14, 14:31)
tai va būtent

o čia aplamai reikia jau gerų implantų biggrin.gif kad nepamest  bigsmile.gif
https://scontent-waw...amp;oe=59D70231

nu, kai gausiu bus matyti, gal neišmesiu biggrin.gif
Atsakyti