Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(žollia @ 2017 06 13, 17:58)
Tai smagu ,  jau yra bent  žodeliu su kuo persimest  lietuviškai 4u.gif

žinok, esu iš tų , kur man draugijos nelabai reikia ir taip diena mygom pralekia biggrin.gif paskaitau jei noriu, serialus pažiūriu, televziją lietuvišką, pamezgu, einu kelis kart per dieną su reikalais, tai į pardes, tai pasivaikščiot ax.gif Kažkaip, gal kad darbas toks buvo ir gyvenimas gana aktyvus, atvirai pasakius, net džiaugiuosi ta ramybe. Manęs klausia kur tu dingus biggrin.gif
Atsakyti
Kažkaip tašės perkant nelabai isivaizduoju internetu , o va batus laisvai biggrin.gif

BJ tai ten aišku viena iš aukštesniu kainu ale apie 40 eur tai čia normalus vidurkis užtat ir sakau kad 15-20 pigu biggrin.gif, tipo bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 13 birželio 2017 - 18:09
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 13, 18:09)
Kažkaip  tašės perkant nelabai isivaizduoju internetu , o va batus laisvai biggrin.gif

BJ  tai ten aišku viena iš aukštesniu kainu ale apie 40 eur tai čia normalus vidurkis užtat ir sakau kad 15-20 pigu biggrin.gif, tipo  bigsmile.gif

eik sau, man per brungu vistiek irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 06 13, 18:46)
Ačiū,BJ  4u.gif 
Kai prikimšta, tai labai gražiai atrodo. Bet tuščia gal  nelabai .

pinigais prikimšt reikia , dar gražiau atrodys biggrin.gif

ot orai kiek lauke darbeliu lauki, o nosies iškišt neina
Atsakyti
Nu tašę tikrai paprasčiau, negu batus smile.gif)) Man čia taip atrodo ax.gif
bJ, aš irgi ilgų ir dažnų tarškėjimų nelabai mėgstu. Nu bet žinoti, kad šalia svetimoj šaly yra pažįstamų kažkaip patiktų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 13, 19:12)
eik sau, man per brungu vistiek irnesakyk.gif

tai aišku brangu, bet kai žiurineji i tokias kainas kur nuorodą idėjau ir pamatai dvigubai pigiau tai staigiai "atpinga" tada makaulėj viskas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 06 13, 18:14)
Nu  tašę tikrai paprasčiau, negu batus smile.gif)) Man čia taip atrodo  ax.gif
bJ, aš irgi ilgų   ir dažnų tarškėjimų nelabai mėgstu. Nu bet žinoti, kad šalia svetimoj šaly yra  pažįstamų kažkaip patiktų ax.gif

esu susidūrus su tokios ale draugėm, tai labai nesiveržiu į tas draugystes. Čia, kai savas žmogus, tai kitas reikalas ax.gif
Bet dirbau viena pastoviai ir ne visada internetas būdavo, savaitėm su niekuo nepersimesdavažui žodžiu. Dabar tai palyginus komfortas, ir pabendrauji, ir apsiperki, namie tiek laiko neturėtum išnašyt visas parduotuves biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 13, 18:15)
tai aišku brangu, bet kai žiurineji i tokias kainas kur nuorodą idėjau ir pamatai dvigubai pigiau tai staigiai "atpinga"  tada makaulėj viskas bigsmile.gif

geriausiuai NKD pardėj, per išpardavimus būna po 5 eu visi liemenukai ir nemažai turiu, visai geri, kadienai sau tampau namuose ax.gif . O dar geriau Aldi po 2 vnt už 5 eu thumb_yello.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 13 birželio 2017 - 18:21
deja pas mus tei aldi nei Nkvd nera tokiu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 13, 18:25)
deja pas mus tei aldi nei Nkvd nera tokiu verysad.gif

tai kokioj bazėj manau būtų tokių papigiai ar ten maximose per išpardavimus gal ax.gif Bet, kai gali leisti nusipirkti geriau, perki geriau biggrin.gif . Bet kitą sykį ir tų pigių nėra labai jau prasta kokybė, gal susinešioja per trumpesnį laiką ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 13, 18:25)
deja pas mus tei aldi nei Nkvd nera tokiu verysad.gif

16 d bus leimenukai po 8 eu, tik išmierą ar pagausi mirksiukas.gif
vartotojo įkelta nuotraukavartotojo įkelta nuotrauka



Papildyta:
dar šitas nieko vartotojo įkelta nuotrauka

ir šitas vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Bj*: 13 birželio 2017 - 18:37
BJ iš kur tokios žinios? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 13, 18:46)
BJ iš kur tokios žinios? smile.gif

jėi sakau, tai žinau, tik nepramiegok mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 13, 19:47)
jėi sakau, tai žinau, tik nepramiegok mirksiukas.gif

Na ačiū mirksiukas.gif kad tik nepamirsciau bigsmile.gif gal dar ir spalvų bus pasirinkimas
Atsakyti