Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

QUOTE(žollia @ 2017 06 13, 17:46)
Nu girdžiu girdžiu, nerėk  biggrin.gif

O tu aplamai fb esi? Gal dėl to metodo arba reikia prisijungti prie tos grupės
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 13, 08:52)
kas tas yr? smile.gif

Aš irgi turiu galvos skausma vakar kate vežem pas veterinarus, rado n ligų, prognozes liudnos

Laba
Kokio amziaus kate? Kuo šerete?
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 13, 17:54)
O tu aplamai fb esi? Gal dėl to metodo arba reikia prisijungti prie tos grupės

ko gero, reik jungtis prie tos grupės, nes FB tai turiu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 13, 17:32)
eik jau bigsmile.gif , aš gal prieš porą metų DE pirkau, jų parduotuvėj, išpardavimas buvo, viena ploną vasarai be pakietinimų gal už 8 eu, o kitą su pakietinimu juodą už 12 pirkau. Iš kur tokios kainos pas mus blink.gif
Papildyta:
ai, sekmadienį, aki buvau toj šventėj, ten yra apatinio trikotažo parduotuvė, tame tarpe ir triumph, tai atpiginti buvo po 15 eu, bet ten jau tokie šikarni, kas mėgsta seksovi, o šiaip pagrinde  20-22 eu kainos ax.gif Po 30 eu, tai jau sezono naujienos tipo ax.gif

http://www.sentiment...did-essence-whp
Papildyta:
QUOTE(Para @ 2017 06 13, 17:59)
Laba
Kokio amziaus kate? Kuo šerete?

10 metu iš pradžių bile kokiu sausiaku, o paskui gal kokius 6 metus rojaliu ir dar šlapio duodavau, veme vėl diena, isveze dukra vėl laseline statyt
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2017 06 13, 18:02)
ko gero, reik jungtis prie tos grupės, nes FB tai turiu  ax.gif

Aha reik jungtis
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 13, 12:52)
hmm, taip išeina jeigu vartosime tuos papildus, tai ne tik kad nesensime, bet ir nemirsime bile kiek , nu kiek noresime biggrin.gif , didžiausias pavojus liks būtų pertrėkštam mašinos  bigsmile.gif

Džiaukites, džiaukites, dar ir pensijinis amzius dings, dirbsim nes jaunos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 13 birželio 2017 - 17:07
QUOTE(Para @ 2017 06 13, 18:06)
Džiaukites, džiaukites, dar ir pensijinis amzius dings, dirbsim nes jaunos


paskui jaunas is darbo priekin tapackom isnes ax.gif
Atsakyti
[quote=žollia,2017 06 13netyčia nuspaudžiau biggrin.gif
per vidurį yra vienas didelis užsegamas skyrius
vartotojo įkelta nuotrauka
o iš abiejų šonų mažesni ir tik su knopkėm užsegami, nors palyginus gana nemažos tos kišenės
vartotojo įkelta nuotrauka
vartotojo įkelta nuotrauka[/url[url=http://radikal.ru]vartotojo įkelta nuotrauka

v

Papildyta:
QUOTE(sapniukass @ 2017 06 13, 17:20)
paskui jaunas is darbo priekin tapackom isnes ax.gif

nebus kam ir išnešt mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 06 13, 18:20)
paskui jaunas is darbo priekin tapackom isnes ax.gif

jeigu gausim tų jaunystės lašiukų tai pačios kaip bitės išlėksim biggrin.gif arba dirbsim amžinai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 13, 17:06)

nu jo, reiks rezervui užsipirkti, kai vėl išpardavimas bus, iš mados neišeina, o kainos LT blink.gif
Papildyta:
po ledų sūraus užsimaniau, tai lašinukų pasipjausčiau, kolegė sekmadienį truputį atvežė ax.gif
keou dabar obuolius su varške, dviem vakarienėm bus, nes vėl svoris parėjo doh.gif
Šeštadienį pyragą su braškėm ir grietinėle iškapiau, sekmadienį hjau nebeliko blink.gif , tai vakar tinginį sumaišiau ir vėl apsiėdimas. Vakar tik kefyrą su uogom vakare išsiplakiau, reik kažkaip numesti suvalgytą biggrin.gif
Šiandien dukra dar pyrago atvežė, sako šaldiklyje turėjau porą rūšių užšaldžius, tai ir tau atvežiau. Žodžiu, ir kaip numesti doh.gif , tai vėl į šaldikllį įkišau, nu be šansų rolleyes.gif
Atsakyti
Ačiū,BJ 4u.gif
Kai prikimšta, tai labai gražiai atrodo. Bet tuščia gal nelabai . Mane ta ryža labiau vilioja, nors juodą bet prie ko galima dėvėt ax.gif esu pamąstyme wacko.gif
Aš nebesusigaudau BJ peripetijose : kolegė? Kartu dviese dirbat? O dukra į svečius atvažiavo iš namų ? Kažką praskaičiau, galvojau, kad iš UK . mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 06 13, 17:46)
Ačiū,BJ  4u.gif 
Kai prikimšta, tai labai gražiai atrodo. Bet tuščia gal  nelabai .  Mane  ta ryža labiau vilioja, nors juodą bet prie ko galima dėvėt  ax.gif  esu  pamąstyme  wacko.gif
Aš nebesusigaudau BJ  peripetijose  : kolegė? Kartu  dviese dirbat?  O dukra  į svečius atvažiavo  iš namų ? Kažką praskaičiau, galvojau, kad iš UK .  mastau.gif

nu kasdienai man šitas rankinukas per mažas, dvigubai didesnių aš mėgėja, bet kai reikia išeigai, tai pats tas, tarpinis variantas tarp tašės ir rankinuko ax.gif Aš pilka dar gundausi, bet ir basučių dar noriu, ir kosmetikos užsisakyt, bijau pinigų pritrūkt sąskaitoj rolleyes.gif
Jo, kolegę savo įsidarbinau šitoj pačioj šeimoj, pas kitą dukrą prižiūri jos uošvį ir dar viena kolegė atvažiuos mane atostogų išleisti, aną kart buvo kita kolegė. Nu, dalinamės draugiškai darbu ir pinigais biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2017 06 13, 17:46)
Ačiū,BJ  4u.gif 
Kai prikimšta, tai labai gražiai atrodo. Bet tuščia gal  nelabai .  Mane  ta ryža labiau vilioja, nors juodą bet prie ko galima dėvėt  ax.gif  esu  pamąstyme  wacko.gif
Aš nebesusigaudau BJ  peripetijose  : kolegė? Kartu  dviese dirbat?  O dukra  į svečius atvažiavo  iš namų ? Kažką praskaičiau, galvojau, kad iš UK .  mastau.gif

nu paaiškinsiu biggrin.gif
mažiukė atvažiuos už porą savaičių, pailsės po mokslų ir atvažiuos. Didžioji jau gryžus iš UK, gyvena namuose, bet dabar pas draugą Londone, bet jau namo važiuoja, nes į darbą turi eiti, čia tik atostogų trumpų turėjo.
O atvažiavus buvo babos dukra biggrin.gif
Atsakyti
Tai smagu , jau yra bent žodeliu su kuo persimest lietuviškai 4u.gif
Nu joooo, dabar aiškios abrakadabros su dukromis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 13 birželio 2017 - 17:59