Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

o kaip natūroj tašė?Man lyg mažoka atrodo?

Gražiai stalas padekoruotas, čia gal taip valgot su bobute? smile.gif
Atsakyti
Na nemaciau kaip pilka,bet ir si man visai gerai žiūrisi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 13, 13:41)
o kaip natūroj tašė?Man lyg mažoka atrodo?

Gražiai stalas padekoruotas, čia gal taip valgot su bobute? smile.gif

nėra didelė, bet čia prie progos užsidėt, kasdienai didelių maaišų turiu, bet dabar dažniau per petį nešioju. Bet va, parvažiavus teko į metines eiti ir į teatrą, tai tokios ir neturiu ax.gif
Jo, stalas pas mus visada toks biggrin.gif Šiaip dabar tik pietus valgom virtuvėje, nes ten išėjimas į terasą, tai kaip grynam ore, tai tik pusryčius, vakarienę prie stalo, kartais ir kavą, bet kavą dažniau baba prie mažiuko geria telkiką žiūrėdama ax.gif

QUOTE(burbuline @ 2017 06 13, 13:43)
Na nemaciau kaip pilka,bet ir si man visai gerai žiūrisi mirksiukas.gif

vasarai, pavsariui šviesenės norėjosi ax.gif
Atsakyti
Labas
nieko tokia tase, BJ
Tai visos prie jaunystes eleksyro issirikiavot biggrin.gif
Salta, tarpais palynoja, jau mintiju peciu kurt. Ryt
Atsakyti
varau truputį per pardes perlėksiu ir tuo pačiu dėžutę ledų nupirksiu, suvalgė baba paskutinį, man nebeliko biggrin.gif Gal dar braškių rasiu, nes paprastai ryte išperka, po pietų nelabai papildo ax.gif
Kaip kartas truputį debesuota pasidarė, gal neiškepsiu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(burbuline @ 2017 06 13, 12:28)
Jau as,kad grazėju tai tikrai karsta.gif ziuriu pradejo ant akiu vokų augt kaip mesgaliai kokie tongue.gif mazuciai aisku karputes ar kas cia,bet zodziu grazėju...apaugsiu visokiu velniu doh.gif

burbuline, tai papilomos vadinasi 4u.gif jas odos gydytojai pašalina. Dukra žada eit grįžusi kelias panaikint - jai ant kaklo lygtai yra. Man irgi yra, bet neprisiruošiu ax.gif
BJ, jei nepatinka rankinė, gali man perleist mirksiukas.gif Kaip tik tada juodą žadėjau sakytis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 13, 12:57)
Pagalvokit pačios kaip atrodysit 120 metu ir su paraku lakstančios biggrin.gif nu kas netinka tai netinka, arba viskas kartu arba jau nieko  bigsmile.gif

vartotojo įkelta nuotrauka

matei, stanikai po 7 eu
https://www.facebook...5...e=3
Papildyta:
QUOTE(žollia @ 2017 06 13, 14:37)
burbuline, tai papilomos vadinasi  4u.gif  jas odos gydytojai pašalina. Dukra žada eit grįžusi  kelias  panaikint - jai ant kaklo lygtai  yra. Man irgi yra, bet neprisiruošiu ax.gif
BJ, jei nepatinka rankinė, gali man perleist  mirksiukas.gif  Kaip tik tada juodą žadėjau sakytis  smile.gif


jei tik norėsi mirksiukas.gif , gal nori kitos spalvos, gali užsisakyt ar aš užsakysiu, ir parvešiu
https://www.groupon....damenhandtasche

QUOTE(*Bj* @ 2017 06 13, 14:37)

nusipirkau net du, baltos ir kūno bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 13, 15:48)
matei, stanikai po 7 eu
https://www.facebook...5...e=3
Papildyta:
jei tik norėsi mirksiukas.gif , gal nori kitos spalvos, gali užsisakyt ar aš užsakysiu, ir parvešiu
https://www.groupon....damenhandtasche
nusipirkau net du, baltos ir kūno bigsmile.gif

kad visi tokie ne man tongue.gif, kur jau aš į 70 dydi tilpsiu iršiaip krutines minimalios ju, o kaina gera, kur aš norečiau tai po 18-20 eur, tikman idomu ar ten tikrai orginalus , kai gausi pranešk nes net tie 20 eur yra puse kainos kaip kitur
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 13, 15:13)
kad visi tokie ne man tongue.gif, kur jau aš į 70 dydi tilpsiu iršiaip krutines minimalios ju, o kaina gera, kur aš norečiau tai po 18-20 eur, tikman idomu ar ten tikrai orginalus , kai gausi pranešk nes net tie 20 eur yra puse kainos kaip kitur

eik jau bigsmile.gif , aš gal prieš porą metų DE pirkau, jų parduotuvėj, išpardavimas buvo, viena ploną vasarai be pakietinimų gal už 8 eu, o kitą su pakietinimu juodą už 12 pirkau. Iš kur tokios kainos pas mus blink.gif
Papildyta:
ai, sekmadienį, aki buvau toj šventėj, ten yra apatinio trikotažo parduotuvė, tame tarpe ir triumph, tai atpiginti buvo po 15 eu, bet ten jau tokie šikarni, kas mėgsta seksovi, o šiaip pagrinde 20-22 eu kainos ax.gif Po 30 eu, tai jau sezono naujienos tipo ax.gif
Atsakyti
nu sakykit, kodėl man nerodo jūsų bufetnikų ?
BJ, gal gali nufotkint atidarytą tašikę? Kaip tie šonai talpina? Ar ten kišenikės tik ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 13 birželio 2017 - 16:38
QUOTE(žollia @ 2017 06 13, 16:34)
nu sakykit, kodėl man nerodo jūsų bufetnikų ?
BJ, gal gali nufotkint atidarytą tašikę? Kaip tie šonai  talpina? Ar ten kišenikės tik ?

nežinau g.gif
žinok, visai gražiai atrodo, prikišau popierių, tai forma tokia faina. Parėjau, pasižiūrėjau, kad faina, gundausi dabar dar pilką užsisakyt biggrin.gif
SUĖSIU LEDUS IR PAFOTKINSIU ax.gif
Atsakyti
Nu girdžiu girdžiu, nerėk biggrin.gif
Atsakyti