Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

pas mus karščiai doh.gif Gretimam miestelyje šventė, kolegė apie pietus atvažiuos, planavom eiti, pasisėdėt alc.gif Nežinau per patį vidurdienį ar pajėgsiu, ir taip kaip tyčia nesveika nuo ryto , o dar karštyje šitas drinks_cheers.gif
Sveikos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*Bj* @ 2017 06 11, 10:52)
pas mus karščiai doh.gif Gretimam miestelyje šventė, kolegė apie pietus atvažiuos, planavom eiti, pasisėdėt alc.gif Nežinau per patį vidurdienį ar pajėgsiu, ir taip kaip tyčia nesveika nuo ryto , o dar karštyje šitas drinks_cheers.gif
Sveikos 4u.gif

o pas mus lyja nuo nakties smile.gif bet šiaip šilta lauke

o kaip bobute pabus viena?
Atsakyti
LAbukas

Pas mus karscius kitai savaitei zada bigsmile.gif LAukiu nesulaukiu bigsmile.gif Jei tikrai kita savaitgali bus +27 wub.gif Tikrai prie juros leksiu mirksiukas.gif
Siandien irgi neblogas oras,apie +22,tik vejas nemazas...Irgi palekciau kur link juros,bet ten vejas gali dar didesnis but...


Ai,vakar matavaus labai panasia suknele...Kaip ir nieko buvo,bet norejos dar kita dydi uzsidet,o nebebuvo...
Atsakyti
Giega,mūms tuos gerus orus savaitgalį. 4u.gif wub.gif Kol kas rodo baisius savaitgalį.O planuose mb gimtadienis sodyboje,šašlykai,tinklinio aikštelė,krepšinio paruošti.Gaila būtų viduje sėdėti. ax.gif Nors nebe atspėja žiūriu jie orų,žada žada lietų ir bac-nėra.
blink.gif
Mėgaujuosi išeigine. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 11, 10:23)
o pas mus lyja nuo nakties smile.gif bet šiaip šilta lauke

o kaip bobute pabus viena?

ji visad lieka viena, pamaitini ir palieki pietų miegelio biggrin.gif Aš būna ir tris kart išmaunu su savo reikalais, ji sau lieka, su teliku pasikalba ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 06 11, 10:48)
mačiau fb vaizdelį kaip kojines vietoj implantu naudojo biggrin.gif
Į gatvę neinu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif

nu rimtai pagalvojau, į prekybcentrį neįsivaizduoju saves su tokia suknia, į kirpykla tuo labiau į darbą nežinau, nežinau biggrin.gif va ir visa gatvė, o gimtadieni galbut, ale dabar vasara pas mus visi gimtadieniai kur lauke ant žolės, prie šašlyku, tai kelnes ir bliuska nr 1 plius kas nors nuo uodu smile.gif


Laba,
Pas mane panašiai. I darba su tokia suknia nei pro kur. I gimtadieni - del dekolte vyrų demesio gali buti per daug rolleyes.gif Aš kukli motera. bigsmile.gif
Man irgi atrodo, kad tau, Giega, tiktų ji.
Atsakyti
https://www.youtube....h?v=bmgjZz4cE5Y kaip šoka biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Merii @ 2017 06 11, 19:29)

Blyn kaip grazu,net širdis apsąlo žiūrint,o kojos rodos pačios neša ten prasisukt wub.gif
Sveikos 4u.gif As jau po sukaktuvių,po mišių,ceremonija buvo grazi,vel palaimino šeimynėlę ir jaunikis ir jaunoji bigsmile.gif susigraudino nuo grazaus palaiminimo,ziuriu abu stovi,sako priesaikos zodzius(siek tiek kitaip nei būtų jaunų)ir balsai virpa,ašaros abiem bėga cray.gif nu jautru buvo,stengias tie mus kunigai,ne konvejeriu dirba,įdeda širdies.
Nesitiki,kad ryt nereiks kelt darban,sėdziu atsipūtus biggrin.gif
Giegos suknė tokia sexy,ar gerai parasiau lotuliukas.gif ?vyras turėtų saugot,man jau būtų per drąsu tokia vilkėt ax.gif
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Turėčiau tokią figūrą kaip Giegos,net neabejočiau,tegul diedams seilė tysta,praeinant pro šalį. mirksiukas.gif
Atsakyti
LAbukas


QUOTE(IngridaB @ 2017 06 12, 05:35)
,tegul diedams seilė tysta,praeinant pro šalį. mirksiukas.gif

MB irgi taip sako-tegu ziuri,o turi tik jis biggrin.gif

Pirmadienis,man laisvadienis biggrin.gif VAkar namai is pagrindu sutvarkyti,patalai perrengti,viskas isskalbta biggrin.gif Siandien kaip ri ner ka veikt biggrin.gif Reikia tik iki maistines nuvaziuot ir kazka valgyt padaryt..VAkar zuvi istraukiau,reiks kept mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif gera atostogauti ax.gif Siandien tik ilsejaus,na padariau dar seimynai valgyt,pasivalinejau spunteles ur vsio,tinginiavau,kaip gera didis.gif
Naujiena,snekėjau su dukra,o ta db sedi kazkokiam institute laboratorijose,emė interviu is mokslininko,kuris sniege rado bakteriją 300kartų veiksmingesnę uz vitaminą E,ir saugancią mūsų baltymus.Jetau kur tik zmones nesikapsto,nu įdomūs dalykai vyksta.
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti