Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

Nu tėp,Meri mano sūnaus vardu katiną pavadinti. blink.gif mirksiukas.gif O žinai ką tas vardas reiškia?Uola.Na jei tinka jam tegul. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(IngridaB @ 2017 01 14, 17:33)
Nu tėp,Meri mano sūnaus vardu katiną pavadinti. blink.gif  mirksiukas.gif O žinai ką tas vardas reiškia?Uola.Na jei tinka jam tegul. 4u.gif


nu katinu katiniski vardai turi but. Meri, pasauktum tuo vardu - ziuri kaimynas ateina bigsmile.gif
Pakalbejom su vaikiu per skype. Visa savaite nebuvo isijunges, vakar FB maciau, kad lankesi. Ingrida per savaite jau butum nusiraudojus biggrin.gif Prasta as motina, bet jau tokia kokia esu ir liksiu.

Prajuokino vaikis, pats raumenis auginasi, sportuoja, is veido toks biski atsertas. Pusmarte laikos dietos - maziau esk. Klausiu, tai ka pietum valget? Ats: ji puse picos biggrin.gif Va cia tai dieta ax.gif
Atsakyti
FB skaičiau vienas ala rašytojos dabartines biggrin.gif katino vardas Juozapas, ir beje ten netgi katė biggrin.gif

o mano tetos kaime visos karves ju vardus turejo: Anelė, Maryte ir lyg Petrusia biggrin.gif

beje dar žinau juoka kai šuni mergina buvo vyrišku vardu pavadinus, paskui gavo tuo pačiu vardu vyra biggrin.gif

Atsakyti
O matet kai per zinias rodė papūgą vyras turi Albiniukas,bet tokia fainuolė. biggrin.gif
Atsakyti
Lyzuka, dabar tureciau pasipiktinti, kad mano a.a. tevo vardu pavadino ax.gif Siaip ziuriu dabar visi skirtingai kraustosi is proto.
Kai gyvenau kaime, tevu karves vardas buvo Okuliorina, kirtis ant a. Literaturiskai verciam - Akiniuote biggrin.gif
Va dabar pagalvojau, o tavo Pitagoras pats anketa FB susikure? Maz i draugus pas ji pasiprasyt biggrin.gif Bet bijau, kad is pirmo zvilgsnio as anam galiu nepatikt ax.gif O antra kart gali nebepaziuret biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(giega @ 2017 01 14, 11:43)
Labukas

Likom sveciuose,visi dar miega,o as jau pabudau..Ner ka veikt dabar biggrin.gif Siandie turbut i kitus svecius vaziuosim ir vel su nakvyne biggrin.gif

Kazkur skaicius,kad skalbiamt pukines striukes reikia koki teniso kamuoliuka imest.Tada nesusoka pukai i guza..Neissigask,nes istrauksi tai tokia mazgote biggrin.gif Siaip idealu dziovyklej isdziovint-greit issipucia tie pukai..Bet jei ner,tai dziovink patiesta ir vis papurtyk..
Esu skalbus mb pukine striuke,viskas graziai isdziuvo,tik va pukai paskui pradejo lyst...

Aha, tą ir aš pastebėjau. išskalbė gerai, išdžiūvo papurtant, bet paskui vis apsipūkavus buvau. smile.gif

QUOTE(Merii @ 2017 01 14, 15:36)
Pirmadieni nuo erkiu antrakart skiepys. Sako. 5 metams skiepas veiks.
Ar naudojates viber.lt ?

Nežinau ar lt, bet dukra parsiuntė ir viską sutvarkė telefone, kad pasikalbėtumėm nemokamai. ax.gif Ji veikia tik ten , kur internetas yra. 4u.gif

Tą blogerę-metraštininkę ir aš stebiu. smile.gif Kartais gerų minčių būna, o kartais tik šiaip pasiputojimų (nors mokina, kad reik kitaip elgtis)
Su tais katinais tai ji ten bifkutį pamišus...
Nieko neveikiu šiand, net pietų negaminu. smile.gif Iš vakar dar karkų yra. Taip pyrago norėč, bet ir to tingėjau pramaišyt. Telikas ir mezgimas šiand mano dienotvarkėje. Skauda dantis numautas. Vieną išrovė, o dar vieną numovė, tai tas skauda. Na, pirmadienį jau gal pradėsim gydymą jo, tai, tikiuos, pagerės.
Meri, vietoj petro, pavadink Petia 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 01 14, 17:35)
Aha, tą ir aš pastebėjau. išskalbė gerai, išdžiūvo papurtant, bet paskui vis  apsipūkavus  buvau.  smile.gif
Nežinau ar lt, bet dukra parsiuntė ir viską sutvarkė telefone, kad pasikalbėtumėm  nemokamai.  ax.gif  Ji veikia tik ten , kur internetas yra.  4u.gif

Tą blogerę-metraštininkę ir aš stebiu.  smile.gif  Kartais gerų minčių būna, o kartais tik šiaip pasiputojimų (nors mokina, kad reik  kitaip elgtis)
Su tais katinais tai ji ten bifkutį  pamišus...
Nieko neveikiu šiand, net pietų negaminu.  smile.gif  Iš vakar dar karkų yra. Taip pyrago norėč, bet ir to tingėjau pramaišyt. Telikas ir mezgimas šiand mano dienotvarkėje.  Skauda dantis numautas. Vieną išrovė, o dar vieną numovė, tai tas  skauda. Na, pirmadienį  jau gal pradėsim gydymą jo, tai, tikiuos, pagerės.
Meri, vietoj petro, pavadink Petia    4u.gif

Laba, paskaičiau apie karkas. Niekonesuprantu- apie pusę dviejų įdėjau į orkaitę uždengtam britvone, gabalą karšto rūkymo karkos. Visa apskrudus, bet t irta tvirta, kad kristų nuokaulo, galiu tik svajot. Ką ne taip darau? Kai dėjau buvo minkšta sultinga, galvojau tik pašildysiu kol bulvės iškeps.....
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 01 14, 17:35)

Bet bijau, kad is pirmo zvilgsnio as anam galiu nepatikt ax.gif O antra kart gali nebepaziuret biggrin.gif

patiksi, patiksi, garantuoju 100 proc mirksiukas.gif biggrin.gif , ir BJ patiko iš kart tongue.gif

Ai tada apie ta pacia šnekam, mano jos ta apklausa ir išvada del pinigleiu vartojimo tai nesamone totali tipo kas kuo dazniau vartoja žodi "pinigeliai" tas juo turi kuo mažiau tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Lyžuka @ 2017 01 14, 17:53)
patiksi, patiksi, garantuoju 100 proc  mirksiukas.gif  biggrin.gif , ir BJ patiko iš kart tongue.gif

kur jau ten patiko, tiesiog meilė iš pirmo žvilgsnio wub.gif
o kas ta ponia FB? Aš ko gero tokios nežinau unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(ate42 @ 2017 01 14, 17:43)
Laba, paskaičiau apie karkas. Niekonesuprantu- apie pusę dviejų įdėjau į orkaitę uždengtam britvone, gabalą karšto rūkymo karkos. Visa apskrudus, bet t irta tvirta, kad kristų nuokaulo, galiu tik svajot. Ką ne taip darau? Kai dėjau buvo minkšta sultinga, galvojau tik pašildysiu kol bulvės iškeps.....

net keista, aš šviežią daugumoje tik verdu, paskui tik nupylus pabaigoje skystį, dar patušinu su daržovėm, paprastai nuo kaulų mėsa krenta. Rūkytas kartą tik dariau, vežiausi į DE, tiesiog skardoje tušinau uždengus folija, labai gerai iškepė. Namie tušinu britvone, ten neturėjau, tiesiog paprastai skardoje ax.gif
Atsakyti
Lyzuka, tai jis toks aristokratiskas ir toks neisrankus, cia ne apie BJ, o apie save.
Nu va, nueisiu pas ji i draugus ir su BJ susimatysiu biggrin.gif
Striuke issiskalbe, pasikunkulavo, pesioju pukus ax.gif
Snd. kazkokia keista diena, bandau ziuret koki filma, metu, vel ieskau. Taip ir nepaziurejau. Bandziau pradet Мажор 2 ir tas nesiziuri.
Atsakyti
nera ten į ką žiūrėt, nelabai aš su tuo FB draugauju biggrin.gif
Pas mus jau gerokai šviesiau, žiūriu šiandien jau pusė šešių, o dar gana šviesu lauke, žaliuzi net neuždarius dar ax.gif
Atsakyti
Bj,o kaip aplink lietuvių prižiūrėtojų nesutinki?gal smagiau būtų jei turėtum su kuo nors žodeliu persimest Mano bendradarbė jai slaugė tai senikės dukra šeśtadieniais vis pietus darydavo ir jas abi pas save atsiveždavo,paskui vakare parveždavo.Tavoji galvoju kažkokį režimą gal turi su pagulėjimais tongue.gif
Atsakyti