Įkraunama...
Įkraunama...

Vyresnių mamyčių jaukus 149 kampelis

http://www.tkmaxx.co...s/invt/25153037
Tokius turiu,labai patogus darbe,dabar galvoju dar situos nusipirkt-noris pasikeist biggrin.gif
http://www.tkmaxx.co...s/invt/25151113
Atsakyti
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Labas popiet,
nuejau snd. i kavine, uzsisakiau salotu ir kavos. Pasedejau в гордои одиночестве
Nesidirba nieks, truputi usnis ir panasias i jas darze su sakem parankiojau ir trobon, tipo uodai kanda biggrin.gif
Reik sriuba virt, tik kaip iki virtuves nueit.
Atsakyti
Lyžukos ir Giegos basutės ne mano skoniaus , nors tie aulinukai tai gražūs 4u.gif
O va paskutinės balerinos, kur Giega įdėjo tai wub.gif Ir BJ nuorodose mano skonio batai ax.gif Tie bateliai Lyžukos kiaurais šonais irgi neblogi 4u.gif Man kaip tik Rieker pats tas platumas, kitų gamintojų per siauri būna paskutiniu metu. Turbūt koja paplatėjo ax.gif
Sapniuk, kaimuke yra kavinė? Būna dienų lyg tyčia . Imk 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Šiand dirbu per nigaliu unsure.gif . Žolę pjovėm, tai kemšasi mašina - jau ilga ir dar tokia sultingai šlapia . Burokėlių primarinavau , gi šaltibarščių sezonas prasidėjo, o sklepe nebėr slovikiukuose. Teko tempt gumbus namo ir padirbėt. Dar kiaulos kaukoles viriau - šaltienos darymas laukia rolleyes.gif Bet gal geriau iš tos mėsikės žemaičių blynų prasikept , senokai bedariau .
Atsakyti
zolia, oi duosiu as tau uz kaimuka skuron biggrin.gif Rajono centras cia. biggrin.gif
Atsakyti
Tai tavo troba ne kaimuky? Mieste?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2017 06 08, 18:00)
Tai tavo troba ne kaimuky? Mieste?


na dabar mieste. Kaime uz 18km. yra vienkiemis, mano gimtine. Naudojamas tik kiemas masinai pasistatyt, kai grybaut vaziuojam. Jei man reiketu vienkiemy nors nakti vienai praleist, buciau zila kaip tas is filmo Baubas" kur nakti meldesi.
Atsakyti
QUOTE(sapniukass @ 2017 06 08, 17:59)
zolia, oi duosiu as tau uz kaimuka skuron biggrin.gif  Rajono centras cia. biggrin.gif

Pagalbos nereikia? Padėčiau hihihi.gif

Laba
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Para: 08 birželio 2017 - 17:41
Nu miestietes ir kaimietes ir universalios biggrin.gif Sveikos jei šiandien dar čia nebuvau

ir man kažkokios nuotaikos ne kokios plaukioja, dukra liepė susimt, matyt teks klausyt smile.gif

del bateliu Giegos gražūs tie baliniai bet 10 valandu išbut tai kažin kažin ar galečiau , todel renkuos žemesnio kulno, o reikerio del to kad jo dydis atitinka visus modelius ir galiu drasiai internetu pirktis, tuo labiau, kad dabar atsirado ir padoresniu modeliu ne tik tie kaliošų tipo , lakstyt i didmiescius neturiu nei laiko nei noro, geriau darbe laisvu nuo darbo metu biggrin.gif per interneta atsisiust tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 08 birželio 2017 - 19:34
vartotojo įkelta nuotrauka
Labas rytas.
Atsakyti
Kokios starwars.gif , nemuškit. Du prieš vieną - nesąžininga biggrin.gif Tegyvuoja draugystė friends.gif
Sapniuk, tai tuščia ta sodybėlė, kur grybaut važiuojat? Sunyks, jei nieks negyvena...
Universalios bigsmile.gif čia gerai pavadinai, Lyžuka biggrin.gif Tinku į visus 3 pavadinimus biggrin.gif mirksiukas.gif
Labas rytas 4u.gif Pabudome ir kelkimės vartotojo įkelta nuotrauka
Atsakyti
Sveikos jei sveikos smile.gif

Seniai atsikelę bigsmile.gif

Aš kaimietė ir tuo laaabai patenkinta smile.gif, užaugus Suvalkijos lygumose, o dabar perskridus per Nemuną ir nutūpus biggrin.gif Auštaitijoj bigsmile.gif taip sakant gryno oro ir lygumų mėgėja tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Lyžuka: 09 birželio 2017 - 07:49